Kde nájdem očnú pohotovosť v Nitre?

syska90
14. dec 2012

Baby, kde nájdem v Nitre očnú pohotovosť? Či stačí mi ísť len na normálnu pohotovosť a tam malému dajú aj na očko lieky??? Ďakujem

janinah
14. dec 2012

a čo má s očkom?

lucinka4
14. dec 2012

@syska90 vlastnu skusenost nemam ale pred mesiacom som objednavala malu ocnej a kedze termin mala az o dva dni tak hovorila,ze v pripade nutnosti do nemocnice na ocne oddelenie. Nakoniec sme ocko poriesili len s obvodnou takze som tam nebola.

syska90
autor
14. dec 2012

@janinah myslím si, že má vírus, teraz to ževraj je aj rozšírené..... červené ho má, hnisavé. stále si ho mydlí.. a zajtra chcem ísť k lekárke, nevieš náhodou?

milenka74
14. dec 2012

@syska90 chod radsej na pohotovost aj moj maly to mala rychlo sa to zhorsovalo. Ak nevies kde je ocna pohotovost tak zavolaj na detsku pohotovost a tam ti poradia.Inak malo by to byt na ocnom oddeleni ta pohotovost.

janinah
14. dec 2012

v Nitre neviem,skús zistiť telefonicky,určite je lepšie ísť priamo na očné a nie na všeobecnú pohotovosť..tipujem zápal spojovky,nemáš doma ani Ophtalmo-septonex?

zebra41
14. dec 2012

@syska90 radsej zavolaj na normalnu. lebo sa moze stat,ze tam si vyckas - ak budu pacienti pred tebou, zaplatis 2 eura a potom to iste na ocnej....oni ti povedia, ci k nim alebo rovno na ocnu

milenka74
14. dec 2012

@zebra41 ja som tiez mala taky problem a isla som na normalnu,to som mala blizsie a poslali ma na ocne.Ale na detskej pohotovosti urcite vedia kam ma ist

syska90
autor
14. dec 2012

@janinah mám to som mu dnes začala dávať, ale tak to nie je ANT

janinah
14. dec 2012

@syska90 atb to nie je,ale do rána stačí,lepšie ako nič

syska90
autor
14. dec 2012

@janinah to určite 🙂

katka_4
14. dec 2012

@syska90 očná pohotovosť je prvá budova od novej vrátnice vo fakultnej nemocnici. Na vrátnici ti vrátnik presne povie

zebra41
15. dec 2012

@milenka74 no, jasne, ze vedia. len mne sa tu v NR stalo,ze som poto platila 2eur aj na detskej aj na usnej. ja viem,ze kaslat na 2 eur,ale tak ked nemusi platit,tak na co.

milenka74
15. dec 2012

@zebra41 ale nemalo by to tak byt ze platis dva krat,ale tazko sa dakedy s nimi hadat.Inak v kazdej nemocke je iny system

sidon
15. dec 2012

@syska90 na ocnu pohotovost sa da do 15.hod ist do chirurgickeho pavilonu v nemocnici (4.posch)-je to oddelenie ocna klinika, vysetria vas normalne na pockanie, plati sa 2 eur za "pohotovostnu sluzbu". Netreba ist na centralnu detsku pohotovost dole na spitalskej.

syska90
autor
15. dec 2012

@sidon ´Dakujem Ti, ale my už sme dnes boli. A super, že sme išli, dala mu ANT a hádam to bude už dobré.

syska90
autor
15. dec 2012

Ďakujem všetkým čo sa mi snažili pomôcť 🙂