Kedy začať hľadať pediatra?

hanka0810
5. sep 2016

Ahojte kočky, možno sa pýtam moc skoro, ale kedy je najlepšie začať hľadať pediatra? 🙂

lumma
5. sep 2016

Ja som tak mesiac pred pôrodom mala vybavenú pediatričku.

mirkafu
5. sep 2016

@hanka0810 ja som mala už v piatom mesiaci vybavenú pediatričku

dominikav123
5. sep 2016

@hanka0810 my sme tyzden pred termínom riešili

beatasvecova
5. sep 2016

Stačí mesiac pred termínom,tak sme vybavovali aj my 🙂

kristinka86
5. sep 2016

@hanka0810 Hľadať môžeš už, samozrejme, aj teraz. Nahlásiť stačí mesiac pred pôrodom - teda, opýtať sa lekárky, či ešte berú nových pacientov a ak áno, tak oznámiť predpokladaný termín pôrodu.
V pôrodnici sa ma to pýtali po pôrode, aby poslali novorodeneckú správu, tuším. 😉

beatasvecova
5. sep 2016

Ono je to tak@hanka0810 že sto ludí má rôzny názor na jedného lekára tak nedaj na toho komu sa nejaký lekár páči či nie,najlepšie zájsť osobne sa pozhovárať ako píše @kristinka86,či berie nových pacientov a podla osobného kontaktu si sama spravíš svoj názor na daného lekára,držím palce 🙂

kristinka86
5. sep 2016

@beatasvecova Veru. My sme dostali na lekárku tip. Šli sme tam osobne, keď som bola 1x tehu. Prijali nás úplne v pohode, milo. Takže sme rovno povedali, že syna zapíšeme k ním. Poznačili si orientačný termín pôrodu a meno a bolo vybavené. Pri dcérke som to hlásila neskôr - asi mesiac pred pôrodom. Tiež nemali problém. A tretie bábo už brali skôr automaticky, že zapíšeme tam, ale tiež sme to oznamovali. 😉

hanka0810
autor
5. sep 2016

Dievcata, dakujem krasne za rady, velmi ste mi pomohli 😃