Kontakt na MUDr. Tibora Bielika

zuzanakraglova
10. máj 2022

Prosím o kontakt na Doktora Tibora Bielika ... súrne 🙏🙏🙏. Nemá náhodou niekto? ...snažila sa kontaktovať mailom ale márne ...telefonicky sa neviem dovolať stále ma dáva odkazovku. Či náhodou nemá nejaké nové telef.číslo

sjusiquatro
6. sep 2022

@zuzanakraglova ahoj no.uz mas termim?? Si mu volala ci ako?? Ja rozmyslam ze mu asi zavolat ale kde do MT?

zuzanakraglova
autor
6. sep 2022

@sjusiquatro ahoj práve dnes som na to myslela, že idem zasa skúšať sa k nemu dobíjať...lebo vôbec sa neozval. Dnes som bola u môjho gynek. a tiež mi ho odporučil,že pôsobí v Martine

zuzanakraglova
autor
19. sep 2022

@zuzanakraglova ahoj no tak konečne som sa k nemu dostala....dal mi termín na 8.novembra musím ísť na laparo....presne minulý rok v novembri som tam bola na operácii čo má nejaká mladá doktorka odflakla..čo už, rok zbehol rýchlo a zasa budem tam ale chvalabohu že pri dokt.Bielikovi

wonderwoman00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sjusiquatro
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanakraglova
autor
24. sep 2022

@sjusiquatro no dal mi všetky tie papiere priamo na konzultácii,ale ešte som vôbec na nich nepozrela 😁

zuzanakraglova
autor
24. sep 2022

@sjusiquatro ja som bola u neho na vyšetrení čiže termín mi dal tam

jullianna24
24. sep 2022

@zuzanakraglova ahoj. Vies mi do ip poslat cislo nanho? Tiez ma trapia nejake veci a potrebujem sa s nim spojit. Vlani sa dalo bez problemov dovolat, potom zastavili operacie, my sme mali covid a on sa presunul do MT, tak sa uz neviem k nemu dopatrat..

sjusiquatro
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kundiboo
18. okt 2022

@zuzanakraglova ahoj a ako si sa s ním nakoniec skontaktovala?

gabkazabka12
12. júl 2023

@zuzanakraglova ahoj, ako si sa dopatrala k pánovi doktorovi?

wonderwoman00
12. júl 2023

@gabkazabka12 napíšte mailom na tbielik57@gmail.com, alebo zavolajte a vypýtajte si termín do ambulancie v BB kde býva v pondelky od 17tej (aspoň vo februári to tak bolo) tel. 0908 218 591

katherina278
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katherina278
25. dec 2023

ahoj baby, prosím Vás neviete náhodou niektorá kde presne má Mudr Bielik ordináciu v Martine? Mám isť k nemu na konzultáciu ale akosi som sa zabudla opýtať kde má ordináciu. Ci je to v nemocnici alebo niekde inde.

gabkazabka12
25. dec 2023

@katherina278 ja som bola v BB

lucka_lullu
26. dec 2023

@katherina278 robí v nemocnici, na informáciach Ti povedia.

katherina278
27. dec 2023

@lucka_lullu dakujem veľmi pekne