Kožná lekárka v Trenčíne

katkasofka
26. máj 2014

Prosim poradite mi najlepšiu koznu v trencine? Potrebujem tam ist s dcerkou patrocnou

zrka
26. máj 2014

ahoj, dobru koznu neporadim, ale poradim ku ktorej radsej nechod. Mudr. Radosova.

katkasofka
autor
26. máj 2014

Preco k nej nie?

zrka
26. máj 2014

@katkasofka z vlastnej skusenosti. Pride mi ako totalne komercna doktorka. Ak nieco treba, tak ti akoze nieco prepdise, nejaku masticku, a k tomu ti odporuci aj styri produkty, ktore su akoze fantasticke a ked si ich chces kupit, tak zaplat dobrych 60 eur za komplet co ti odporuci. Zalezi asi na tom, co od nej potrebujes, s cim tam ides. Pred tyzdnom tam sla sestra so svojou malou, tej sa po tele vyhadzali nejake vyrazky. Dala masticku + co si ma kupit, ze to prejde. Nepreslo, zhorsilo sa to, isla tam zas, tak sup sup odporucila dalsie kremiky a sajrajticky co si ma zakupit. A ani sa nevedela vyjadrit ze co to dieta moze mat...Tyzden stara skusenost.

cicimotinka
26. máj 2014

v Tn jednoznačne dr. Bobocká... aj k deťom je super...

blacklady
26. máj 2014

presne ma napadlo to iste, ako zrku..tiez ti ju neodporucam :D

dodosis
17. jan 2016

Urcite neodporucam Mudr. RYANTA z Dermatopu - bola som tam s malou dcerou a kedze som nemala kde maleho 4rocneho syna dat, tak isiel s nami - vyhodil ho z ordinacie, ze ked nie je paciet, naco som ho hned zrusila, ze tam ostane so mnou a potom bol doktor strasne neprijemny, malej sa venoval asi 5 sekund, ziadne info blizsie k diagnoze, len nech idem do lekarne si kupit produkt co napisal do diagnozy. Komercny, ma ine priority ako pacienti...