Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

olinkaolinka
25. máj 2016

@araik a aká je?

olinkaolinka
25. máj 2016

@araik inak ja ešte žiadnu nemám, Ferincová už neberie a o čajke nie som presvedčená

araik
25. máj 2016

@araik zatial neviem aka je, ale referencie ma dobre http://lekar.pluska.sk/2052/mudr-jana-sallingov...
Poradili mi ju z vuc, ked som tam volala lebo uz som bola zufala, ani tam nas nechceli zobrat kam patrime podla obvodu a zase vsetci ked som obvolavala iba podla obvodu brali, alebo som dostavala odporucania na takych co mali o nicom hodnotenia, tato momentalne berie tak som si povedala, ze skusim.

olinkaolinka
25. máj 2016

@araik a kde si u nej? v procare?

olinkaolinka
25. máj 2016

@olinkaolinka už som našla MEDARCH s.r.o., Všeobecná zdravotná starostlivosť o deti a dorast, Teslova 33, 82102 Bratislava , č.dverí: 0.23,0.24

araik
25. máj 2016

Nie, ja som praveze vobec nechcela ist cez procare a spol. Ambulanciu ma na teslovej 33, ked si vygooglis podla mena tak ti najde vsetko potrebne 🙂

araik
25. máj 2016

@olinkaolinka ano to je ono 🙂

olinkaolinka
25. máj 2016

@araik Ďakujem krásne

lulu0123
26. máj 2016

Dievcata, my mame MUDr. Sallingovu a sme spokojni. Je trocha svojska, ved uvidite 🙂 Mala dost ine nazory na kojenie ako ja, ale tak jendnym uchom dnu a druhym von. Odbornicka je podla mna dobra, k malej je mila aj sestricku ma super, objednava na poradne na presny cas a presne aj berie, da sa s nou prediskutovat nejaky problem aj telefonicky a netrepat sa s drobcom za nou ked to nie je treba. A este sa mi paci, ze ockuje postupne po tyzdni pneumokoky a hexu a nie naraz ako ostatni.

araik
26. máj 2016

@lulu0123 co znamena trochu svojska? 🙂 a ine nazory na kojenie v com? Kludne daj podrobnosti 🙂

lulu0123
26. máj 2016

@araik ma take poznamky akoze hovori za malu, ze napriklad rodicia mi nedali salik ale nabuduce sa uz polepsia a tak podobne. 🙂
Pri kojen tvrdi ze si ma zena stale odsriekavat mlieko a ze mas kojit 10 minut a dost. Kes som vravela ze na zaciatku malu kojim aj polhodinu tak sa jej to nepacilo ze to nemozem. Ale toto som robila po svojom a viac som to s nou nerozoberala.

araik
26. máj 2016

@lulu0123 aha fakt ma na to kojenie take zastarale nazory...nevadi dobre vediet 🙂 aj tak si pojdem podla seba

novazienka
13. jún 2016

@zuzka38 Aj my sme odisli od Dzuppovej. Veľmi neodborná lekarka.

kattyy3
28. jún 2016

Babulky neviete ktora lekarka este v ruzinovskej poliklinike berie a je naozaj mila? Alebo niekde blizko polikliniky? Dakujem hladam pediatra

olinkaolinka
28. jún 2016

Nastúpili sme k MUDr. Sallingovej. Keďže sme sa ešte osobne nestretli, neviem nič povedať, ale pri tel.komunikácii bola veľmi milá a ústretová.

kattyy3
29. jún 2016

@olinkaolinka ona je v Ruzinovskej poliklinike? Po hlase je mladsia ci starsia?

olinkaolinka
30. jún 2016

@kattyy3 osobne sa stretneme az v juli, takze neviem. Je blizko billy na bajkalskej

ladamcova
24. aug 2016

Tiež vyberáme pediatra v ružinove, nakoľko tu bývame v podnájme, ale trvalý pobyt máme v Malinove, okr. Senec. Nemáte niektorá skúsenosť s tým, či nás pediater aj tak vezme, keď tu nemáme trvalý pobyt?

araik
24. aug 2016

@ladamcova moze aj nemusi, nas nechcel pediater zobrat aj ked nas ma pridelenych podla ulice

olinkaolinka
26. aug 2016

@olinkaolinka je vynikajuca ;) vrelo odporucam

olinkaolinka
26. aug 2016

@kattyy3 ahoj. Je vynikajuca. Aj ked este neviem jej postoj k ockovaniu

novazienka
31. aug 2016

@olinkaolinka Ahoj Olinka. Ako dlho sa čaká u pani doktorky? Ma plnú čakáreň? Robí CRP pred podaním antibiotík? Dakujem

olinkaolinka
1. sep 2016

@novazienka chodime presne na cas. Cakaren ma prevazne prazdnu. Co sa tyka antibiotik neviem povedat. Ale asi robi vsetko, co treba ;)

novazienka
1. sep 2016

@olinkaolinka dakujem tak jej zavolám 🙂 a co parkovanie?

olinkaolinka
1. sep 2016

vždy sa dá zaparkovať
@novazienka vždy sa dá zaparkovať

novazienka
1. sep 2016

@olinkaolinka dakujem 🙂

novazienka
1. sep 2016

@olinkaolinka plati sa za nieco u nej? Napr za objednanie na presný cas?

olinkaolinka
2. sep 2016

@novazienka zatial som za nic neplatila

olinkaolinka
2. sep 2016

@novazienka sama nam pise presny cas