Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
zuzka38
23. júl 2018 Čítané 86x

Veľký úsmev na tvári mi vyčaril fakt, že som bol vybraná na testovanie produktu Klarstein. Napokon som si musela ako jediná na neho dlhšie počkať, tak som pátrala na koníku aký asi produkt mi to dorazí :slight_smile: Tak veľmi som sa tešila na zmrzlinovač Schneefloeckchen :slight_smile: Napokon mi dorazil zmrzlinovač ale Bacio Azzuro.

Vždy som si myslela, že zmrzlinovač je stroj na výrobu a mrazenie zrmzliny, niečo ako taký profesionál v zmrzlinárni. Po obdržaní a neskôr naštudovaní trhu zmrzlinovačov som sa dozvedela, že sú dva druhy prístrojov - plne automatické s kompresorom, ktoré Vám priamo zmrzlinu chladia a bez kompresoru, pričom nádobník musíte na ideálne 24 hod. vopred dať zmraziť. Prístroj Bacio Azzuro je zmrzlinovačom bez kompresoru a teda nádobník je nutné vopred dať hlboko zmraziť.

Zmrzlinovač Bacio Azzuro uvádza, že pripravíte zmrzlinu za 30 minút. Pri sorbetoch to celkom platilo, pri smotanových či bezlaktózových to nie veľmi platilo, musela som nechať prístroj pracovať aj 45 minúť, pričom sa zmrzlina veľmi rýchlo topila.

Moje odskúšané recepty:

Kakaová bezlaktózová zmrzlina:
1,5 hrnčeka ryžového mlieka
2 hrnčeky bezlaktózovej šľahačky
0,5 hrnčeka kakaa
1 hrnček cukru - vanilínový

Postup:

1. mixovať mlieko s kakaom a cukrom, dokým sa cukor nerozpustí
2. primiešať šľahačku
3. spolu všetko vložiť do zmrzlinovača a nechať pracovať

Mango sorbet

1-3 mangá (ja som použila vzhľadom na veľkosť zmrzlinovača jedno mango)

šťava z limetky

1 pohár cukor

1 pohár voda

Postup: najskôr si spravíme sirup z vody a cukru, necháme zovrieť, keď sa cukor roztopí vypneme a necháme úplne vychladnúť. Rozmixujeme mango, pridáme šťavu z limetky, vychladnutý sirup, vložíme do zmrzlinovača a necháme pracovať samotný prístroj #klarstein Bacio Azzuro.

Banánovo-čokoládový sorbet

3-4 banány

3-6 lyžičiek kakaového prášku

1/4 pohára sladeného kondenzovaného mlieka (alebo cukor a kokosové mlieko)

Postup: všetko zmixovať spolu a potom vložiť do pripraveného zmrzlinovača

Výhody 

  • malý prístroj ako taký
  • jednoduchá obsluha
  • tichý
  • ľahké čistenie, rozobratie

Nevýhody:

  • potrebujete stabilné väčšie miesto v mrazáku alebo mať premyslené aspoň deň vopred, že chcete robiť zmrzlinu a dať nádobu zmraziť (uvádza min. 8 hodín, odporúčam 24 hod.).
  • pomerne malá nádobka, pre našu 5 člennú rodinu to boli vždy jednorázovo malé porcie "zmrzky" pre každého :slight_smile:
  • potreba iných domácich spotrebičov na prípravu zmrzliny, poväčšine mixér alebo robot
  • chýbajúci návod v slovenskom jazyku

Ďakujem za možnosť testovania zmrzlinovača, naša rodina je v lete obohatená o domáce sorbety a bezlaktózové zmrzliny :slight_smile:

#test_klarstein  #recenzia

Čítaj celý článok
zuzka38
26. mar 2017 Čítané 27x

...na testovanie výrobkov Bupi sa tešili najmä dvaja moji starší chlapi takmer 6 r. a takmer 3 r. (tešili sa, že pribudnú nové mydlá do ich "autoumyvárky"), najmladšia účastníčka našej rodiny sa odmietla zúčastniť - a je to v poriadku, má niečo cez 2 mesiace :slight_smile: Obsah testovacieho balíčka vyzeral takto:

Ja som sa tešila, že si samozrejme vyskúšam niečo nové a hlavne zdarma :slight_smile: a keď sú to produkty určené pre deti o to viac - možnosť presvedčiť sa, či budeme Bupi produkty nakupovať, keďže doteraz mi to priznám sa nenapadlo.

Sada obsahovala detské mydlo, vlhčený toaletný papier (doteraz som nevedela, že niečo také existuje) a jemné mydlo na umývanie rúk.

Detské mydlo v tvare žabky sme otestovali hneď, keďže to oboch mojich chalanov zaujalo tvarom žabky :slight_smile:

Mydlo má jemnú klasickú vôňu mydla, ruky príjemne voňali - dôkaz môjho stredného syna, ktorý mi po každom umytí rúk dá ruky "oňovať."

Vlhčený toaletný papier sme využili ešte v prvý deň testovania. Po otvorení ma ovanula nepríjemná vôňa neidentifikovateľného zloženia. Deťom vôňa nevadila a do dnešného dňa používame tento vlhčený toaletný papier doma aj vonku na utretie zadnice, ak je potreba :slight_smile: výrobca síce uvádza, že  je možné vlhčený papier spláchnuť, ja ho radšej zahadzujem do koša - predsalen nechcem riskovať upchatie WC.

Posledný testovací produkt je jemné mydlo na umývanie rúk, klasický gél, ktorý používame bežne v kúpeľni na každodenné niekoľkonásobné umývanie rúk. Gél je priesvitnej konzistencie a ma doslova klasickú vôňu "minulosti" alias tuti fruti, výrobca to nazval právom Bupi fruti. Opäť pre deti príjemná veď sladká vôňa, mne táto vôňa prekáža. Ruky však umyje a ešte dlllllllho "ňovajú" :slight_smile:

Záver: produkty, ktoré su určené deťom splnili očakávania mojich detí a o to predsa ide :slight_smile: ďakujeme 

#test_bupi2

Čítaj celý článok