Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

Ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. 😞 Dakujeeeeme
ali_inzercia
29. dec 2017
Ahojte. Chodite niektora k pediatrovi v BA na Babuskovu? Su tam aktualne traja pediatri:
MUDr. Edda Absolonová
MUDr. Gabriela Stellerová
MUDr. Herman Czobor
Mate s nimi skusenosti? Budem vdacna za kazde info 🙂
canany
11. mar 2018
@ali_inzercia aj ja hladam v ruzinove, chodime na mytnu, som s mudr spokojna, ale ta logistika s dvomi detmi je komplikovana, pozrela som si tychto troch na lekar.pluska, ze nove mena pozriem, no tie prve dve damy velmi velmi zle hodnotenia a pan tam este nie je, takze k nemu nic nemam
ali_inzercia
11. mar 2018
@canany no oni su na stranke stare info. Na Babuskovej ani jeden z tych pediatrov uz nie je. Je tam len Mudr. Tomova.
canany
11. mar 2018
@ali_inzercia a tmova je aka? Na nu som ziadne recenzie nenasla, a je tam len ona ako pediater, ci aj niekto iny?
araik
11. mar 2018
@canany tomova prebrala ambulanciu po stellerovej, ta uz isla (chvalabohu) do dochodku, ale aka je ti neviem povedat
ali_inzercia
12. mar 2018
@canany zatial sme boli len na jednej poradni, takze tazko povedat. Len ma nahnevalo, ze nas objednala v case vyhradenom pre chorych pacientov a nie na cas pre preventivky a konzultacie. S 10dnovym babom medzi infekcnych ludi, skoro ma slak trafil!

Začni písať odpoveď...

Odošli