Ktorého detského lekára v Ružinove doporučujete?

september
20. jún 2006

ahojte, poradte prosim dobreho detskeho lekara/lekarku v Ruzinove. O dva mesiace cakame dvojicky a este nemame pre nich lekara.. ☹ Dakujeeeeme

ali_inzercia
29. dec 2017

Ahojte. Chodite niektora k pediatrovi v BA na Babuskovu? Su tam aktualne traja pediatri:
MUDr. Edda Absolonová
MUDr. Gabriela Stellerová
MUDr. Herman Czobor
Mate s nimi skusenosti? Budem vdacna za kazde info 🙂

canany
11. mar 2018

@ali_inzercia aj ja hladam v ruzinove, chodime na mytnu, som s mudr spokojna, ale ta logistika s dvomi detmi je komplikovana, pozrela som si tychto troch na lekar.pluska, ze nove mena pozriem, no tie prve dve damy velmi velmi zle hodnotenia a pan tam este nie je, takze k nemu nic nemam

ali_inzercia
11. mar 2018

@canany no oni su na stranke stare info. Na Babuskovej ani jeden z tych pediatrov uz nie je. Je tam len Mudr. Tomova.

canany
11. mar 2018

@ali_inzercia a tmova je aka? Na nu som ziadne recenzie nenasla, a je tam len ona ako pediater, ci aj niekto iny?

araik
11. mar 2018

@canany tomova prebrala ambulanciu po stellerovej, ta uz isla (chvalabohu) do dochodku, ale aka je ti neviem povedat

ali_inzercia
12. mar 2018

@canany zatial sme boli len na jednej poradni, takze tazko povedat. Len ma nahnevalo, ze nas objednala v case vyhradenom pre chorych pacientov a nie na cas pre preventivky a konzultacie. S 10dnovym babom medzi infekcnych ludi, skoro ma slak trafil!

deianeira
27. apr 2018

Ahojte, aké máte skúsenosti s lekárkou Ivanou Macúchovou v Ružinove? Prípadne s Tamarou Martinkovič na Ostredkoch? Nechystá sa už náhodou do dôchodku? Kto by ju mohol nahradiť? Viem, že tu už o nich boli debaty, ale tak spred 7-mich rokov, takže skôr ma zaujíma aktuálny vývoj...🙂 Prípadne, koho v Ružinove by ste odporúčali ako pediatra?

deianeira
27. apr 2018

tiež by ma zaujímal pediater alebo pediatrička v ružinove, ktorí majú dobre zvládnutý manažment - napríklad, že sa im dá dovolať v určitých časoch, prípadne aj s e-mailovou komunikáciou..., v čakárni nemusia bábätká, ktoré idú na poradňu, čakať s chorými deťmi, a pod.

deianeira
27. apr 2018

Edit: macuchova neberie babatka mimo obvod, takze som skoncila 😣 berie niekto dobry v ruzinove a okoli babatka mimo sv. obvodu?

araik
28. apr 2018

@deianeira obavam sa, ze to bude problem

ediciaa
29. apr 2018

my chodime k mudr.martinkovic, zo zaciatku som bola nespokojna ale teraz je to ok, hlavne sa treba riadit aj vlastnym rozumom lebo nie vsetko co povie lekarka (ale aj ine mami na pieskovisku) je svate... teraz som velmi spokojna lebo nic nezanedbala, nikdy necakame, je mila aj na mna a hlavne na maleho.... nebojim sa jej nic opytat zdy vsetko vysvetli... sme spokojni 🙂

deianeira
29. apr 2018

@ediciaa k nej patrime podla bydliska... som prvorodicka, a neviem, ci budem vediet posudit jej rady aj vlastnym rozumom, ako pises... snad ano. Kolko ma ona asi rokov? Nepojde uz do dochodku?

deianeira
29. apr 2018

@ali_inzercia ahoj, akeho pediatra ste si nakoniec vybrali? Odporucas niekoho na babuskovej?

deianeira
29. apr 2018

@olifcek ahoj, v tej trnavke mate hinstovu? To zdravotne stredisko na bulharskej 3 teda vyzera nevabne - ako z roku 1930...😣 je to tam ok?

olifcek
29. apr 2018

@deianeira my mame mudr. Dancovu... ta mi pride fajn 🙂

ediciaa
29. apr 2018

@deianeira neboj naterinsky cit nezapries 🙂 hlavne no stress, no panic 🙂 ja som tiez prvorodicka a maly bol este k tomu predcasny a dali sme to 🙂 tiez patrime k nej podla obvodu a ja som ani nestihla ine doktorky pozerat... drzim palce v spravnom vybere 👍✊

deianeira
29. apr 2018

@olifcek pls a to stredisko na bulharskej je vnutri ok? Ambulancie, cakaren...v pohode? Zvonku to vyzera strasne 😣

olifcek
29. apr 2018

@deianeira 😂😂😂 ale jo, vo vnutri fajn...vzdy teplucko, par pultov na vyzlecenie/oblecenie, vaha, na meranie dlzky taka nucoraako na meranie chodidla, sle to neva... vwd pediater toho vela nepotrebuje. odporucam Ti moju dr., do roka objednava na konkretny cas, naju i fb, kde im vies pisat...

vali723
18. nov 2018

Ahojte, prosim, vedel by mi niekto poskytnut aktualne informacie o MUDr. Jarmile Zbořilovej? Podla obvodu k nej patrime, chcela by som sa opytat na vase skusenosti. Dakujem 🙂

stanulienkat
18. nov 2018

@vali723 urcite odporucam. Dokladne vysetri,nepise zbytocne Atb.

evaachesa
25. júl 2019

Ahojte, hladam dobreho pediatra v Ruzinove, no nemam trvaly pobyt v BA. Viete mi poradit niekoho dobreho? Rodim az v oktobri no bolo by asi lepsie vybavit to v predstihu. Vopred dakujem 🙂

deianeira
27. júl 2019

@evaachesa fuha, bez trvaleho pobytu to bude tazke. Nas zobrala pediatricka len ta, ku ktorej patrime podla trv.pobytu. Ostatne, co sme skusali, novych pacientov mimo obvod vobec nebrali / neberu.

evaachesa
27. júl 2019

@deianeira hmm tak to bude zaujimave este 😏 asi potom popozeram sukromnikov rovno...dakujem za info 🙂

araik
28. júl 2019

@evaachesa nas dokonca ani podla obvodu nechcela zobrat a ani teda nezobrala

evaachesa
28. júl 2019

@araik wau tak to je uzasne 😒 baby a nahodou nejakeho sukromnika?? Nic ine mi neostava ... jedine ze si dam kvoli tomu zmenit trvaly pobyt kedze tu mame byt .. ale nechcem to takto komplikovat kedze tu pobudneme max 3 mesiace a stahujeme sa mimo ba 😐 nemyslela som ze to bude take zlozite 😕
@deianeira

araik
28. júl 2019

@evaachesa a nemozes si najst pediatra tam kde sa budete stahovat? Ak aj niekoho najdes, prehlásiť sa mozes az po pol roku k inemu.

evaachesa
28. júl 2019

@araik hmm to som nevedela ze az po pol roku 🤔 a co dovtedy?? Stahujeme sa do Kosic, cize len tak si neodbehnem z BA 😕 myslis ze to plati aj u sukromnikov? No idem pogooglit tuto v okoli a popytam sa rovno..

araik
28. júl 2019

@evaachesa aspon ja mam take info, urcite si to over...

deianeira
30. júl 2019

@evaachesa mozno este v inej mestskej casti... napr.Stare Mesto , napr. MUDr.Spanikova vraj je velmi dobra

deianeira
30. júl 2019

@araik a neporusila tak lekarka nahodou zakon? Ked ani podla obvodu nevzala....