Ktorý pediater v Nitre nezaočkuje dieťa so soplíkmi?

helulatko
22. jún 2013

Prosím, mohli by ste mi poradiť pediatra v nitre, ktorý nemá problém odložiť očkovanie( pre nás prvé) aj kvôli soplíkom? lebo tej mojej soplíky nevadia a chce očkovať bez problémov, ale ja s tým problém mám. ďakujem

usiko
22. jún 2013

@helulatko ty si rodic, nedaj dieta ockovat a pediater to bude respektovat....pytas sa akoby nad tebou stala lekarka s pistolou v jednej a a injekciou v druhej ruke.....

michaelamilan
22. jún 2013

@helulatko neboj sa jej poivedať že ho chceš odložiť.......si matka, máš strach a nikto ťa nemôže donútiť ak nechceš.....jednoducho ho len odlož......Aj sa sa teraz chystám posunúť 🙂

helulatko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martuska75
22. jún 2013

Neviem ako tvoja doktorka, ale tá naša nám práveže očkovanie neodporúčala pokial nebude malá 100% fit. Odkladali sme aj kvôli soplíkom, resp. nemala problém to posunúť ked bola chrípková sezona. Ak by si chcela kontakt tak MUDr. Morvayová Adriana a ordinuje v Stacionári http://www.zzz.sk/?profil=3783 Ale teda my očkujeme aj ked s posunom, takže neviem aký má postoj k úplne neočkujúcim, ak plánuješ neočkovať vôbec.

martuska75
22. jún 2013

@helulatko to vyššie bolo pre teba 😉

danula.ch
22. jún 2013

@helulatko my mame dr. jakubickovu, tiez v stacionari a sama odklada ockovanie, ak nie je dieta zdrave. to by predsa mala byt samozrejmost 😉

helulatko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meloa
22. jún 2013

@helulatko aj my máme dr.Morvayovu a malá už má vyše 6 rokov a stále nie je zaočkovaná ( mala byť v 5 roku - ale v škôlke boli kiahne, a mala trochu soplík, tak sme to odložili...a dobre sme spravili - lebo o tri dni ich dostala) a nejako sme na to obe pozabudli 😀 😉 ...ale na 6 ročnej sme to spomínali, takže sa máme dakedy v lete zastaviť...

martuska75
23. jún 2013

@meloa áno, tiež sme takto načasovávali očkovanie mimo obdobia viróz. Máme doma aj školáčku a zvykne domov kadečo doniesť tak, aby sa nezvyšovalo zbytočne riziko. Tých pár mesiacov nenásobí-nedelí. 😉

xevulax
23. jún 2013

My chodíme dr. Jakubickovej a tiež mi malú nezaockovala len tak. Vždy dôkladne vyšetrí a opýta sa aj mamičky, či je dieťatko OK. Dokonca synovec mal virózu a nezaockovala ju, posunuli sme tó o tyzden, aj ked bola mala šanca sa nakaziť, ale povedala, zxe pre istotu nebudeme riskovať.

helulatko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabulienka623
8. mar 2018

@meloa @martuska75 dobrý deň, viem že je to už veľmi stará téma, ale hľadám nejaké recenzie o MUDr.morvayovej. chceli by sme k nej prestúpiť, ale veľa recenzií o nej nenachádzam. Prosím vás, ak k nej ešte chodíte, mohli by ste mi napísať ako ste spokojné. Ako je to u nej s predpisovanie atb, využíva crp, starostlivosť o pacienta. A neviete prosím, či berie aj nových - staršie deti, nie novorodencov? Ďakujem.