Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Marek Dráb - skúsenosti

amandicka
31. aug 2020

Ahojte, ma tu niekto skusenosti s Marekom Drabom?
Chcem zmenit gynekologa a mam od neho od kamaratky dobru recenziu. Chcela by som na neho viac recenzii od vas a tu na MK som nasla len starsie prispevky. Dakujem.

frida88
31. aug 2020

@amandicka ja áno bohužiaľ zlu! Keby som naďalej chodila k nemu nemám svoje dievčatko...snáď stačí tak

amandicka
autor
31. aug 2020

@frida88 hlavne, ze to dobre dopadlo z dcerkou. Mame na mysli rovnakeho dr. z ambulancie Obgyn Trnavka v BA?

frida88
31. aug 2020

@amandicka ak pracoval v ruzinove tak je to on,ešte viem že mal ambulanciu v stupave.

kikulienkadd
31. aug 2020

Ahoj,poznám Mudr.Drába 9 rokov, vždy veľký profesionál, ľudský, jednanie na úrovni. Aj zlé správy povie s citlivým ohľadom na ženu,pacientku. Mám s ním len tie najlepšie skúsenosti,aj keď zo 4 tehotenstiev dopadli "úspešne" "len" 2. Ale to sú veci,medzi nebom a zemou... Čo sa týka jeho vyťaženosti, áno,má toho veľa,takže niekto,kto očakáva usmiateho doktora, s ktorým si pokecá ako v tv seriáli, bude sklamaný. Napriek tomu zodpovie všetky otázky a pre dobro pacientky robí aj nad rámec svojho odboru.

amandicka
autor
31. aug 2020

@frida88 dakujem za nazor

amandicka
autor
31. aug 2020

@kikulienkadd dakujem za nazor

lyci
1. sep 2020

@amandicka mna pred pol rokom rodil v ruzinove. vyslo to na jeho sluzbu. mne strasne vadilo, ze ma neiformoval o tom, co ide robit

kiki68
1. sep 2020

Ja nemozem na neho zle povedat, u mna zase veci vyriesil spravym smerom a u kamosky tiez v tehu velmi v poho. Ako on vie byt ale naladovy trosku a sem tam to potom vyzera, ze neni taky mily. Ale ako mava tam vela pacientiek v ambulancii a teda ani sa nedivim, ze sem tam nema naladu sa vykecavat. Ale celkovo ho mozem ako gyndosa doporucit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli