MuDr. Martin Matejka-BA- Dúbravka - skúsenosti?

blondie_sk
18. sep 2018
Zdravim, ake mate prosim skusenosti s tymto Dr?
mopypopy
18. sep 2018
@blondie_sk Prave som k nemu prehlasila dceru, tak dufam, ze len dobre! Hlavne vela zdravia
avokado28
26. nov 2018
Ako hodnotite doktora s odstupom casu?
mopypopy
26. nov 2018
@avokado28 tak ja s nim chvala Bohu zase tak casto nie som 🙂 Ale prijatie bolo vrucne, zastup tiez mily, pomohol mi velmi. Asi je to na pokracovanie 🙂 Vy mate inu skusenost?
avokado28
28. nov 2018
@mopypopy ja som ho praveze zastihla ako zastup za Makejenko a zdal sa mi velmi mily a empaticky. Preto som chcela vediet, ci je taky stae alebo to bola svetla vynimka 🙂
avokado28
28. nov 2018
@mopypopy a viem, ze studoval tradicnu cinsku medicinu, ci dava pacientom aj alternativnu liecbu ako homeopatika a ako sa stavia k ockovaniu.
mopypopy
28. nov 2018
@avokado28 to neviem, lebo mne ockovania nevadia. Homeopatika nepouzivam, a tfuj tfuj dcera nebyva moc chora, takze nic moc neviem. Ale je naozaj super, velmi mily aj sestricky, a to je naozaj velmi neobvykle!!! Taki su mili aj zastup ma super, k tej pani dr. som chodila ja ako mala. Odporucam 🙂
petka0312
15. mar 2019
Ja som velmi spokojna, odporucam
Konecne pediater, ktory neni dochodca
marenkap
3. máj 2019
Môj syn je u Matejku od februáru 2019, prešli sme od inej doktorky. Podľa mňa je veľmi milý, odpovie na otázky, vypočuje vás, dokáže aj zavtipkovat. Rešpektuje ak chcete očkovať oddelene a ak nechcete očkovať, tak to s vami riadne prekonzultuje. Nepotrebuje vám vnucovať jeho rady, ale poučí vás čo a ako. Ak mu nejako oponujete, dokáže viesť normálny rozhovor a vykonzultovat si všetko. Sestričky má milé. 👍 Oproti doktorke od ktorej sme odišli, je toto neporovnateľne lepšie 🌸
mopypopy
3. máj 2019
@marenkap presne ja som zazila uz naozaj zle doktorky, a hlavne sestry!!!! Toto je ako pohladenie po dusi. Aj nove babo mi zoberie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli