MUDr. Orvanová alebo MUDr. Nemcová. Ktorá je lepšia?

janulienka1603
18. okt 2011

Ahojte. Naša doktorka nás posiela na neurológiu. A dala mi dve čísla. Na doktorku Orvanovú a doktorku Nemcovú. Chcem sa spýtať, či mi náhodou neviete poradiť, ktorá z týchto doktoriek je lepšia. Ktorú by ste mi viac odporúčali. Ďakujem

pia22
18. okt 2011

@janulienka1603 obidve stoja uplne za prd, ale mensie zlo je Orvanova😉

janulienka1603
autor
19. okt 2011

🙂 skúsim nás teda objednať k tej orvanovej. diky

nataliasarron
24. okt 2011

@janulienka1603 odporucala by som ti ist niekde uplne inde nez ZA .... skus radsej Martin .... fakt stoji ti to za to ... vysvetlovanie by bolo na dllllho ☹ ☹ ☹

cucu2
24. okt 2011

@janulienka1603 no my sme chodili k Nemcovej a v podstate som bola spokojna, lenze to nemam s cim porovnat. Co mi u nej chybalo- je malo informacii o diagnoze, ktoru ti rozpise na 10 riadkov odbornymi vyrazmi. Mozes sa jej opytat, ona ti odpovie. Len problem bol ten, ze papier s diagnozou, dostanes do ruk az ked odchadzas a precitat si to mozes podrobnejsie tak akurat doma.

janulienka1603
autor
27. okt 2011

@pia22
@nataliasarron
@cucu2
ahojte. ďakujem za rady, ale nakoniec som bola u orvanovej, už včera. náhodou bola milá, aj my vysvetlila skor ako som sa sama začala pýtať. Poslala ma na hájik ku nejakej p. Lenke Gašparovej. Že mi ukáže ako s nelkou cvičiť. Máte s ňou niektorá skúsenosti? Dala mi aj taký leták, že táto pani robí kurzy masáži pre deti, kojencov aj tehotné ženy.

nataliasarron
27. okt 2011

@janulienka1603 😉 my tam chodime tiez 😉 je to skvela pani 😉

janulienka1603
autor
27. okt 2011

@nataliasarron
tak to je super 🙂

janulienka1603
autor
1. nov 2011

@nataliasarron
ahoj. chcem sa ťa prosím ťa spýtať ako to tam funguje. Včera mi nikto nedvíhal tel, asi mali voľno, som sa chcela informovať. Je to niečo ako klasické masáže? Napr. že si dopredu zaplatíš pernamentku a potom tam chodíš pravidelne? Mám sa skúsiť najskor telefonicky objednať alebo mi tam stačí prísť osobne? Vzala by ma hneď? Ďakujem veľmi pekne 🙂

nataliasarron
2. nov 2011

prvy krat sa objednas telefonicky 😉 a plati sa za kazdu hodinu osobitne (60min) - 10 EUR
potom sa vzdy na konci hodiny objednas na dalsiu 😉
my chodime raz mesacne, inak pani je strasne zlata a sikovna 😉
v podstate to funguje tak ze po prvej kontrole na prvej hodine ti ukaze co treba s dietatkom robit a potom ti spravi cvicebny plan na doma 😉

cucu2
7. nov 2011

@janulienka1603 ahoj, aj my sme tam chodili. Je to nieco ako masaz a este nejake motivacne cviky. Orvanova je tym znama, ze odporuca tu pani (mne ju odporucila kamoska, kt. tiez so synom chodila k Orvanovej) . My sme tam boli len parkrat. Prvykrat sa objednas telefonicky, na dalsom termine sa dohodnete priamo tam. a ako pisala nataliasarron, tak ti da cvicebny plan na doma. Ked tam pojdes prvy krat, tak si zober este o 10Eur viac, lebo ona tam este predava masazny olejcek, s kt. sa babatka masiruju. 😉

janulienka1603
autor
8. nov 2011

dakujem za info 🙂

denaha
24. okt 2014

@janulienka1603 zdravim ako ste sa objednali k orvanovej?ja tam stale volam a nedviha

janulienka1603
autor
25. okt 2014

@denaha ahoj. skúste tam skočiť osobne. alebo niekoho poslite. ja som sa objednávala dva roky dozadu, tak si nepamatám 🙂

maruskav
25. okt 2014

Ahoj s tym maju aj u jednej aj u druhej problem....a ked si nezaplatis prednostne objednaju ta az o 3 mesiace 😠

loknicka
25. okt 2014

@janulienka1603 chodime cca rok k doktorke orvanovej a som spokojna 🙂

katarina644
25. okt 2014

my chodime tiez k orvanovej, ale platime si, lebo ja nerada cakam, ale je velmi dobra a sikovna. nemali sme s nou nikdy problem. doporucujem. ale zas niektori chvalia ju a niektori nemcovu, my sme boli raz u nemcovej, ked sme lezali v nemocnici, ale pocuvala maleho cez pyzamo, noha v zadku, barbie ako vysita.... nemala som z nej dobry pocit. nie som na taketo nieco zvyknuta a hlavne kontrola cez pyzamo, a to sme lezali na jiske, kedze my v noci maly odpadol, tak mi povedala, ze bude mat epilepsiu a vobec ju nema.

kikusaza
20. máj 2015

So sme boli u lekárky Orvanovej, ako lekárka je celkom schopná. Objednala som sa telefonicky a hneď zodvihla sestra. Sestra je občas trocha "nervózna". Akurát mám výhrady k tej pani z centra /Lienka/. Na prvý dojem, milá. Poukazuje cvičenia, masáže čo treba. Akurát v tom vidím dobrú spoluprácu lekárky a tej panej v "nahánaní zákaníkov". Treba rátať s poplatkom za prvú hodinu 10 EUr, + dalších za olejček, ktorý absolútne nikde podľa jej slov nedostať. Dalšie peniaze treba na malý vankušik, ktorý vám ani nebude treba.. Treba byť asi viac asertívny a vedieť povedať aj nie.. Pretože z uplnej banálnosti, pomaly urobí dieťa postihuté a rodič čo by neurobil pre svoje dieťa, všakže.. Je na moj vkus dotierna.. Vyvolávala mi, (asi nemala klientov a nahánala prachy), aby som prišla na ďalšie a ďalšie sedenie a pritom ho syn ani nepotreboval..

nadenkaaa
20. máj 2015

Chodim k mudr. Orvanovej chodila som aj so starsim synom a aj teraz s mladsim kedze obaja boli narodeni predcasne, cvicit pri prvom som cvicila vojtu v mt pri tomto mladsom Bobatha tiez v MT u p. Mihalikovej maximalna spokojnost🙂))

vyeri
15. jún 2015

@janulienka1603 ahoj kocka,ja som bola u dr.orvanovej a velmi mila,perfektne mi vysetrila dietatko,do podrobnejsia,boli sme aj v lienke a ta pani je tiez super,len a tam plati,som spokojna velmi s pristupom boch odbornicok,lebo moja obvodna zanedbala vela a teraz to snazim sa dotiahnut s tyo odbornickmi,aby mi nechodilo krivo a bez bolesti..drzim palce,

loknicka
15. jún 2015

@kikusaza presne ako pises ohladom centra lienka. chodili sme tam od malicka s dcérkou lebo nechcela drzat pekne hlavicku... ked sme tam prisli tak ze budeme chodit na cca 3 cvicenia a nakoniec sme chodili asi pol roka... rozhodla som sa to ukoncit tak som uz viac nezavolala. myslim ze ako odbornicka je dobra a urcite ju odporucam a zda sa mi to cvicenie "ludskejsie" ako vojtovka len.... a co sa tyka doktorky orvanovej tak maximalna spokojnost. odporucam.

vyeri
15. jún 2015

@loknicka babula,som rada,ze nas jeviac a mozeme si aspon takto poposuvat info,co je pre nas maminy velmi dolezite,lebo man zalezi na nasich drobcekoch,len je to na dlhsie,lebo vsetko vnima,vie si povedat svoje,cvici chvilu a uz sa mu pri mne nechce,poznas to,pri cudzom to inac prebieha,aj tebe drzkam palce 😉

loknicka
15. jún 2015

@vyeri dakujem. moja bola od narodenia vo vsetkom pomalsia aj pediater sa smial ze si ide vzdy svojim tempom. chodili sme akurát do tej lienky inak som ju v nicom nesilila a dnes jej nic nechyba. takze vsetkym maminkam drzim palce a pri cviceni pevne nervy... 🙂

vyeri
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loknicka
15. jún 2015

@vyeri moja zacala chodit ked mala rok a pol a nezastavi sa cely den... 🙂

vyeri
15. jún 2015

@loknicka 🙂 super

andula77
10. júl 2015

@kikusaza Bohuzial ja som mala pesne ten isty pocit z danej pani. A navyse som nakoniec aj tak skoncila na rehabiltacie v nemocnbici kde mi dala pani jeden jediny cvik a maly do 2tyzdnov zacal stvornozkovat...to bolo pred 3 rokmi. Teraz chodim s malou do centra ci studia jogy, kde sice platim za hodku 5 eur, ale aspon sme medzi ludmi, je tam fajn atmosfera a nik mi neponuka ziadne ine produkty...tolko moj nazor

andula77
10. júl 2015

@andula77 Inak pri druhom synovi som ani nebola poslana ku neurolgicke, len priamo do Lienky a potom do nemocnice na spominanu rehabilitaciu, maly zacal chodit v 15 mes a je v pohode. Uvidime ako dopadneme s dcerkou, bola by som rada ak si stihne do objednania u Orvanovej sadnut, aby om tam ani nemusela ist 😉 kazda sa bojime o svoje deti, ale treba trosku verit aj vlastnym pocitom a vlastnemu dietatku. OK, idem radsej s nou cvicit 🙂

vyeri
20. júl 2015

@janulienka1603 obe su v pohodicke,zlate,aj ja mam velmi dobre skusenosti

sandrinne
11. aug 2015

@kikusaza aj nas poslala Dr.Orvanova do Lienky, kde nam pani predala ten olejcek. Maly 3-mesacny sa z neho vyhadzal, tak som o tom oleji trosku patrala, a zistila som podla vone a tvaru kanistra, z ktoreho ho odlievala, ze to bude asi mineralny olej ako zaklad s esenc. levandulou, cize ropny produkt, IMHO nevhodny pre babatka. Kupili sme bio rastlinny a z toho mu nic nebolo. Ten olej od nej neodporucam kupovat.
@andula77 my sme boli v Lienke, masaze boli OK ale cviky co nam dala pani boli dost krkolomne, maly pri nich plakal, preto sme sli do nemocnice pre druhy nazor, dostali sme jeden cvik z Vojtu (poloha na boku). Maly zvladal bez placu a pokrocil velmi rychlo. Do Lienky uz nepojdeme.

andula77
12. aug 2015

@sandrinne jasne, masaze aj cviky boli OK, ved pani snad vie co robi ALE mne sa hned zdalo, ze ich bolo vela a mozno som si ani nebola ista ci vsetko robim tak ako mam kedze za hodku bolo vsetko ukazane stylom sup sup lebo toho je vela 😒 uz som bola u tej istej pani co so synom na rehab. v nemocnici a ona sa cudovala naco som bola poslana k neurol., vraj mala je uplna v poriadku a sikovna a ten isty pocit mam aj ja takze jej verim