MUDr. Peter Dobročan - ambulancia

22. feb 2022

Dobrý deň, prosím neviete mi povedať či tento dr má svoju ambulanciu alebo teda vlastne či má normalne svoje pacientky a funguje ako klasicky gynekolog alebo robí iba v nemocnici ?
Prípadne akekolvek info o ňom poteší 🙂 ( myslím pracovné a nie súkromné 😀)
Ďakujem

laurinka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanka12311
22. feb 2022

@laurinka321 no tebe tuším viacerý len sosacik dobuducna nenamáčaj do chľastu..to by si najskôr musela o sebe vedieť kto ti frndu vetral🙋 😉

autor
22. feb 2022

@laurinka321 tak ako gynekolog asi viacerým ženám 😀 len neviem či to mám chápat že bol nejaký necitlivý ako doktor 🤷‍♀️
Aj k nemu chodíš pravidelne alebo to bolo len vramci nejakého zákroku v nemocnici?

ivanka12311
22. feb 2022

Anonym nie táto slečna perlí dnes aj v inej diskusii že pila alkohol ze ju znásilnili sex na ktorý si nepamäta a tehotenstvom:
https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/chcem-sa-ho-zbavit-2/#post-84635763

autor
22. feb 2022

@ivanka12311 okej už som videla tú diskusiu kde tato slečna zažiarila 😀😀 moje otázky na ňu budú zrejme zbytočné
A to som dúfala že konečne niekto má skusenoť alebo info o tomto doktorovi 🙂

ivanka12311
22. feb 2022

Anonym skús pozrieť cez Google či nemá nejaké recenzie na iných stránkach 😇

autor
22. feb 2022

@ivanka12311 neviem o ňom o nič nájst nikde 🤷‍♀️ ale som si na 100% istá že pracuje v nemocnici NR

barci1988
16. mar 2022

Myslím že pán dr. nemá svoju ambulanciu. Býva v rizikovej poradni pre tehotné a ja som ho mala pri pôrode, je to veľmi milý doktor 👍

autor
16. mar 2022

@barci1988 ja som ho mala na pohotovosti raz tiež velmi mily doktor taky ochotny 🙂 preto som sa pýtala lebo ak by mal ambulanciu išla by som hneď k nemu

barci1988
18. mar 2022

No to asi viaceré by k nemu isli 😄

autor
18. mar 2022

@barci1988 škoda no 😀 a ešte aj fešak to je 😁

barci1988
21. mar 2022

A vy ste ho mala pri pôrode? Alebo kde ste sa stretli?

autor
21. mar 2022

@barci1988 bohužial u mňa k pôrodu až neprišlo..
Bol na pohotovosti keď som tam prišla s krvácaním na začiatku tehu. Pri vyšetreni bol velmi mily, v mojom prípade velmi empatický, zobral ma hneď hore na izbu a aj keď ma chodil počas noci kontrolovat vždy bol taky velmi mily 🙂
Pri zákroku som už mala iného dr a tohto som tam potom už videla len keď som odchádzala o pár dní

barci1988
21. mar 2022

Tak to mi je ľúto 😔, že ste prišla o bábätko.
Je málo takých doktorov, čo sa tak správajú. Ja som sa s ním stretla dvakrát, prvýkrát na kontrole a druhýkrát pri pôrode, ale mala som z neho veľmi dobrý pocit, ešte sme aj posrandovali ☺️
A keď som sa s ním stretla na chodbe v šestonedelí, tak sa ma vždy opýtal, ako sa mám, či sa mám dobre....
Je to super doktor 👍😊

autor
21. mar 2022

@barci1988 ja som tam zažila všetkých tých mladých dr.. dobročan ma prijímal, hreško a kapusta boli pri zákroku a ten debnár len na vizite
No ale pan dr dobročan z nich bol najmilší..mala som silné bolesti a v noci ma prišiel 2krat (aj ked som spala) skontrolovať že ako sa cítim či mi už je lepšie
Pani doktrori pri zákroku tiež boli dobrí ale to možno kvoli tomu že som čakala 7hod na zákrok ich vinou.. každopadne bola som velmi milo prekvapená aky mali pristup
Hneď som sa snažila zistiť či maju ambulanciu niekto z nich ale nemá, škoda no

autor
22. mar 2022

@barci1988 v ten moment keď som si tým prechádzala ma to tak dojalo (to je síce trochu silny vyraz ale neviem to inak opísať..) že aj keď nemusel lebo sestričky mali všetko zapisane aj to že už mi zabrali injekcie a bolesti už nemám ..tak aj tak 2krat prišiel ma skontrolovať že ako sa mám
A prišlo mi to velmi empatické (neviem či je to bežný postup alebo nie ale na mňa to urobilo taký dojem)
Pritom po zákroku som mala menšie problemy a sestričky vraveli pan dr (už nie dobročan ale druhý) sa príde pozriet na vas skontrolovať vás ale ani do druhého dňa neprišiel ani len pozriet že či tie problemy prestali alebo nie
Preto som bola tak velmi milo prekvapena z pristupu pana dr dobročana

simonaj2308
30. okt 2023

@barci1988 ja som ho mala je skvelý

aklunah
24. nov 2023

Ja som mala pána doktora Dobročana pri cisárskom. Aj počas celej hospitalizácie sa chodil priebežne pýtať, ako sa cítim. Neskutočne ľudský, milý, profesionálny. Za mňa top gynekológ