MUDr. Zuzana Čajka a MUDr. Eva Feriancová. Máte skúsenosti?

lilac
18. sep 2014

Ahojte, čakám bábätko na oktober a hladám si pediatra v procare. Berie len Mudr. Feriancová a Mudr. Čajka. Máte s nimi skúsenosti? Nenašla som na ne žiadne referencie. Ako sa stavajú k očkovanie resp. k neočkovanie? Ďakujem za všetky rady.

katarina_kovasicova
25. sep 2014

Ahoj, ja som bola u Mudr. Feriancovej s mojou 2,5 ročnou dcérkou, lebo naša doktorka mala dovolenku, a bola som veľmi spokojná. Velmi milá doktorka. Čo sa týka odbornosti boli sme nadmieru spokojné. My môžeme doporučiť 🙂

angelyana
15. dec 2014

Baby, nemate ziadne nove referencie na tieto dve lekarky? Bo stale prijimaju novych pacientov v Procare, ale po referenciach sa zlahla zem, hlavne o MUDr. Čajke nic neviem.
Vdaka!

daniela.o
16. dec 2014

Aj mna by zaujimali referencie na tieto doktorky...napiste niekto kto k nim chodite...dakujem

endzi81
4. jan 2015

Pridavam sa ku zvedavym aj ja. Zaujimal by ma aj ich postoj k ockovaniu. Dakujem.

anddrrea
11. jan 2015

na ockovanie sa akurat chystame u dr. feriancovej
povodne sme mali doporucenie na inu dr. ale brala len dr. feriancova tak sme to riskli
zatial sme absolvovali len bezne poradne maly je bezprobemov a teda k odbornosti a liecebnemu postupu sa vyjadrovat nejdem
co nas vsak startuje pri kazdej navsteve ambulancie je doba cakania 15-45 min....co je podla mna dost vela kedze sme dopredu objednani a naposledy nas zabilo 40 min cakanie, ked sme sa uz konecne dostali s malinkym dnu, klasika vyzliekli sme ho na kontrolu, vazenie atd. a v tom si dr. zacala vybavovat poradnu po telefone s inym pacientom
z rozhovoru bolo jasne ze nejde o nic vazne a preto nam s manzelom prislo max. drze to riesit tymto sposobom + maly bol cely cas(cca 12-15min) vyzleceny a cakali sme vsetci traja kym sa zacne venovat nam objednanym na urcitu hodinu ktoru sme dodrzali.... tak sa pytam v com je ten standard ktory zarucuju detto rocny poplatok 200e???? za poplatok 10e v ktorejkolvek inej ambulancii ma prednostne vezmu a vyde nas to menej ako tu 200e+cakanie
suma sumarum minus ambulancie vidim v nedodrzani obj. casu
100ludi 100chuti... mozno vam vyhovovat bude a budete spokojni

bb6
13. feb 2015

Prosím Vás, máte medzi časom niekto skúsenosť s MUDr. Zuzana Čajka ?

silviu
12. okt 2015

ahojte, prosim, tiez zvazujeme procare pre deti, a len tieto dve lekarky su volne. mate nejake skusenosti. hlavne v zlozitejsich onemocneniach.

kc_cambi
28. jan 2016

Presne to by som aj ja potrebovala vediet - Cajka a Feriancova... mate odporucania pls? Taku, ktorej nevadi, ak nezaockujem maleho. Dakujem!

olinkaolinka
10. apr 2016

Ahojte, tiež by ma zaujímalo, či niekto vie napísať o týchto lekárkach aspoň niečo. Ďakujem

martina0308
9. sep 2016

My chodime od aprila k MUDr. Cajke a zatial som maximalne spokojna... Uz sme s nou riesili aj zdravotne problemy mojho syna a velmi sa mi pacilo aky zaujala postoj... Ked to porovnam s nasou predchadzajucou detskou lekarkou tak je to nebe a dudy... Co sa tyka cakania, nikdy sme necakali, vzdy nad vzali na cas alebo aj skor...

olinkaolinka
9. sep 2016

@olinkaolinka ahojte. My sme sa rozhodli pre mudr.šallingovu na teslovej 33. Ma velmi rada deti a zatial vo vsetkych smeroch max.spokojnost.