Nové zuby od "študentov - medikov"

miamia33
14. sep 2018

Ahojte maminky, chcem sa opýtať, tie, ktoré ste si takto nechali urobiť zuby, u medikov, ako to prebieha, koľko to stojí, celkovo vaše skúsenosti, pre a proti. A ak máte dobrý tip v Bratislave, budem rada 😁

lkll
14. sep 2018

@miamia33 aj ja sa pridavam okolie NR ak mate info

benit
14. sep 2018

@miamia33 sesternici tak robila jedna studentka a bolo to za facku. Ale ta uz je zubarka v ba. Chvalila si. Mala nad sebou aj skuseneho zubara, ktory na to dozeral.

sense
14. sep 2018

Mne raz opravoval zub.jeden co.prave skoncil stomatologiu, pod dohladom skuseneho zubara ,dobre odvedena praca aj.ked casovo dlhsie a o nieco lacnejsie

veronikastrickova
14. sep 2018

Tiez mi to odporucila moja zubarka, prestahovala som sa dost daleko a ze mam zajst ku medikom.

miamia33
autor
14. sep 2018

Vďaka za odpovede, tak to asi risknem. Už ma nebaví míňať toľké peniaze, však tí zubari pýtajú pomaly mesačný plat 🙈🙉🙊 a kde to hľadať?

cyclo_danka
28. sep 2018

@miamia33 Zdravím, všimla som si na FB v skupine "Susedská obživa (pracovné ponuky)", že viacerí študenti zubného lekárstva tam ponúkajú ošetrenia, asi to potrebujú v rámci praxe. Konkrétne títo, čo to tam ponúkali, pôsobia v Bratislave na Heydukovej.