ORL Ružinov doktor Kulich a čakacia doba

gabriela_obzerova
30. máj 2019

Zdravim maminky, ak by som sa neobjednala presne na cas, kolko asi stravim v cakarni u doktora Kulicha? Objednanie 15 e, tak ci je to nutne 🙂 Vdaka

tika2012
5. jan 2020

Baby ten kiosk čo vydáva tie e casenky u MUDr Kulicha tak ten prístroj je v jeho čakárni? ..a je to na mince či bezplatné?

lenzas
5. jan 2020

@tika2012 E-casenky (niektore su zadramo, niektore su platene) len cez internet, a normalne casenky mozes vytlacit u doktora vedla ordinacie. Teda ked sa nic nezmenilo od leta.

gabriela_obzerova
autor
5. jan 2020

@tika2012 ano bezplatne, ale teda nam sa nepodarilo dva krat (lebo tam stalo asi milion ludi este pred zacatim vydavania), tak som potom na to kaslala a normalne zaplatila cez net

tika2012
5. jan 2020

@gabriela_obzerova ja by som zaplatila cez net návšteva lekára,ale mi to ukazuje až do polovice marca obsadené termíny,..
ešte skúsim zavolať do centrum Kramáre, potrebujeme len vyčistiť ušný maz,posiela nás naša pediatricka

lenzas
5. jan 2020

@tika2012 Kazdy pondelok (teda tento tyzden asi bude utorok) zvyknu pridavat nove terminy na dalsie dva tyzdne. Tie su v pribehu dna aj sa rozchytaju, potom ukazuje ze nie su volne terminy na dalsie 3 mes. Takze ked chcete plateny termin na presny cas, tak este pockajte, ale treba sledovat stranku stale, lebo ozaj ide to dost rychlo. Este pozrite ci nema doktor buduci tyzden dovolenku, lebo vtedy tiez nezvyknu pridavat nove terminy.

tika2012
5. jan 2020

@lenzas aha,tak to som nevedela, ďakujem budem sledovať.v utorok,pre istotu asi aj v pondelok,😃 ďakujem

gabriela_obzerova
autor
6. jan 2020

@tika2012 ano, v pondelok rano to mrknite...

silica
11. jan 2023

Ahoj, prosím Vás v akom predstihu treba ísť do čakárne, aby sa nám ušlo poradie? Na navstevalekara všetko plne asi do marca, a e casenku som nestihla, to bolo všetko do minúty preč a ani objednať sa mi cez e casenku nedá.potrebovala by som ísť s dcérou kvôli výberu mandlí a syn ten zas nepočuje dobre. Tak ze ci je nejaka sanca dostat sa dovnutra, ked sa prevezeme do ba.dakujem