icon

Overená klinika pre vazektómiu blízko Oravy?

avatar
ciapockapsk
8. jan 2024

ahojky, prosím viete mi poradiť overenú kliniku najbližšie k Orave, ktorá vykonáva mužskú vazektómiu. čo som ja našla je v Martine, Žiline, no je ich viac, tak najlepšie ak by ste s nejakou mali vlastnú skúsenosť. Ďakujem

avatar
kiki68
8. jan 2024

@ciapockapsk Moj otec bol teraz sice na iny zakrok v nemocke v TN a velmi dobre. Vraj sa iba nieco doplaca na tie zakroky mimo tych nutnych.

avatar
ciapockapsk
autor
9. jan 2024

@kiki68 ďakujem pekne

avatar
katkat11
14. feb 2024

@ciapockapsk Rodinny znamy bol na Klinike zdravia v ZA, maju 4 deti tak ze staci 🙂 Podrobnosti neviem, ale ze tie peniaze stali za to, ze obrovsky rozdiel oproti nemocnici.

avatar
ciapockapsk
autor
14. feb 2024

@katkat11 juj super to ste ma potešili, presne tu sme našli a už sme boli aj na konzultácií a máme termín, teda ste nás len uistili že boli spokojní 🙂 ..... ďakujem

avatar
bibisk
7. dec 2024

@ciapockapsk zdravim,môžem sa opýtať či ste nakoniec absolvovali vazektomiu v Žiline?

avatar
ciapockapsk
autor
9. dec 2024

@bibisk dobrý deň. Áno nakoniec tam sme absolvovali

avatar
bibisk
10. dec 2024

@ciapockapsk môžem sa opýtať či ste boli spokojní? Či sa fakt čaká mesiac kvôli romysleniu si?

avatar
ciapockapsk
autor
11. dec 2024

áno čaká sa cca mesiac určite na to premyslenie, ale to ubehne ako voda, a áno spokojnosť, ja som už mohla vysadiť úplne Ant.

avatar
bibisk
11. dec 2024

@ciapockapsk super, bolo ste len na jeden kontrolný spermiogram?

avatar
ciapockapsk
autor
12. dec 2024

Áno

avatar
ciapockapsk
autor
12. dec 2024

@bibisk áno

avatar
marcel19
14. apr 2025

@ciapockapsk Ahoj ja som bol v Trenčíne a môžem iba odporúčať.