Pediater Bratislava. Ideálne Karlova Ves a okolie.

flower24
11. feb 2019

Ahojte, hladam dobreho pediatra. Idealne z Karlovej Vsi a okolia, no za dobrou odbornickou s ludskym pristupom pojdem aj dalej.

deedol
11. feb 2019

my mame vajdickovu a sme zatial spokojni.

suzinkaf
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodka1234
14. jan 2020

@deedol ahoj, tiež hľadám akurát pediatra a rozmýšľam nad vajdickovou, si s ňou spokojná? Má zvlášť poradne pre bábätká? Aby sa nemiešali s chorými detmi v čakárni? Chodi aspoň na prvú návštevu k pacientovi? Ďakujem

deedol
14. jan 2020

@bodka1234 ahoj, som relativne spokojna, nedava zbytocne atb a nema problem dat vymenny listok, ked ho chcem. vysetruje ok, ma mozno trocha tendenciu k "pockame a uvidime", co moze byt aj dobre, aj zle. poradne pre babatka ma samozrejme zvlast (v inych casoch ako chorych). na prvu navstevnu neviem, ci chodi, lebo nas pustili z porodnice az po deviatich dnoch a akurat mala dovolenku, takze sme u nej boli az o tyzden a ani mi nenapadlo, ze by dosla ona k nam - uz som sa tesila, ze pojdeme von🙂

evinqua
14. jan 2020

My mame tiez Vajdickovu, na prvu navstevu sme sli my tam, bolo to v oktobri, pekne pocasie, ale viem, ze u znamej vtedy bola ona za nejaky poplatok, neviem ako to ma aktualne. Maly nebyva chory, chodili sme len na poradne, tie su na presny cas, ten sa zvycajne aj dodrzal, samozrejme mimo ordinacnych hodin pre chorych, jeden den mala okolo obeda a jeden rano, takze sme si vedeli dohodnut kedy nam vyhovovalo kedze chodil s nami aj muz. Ak som na poradni spomenula nejaky problem bez problemov nam dala napr vymenny listok na ocne z mojho podnetu.

bodka1234
14. jan 2020

@deedol
@evinqua
Ďakujem za recenzie, asi nejdem teda špekulovať a zajtra jej skúsim zavolať či nás vezme. Aspoň to budem mať hneď blízko domu po ruke.

slaviivals
18. jún 2020

ahojte, tiez hladam peciatra v Karlovke. Ako ste sa nakoniec rozhodli? Ste spokojne?
@flower24
@bodka1234

bodka1234
18. jún 2020

@slaviivals no doteraz som bola, ale už moc nie som. V utorok sme boli očkovať, a doslova má vyhodili z ordinácie. Do vnútra berie iba po jednom, tzn že všetci stojíme vonku s pár týždňovovymi bábätkami, v Tom prievanu na slnku alebo dažďi, aj tak všetci spolu bez rusok. Prišili sme presne na čas a čakali sme 20 minút iba s autosedačku položenou na zemi, malú som mala iba ľahko oblečenú lebo však v aute sa vždy spoti a 2 min kým prejdeme z auta tam. Ockovali ju a revala strasne tak som ju chcela utíšiť a nakojit a vyhodila má do toho dažďa že ale vonku. Že sa tak mám s ňou ešte prechádzať 10-15 min. Akože wtf s autosedačku? Resp iba vajíčko som mala žiaden kočík. Ešte že som bola autom aspoň som ju tak nakojila, lebo inak by sme skončili niekde na lavičke v daždi. Som rada že mi v tom prievane neprechladla. Nechápem tu logiku, nič tam nedezinfikuji, sestrička drzi dvere kym výkres von a hneď ide ďalší, aby ich zamkla, všetci čakajú vonku aj tak spolu a bez rusok. A hrajú sa tak doteraz na nejakú koronu. Ak to tak bude mať tak aj nabudúce meníme pediatra.

slaviivals
18. jún 2020

@bodka1234 hmm, to bude mozno len celou tou situaciou... Ja poskulujem aj po Dr. Matejkovi a Dr. Makejenko v Dubravke

engynka
18. jún 2020

My mame dr Sufliarsku v Dubravke a som s nou velmi spolojna. Striedaju sa dve lekarky - jedna starsia jedna mladsia . Sestricky su velmi mile aj k dietatu. Objednavanie je na konkretny cas a nikdy necakame. Super je, ze ma rozdelene casy pre chore a zdrave deti takze sa to tam (mimo korona casu) v cakarni nemiesi. Ak je akykovlek mensi problem tak napisem e-mail a v ten den mam odpoved. Robi aj CRP co je vyhoda. Vobec nie su zastankyne liekov a antibiotik takze najprv sa snazia prist ozaj na problem az potom nieco predpisu. Detto aj kojenie uplne podporuju, som malemu chcela dat prikrm skor ako pred ukoncenym 6.mesiacom a zakazala mi. Podmienka pre prijatie je vsak absolvovat povinne ockovania co je teda u vacsiny lekarov.