Pediater v Pertžalke. Poraďte

natana
7. júl 2008

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. chcela by som si nájsť iného lekára pre deti a neviem koho mám osloviť, či by nás vzal. Prosím ak máte skúsenosti s lekármi na Strečnianskej alebo Znievskej napíšte. Budem veľmi rada ak sa ozvu spokojne ale aj nespokojne mamičky, lebo ja som už bezradna, lebo ta naša lekárka tušim za nič nestoji a už nechcem riskovať zdravie mojich detí.
Dakujem za každy príspevok

katka8855
24. jan 2017

@mary021 mozem sa opytat, kedze u dr.jagerovej som sa dočítala ze ide o sukromnu ambulanciu, je to hradene zo zdravotneho poistenia? A vezmu aj mimo rajon pacienta? Potrebujem zmenit pediatra a k dr.jagerovej este manzel chodil ako dieta ked mala ambulanciu v Namestove

barbi89
24. jan 2017

@katka8855 mne povedala mudr.jagerova ze nebere nove deti, iba súrodencov a deti ktore patria do jej rajona, pretoze ma strasne vela pacientov.

mary021
24. jan 2017

@katka8855 Ahoj neplatí sa u nej nič. Tak ako píše @barbi89 MUDr. Jagerová neberie nových pacientov, ale skús jej zavolať a uvidíš čo ti povie.

katka8855
24. jan 2017

@mary021 volala.som, povedala.mi.ze mile rada ale ma plno, ze mam skúsiť hladstr ďalej, ze len fakt v krajnom pripaddr ze nenájdem..

ena
20. feb 2017

Ahojte, viete o pediatrovi v petrzalke, ktory nema problem s anglictinou, pripadne spanielcinou pre zahranicnu rodinku, resp. pre ich deti? Vdaka

winky01
1. mar 2017

Nie je to sice Petržalka, ale nie je to ďaleko...
http://www.incare-health.com

soska23
3. okt 2017

nemáte prosím niektorá skúsenosť s Mudr. Hlavačikovou v Petržalke?

abbie
10. okt 2017

@winky01 to je pediater? Stranka nefunguje

monikaavanessa
29. nov 2017

Momentálne p.Dr Jagerova neberie žiadnych nových pacientov:/ už som sa snažila ju uprostit 3 krát a nedá sa:(

renca206
29. nov 2017

Prosim nejake novsie recenzie na dr. Šaškovú z Fedinovej. Naša pediatricka konci a tato by nas zobrala. Ďakujem

kajoma
4. dec 2017

prosim, mate niekto skusenosti s dr kajtorovou alebo dr gerincovou zo ZS fedinova a s dr miskejeovou zo sustekovej? dakujem

teletabies
5. dec 2017

@renca206 saskova pre nas totalna katastrofa...

@kajoma chodime ku gerincovej, mame dobre skusenosti, venovala sa malej viac, kedze sa narodila malicka. Nedava zbytocne antibiotika

kajoma
5. dec 2017

Surne hladam nejaku novu pediatricku v petrzalke, kedze nasa konci, viete mi prosim odporucit nejaku nie moc staru, dobru a ktora berie novych pacientov aj mimo svoj rajon? Obvolavam, chodim ako zobrak od dveri k dveram a zatial nic.....a neradi by sme sli niekomu s kym su zle skusenosti, resp k nejakej co ide uz do dochodku, dcerka ma vela zdr.problemov, nemozeme zostat v lufte a potrebovala by som preto nejaku kvalitnu.lekarku, velmi pekne dakujem za kazdu radu resp nazor

renca206
5. dec 2017

@teletabies ďakujem no zial uz som isla zatial k nej a ked tak od nej odidem. Potrebovala som surne nahradu pretoze nasa konci a k nasej obvodnej urcite NIE. HORSIA Lekarka snad ani neexistuje a navyse este je aj na vozicku co uz nemoze chodit.

barbi89
5. dec 2017

@kajoma zdravím, my chodime k MUDr. Kochanovej na Sustekovej. Strieda sa s mladou lekarkou, meno neviem, ale mozem odporučiť. Dobry pristup, príjemná, sestricka tiez zlata, nema vela ludi, takze sa u nej dlho nečaká. A bere detičky aj mimo svoj obvod. Tak skúste zavolat😊

barbi89
5. dec 2017

@kajoma pardon, nie na Sustekovej ale Strecnianskej.

kajoma
5. dec 2017

@barbi89 dakujem,jej som sa uz tiez.pytala, vravela,ze uz neberie, dnes nas vzala mudr. Gerincova z fedinky, tak dufam,ze neolutujeme. Akurat mi vadi,ze je uz tiez asi v doch.veku,tak budem mozno tuto situaciu onedlho riesit znovu? v kazdom.pripade dakujem

monikaavanessa
6. dec 2017

@barbi89 p.Dr Kochanova už neordinuje:/ jej ambulanciu prevzalaDr.Fratricova:/ zatiaľ si o nej neviem utvoriť názor...no niesme veľmi spokojni:/

barbi89
6. dec 2017

@monikaavanessa
Aha, takze uz vobec neordinuje? Viem ze sa striedali, no posledne sme mali stastie len na mudr.Fratricovu. Nastastie maly chory este nebol, zatial sme boli u nej len na poradni, tu vybavila rychlo. Takze tiez niaky nazor na nu zatial nie je... uvidime casom

monikaavanessa
10. dec 2017

@barbi89 ano, Dr Kochanova už odišla na dôchodok. Volala som s nou:( ale sem tam chodí na zaskok:/ p.Dr Frqtricova prebrala ambulanciu...smutne je ako prerobili hneď tu ambulanciu, nasa mala sa stále pýta na saska( bolo to tam mile)

pietricka80
27. dec 2017

@monikaavanessa Ahoj, môžeš byť aj konkrétna, prečo s ňou nie si spokojná?

monikaavanessa
27. dec 2017

@pietricka80
Je to na dlhšie...ja nevravím že iným nevyhovuje ( 100ludi; 100chuti). No nám už 2 krát nepomohla a dcérka skončila v nemocnici na detskej Jyske ( kvoli prieduskam) :( a to sme k nej opätovne 3 dni vkuse chodili bo sa mi dcérka nezdala:/

pietricka80
27. dec 2017

@monikaavanessa Ak by ti to nevadilo, rada by som o tom vedela viac, kedže aj my s manželom hľadáme pediatra, tak ak ťa môžem pekne poprosiť, dala by si mi to do súkromnej správy? Budem Ti vďačná za nás oboch!

rainee
28. dec 2017

My chodíme na Strecnianskej k dr Bartekovej a sme spokojní. Strieda sa v ambulancii s dr. Kundrakovou,tá je už taká staršia ale v pohode. Odporúčam 🙂 Ešte sa mi zdala celkom fajn Kochanová keď zastupovala. Gibalová a Jagerova majú veľmi veľa pacientov.

kiarka333
28. dec 2017

Ahojte,určite neodporúčam dr.Cakanyovu na poliklinike Šustekova.

cwrlik
28. dec 2017

Sice na Zaporozskej, ale odporucam dr. Ciganovu. Starsia, skusena, netlaci hned ATB. My sme spoko.

rimanko
29. dec 2017

Co sme my poculi tak Mudr. Fratričová je velmi dobra. Riesi veci priamo a je ochotna poradit. Aj hodnotenia ma dobre takze na tom nieco bude. Co sa priestorov tyka, ma to moderne a ciste.. detom sa pacia hlavne ti medvedikovia

foxyn8
15. feb 2018

ahojte, mate prosim niekto uz viac skusenosti s doktorkou Fratricovou?

yvush
29. okt 2019

Prosím Vás, máte niekto skúsenosti s Mudr. Medzihorskou na Vyšehradskej? Ďakujem.

monikaavanessa
31. okt 2019

Ahojte dievčatá🙂 hľadám, hľadám....ci som vám už odpísala, ale neviem nič nájsť:D
P. Dr Fratricova, nám niekoľkokrát zle určila diagnózu. Alebo neodhalila🤔....neviem to definovať. No každopádne, dcérka je astmaticka. Takže to čo je u niekoho obyčajný soplik, u nás je hrozba rýchleho zhoršenia sa zdravotného stavu(opuch, následný astmaticky zachvat).
90% to bolo "ciste dýchanie", stav sa nám neustále zhoršoval...takze sme ju navštevovali aj každy den/druhý deň. Zakaždým, čisté dychanie😤nakoniec sme skončili na pohotovosti 😤v tom horšom prípade, sme boli prijatý na Ysku:(.
(Vďaka Bohu, aj za úžasnú p.Dr KUKOVU-Imunologicka!!! ku ktorej sme sa dostali👏🙏 ta robí svoju prácu nie na 100%, ale na 1000%...). Asi dva roky sme Dr Fratricovej vraveli, ze ma dcérka veľké hrce na uzlynach, len jej to prehmatala a za každým bola odpoveď...to je normálne, v nich sa tvoria protilatky keď telo bojuje s nejakým vírusom a pod. Až následne DR KUKOVA🙏 zistila(krvný obraz, sono) že dcérka mala mononukleozu!!!! Preto aj tie hrce na uzlynach:(....ako čo viac dodať!!!! Za nás katastrofa. Momentálne chodíme k p. Dr Bartekovej, zatiaľ sme veľmi spokojní. Uvidíme časom. Zakazdym to nie je čisté dychanie/"ako vzdy"/(len zozadu), ale počuje stecene sople ktoré hneď riesi🙏 nič nepodcenuje. Najmä sa snaží ísť tou lepšou cestou-"BYLINNOU". Veľmi dobrá je aj p.Dr Jagerová, ale k nej sa tiež už veľmi ťažko dostat🙂 tak vám všetkým držím palce! Aby ste tych Dr, co najmenej potrebovali;)