Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

dankaa78
1. apr 2017

Na furci MUDr.Dupkalová:wink:

abigael
3. máj 2017

dobry den poradte v Kosiciach detsku lekarku vdaka

zuzulik21
3. máj 2017

@abigael ahojik Dr.Podhorska v Novej nemocnici......😉 velka spokojnost

abigael
3. máj 2017

@zuzulik21 dakujem

abigael
4. máj 2017

a co Snopkova Kocikova a Sefrankova

zuzulik21
4. máj 2017

@abigael tiez su fajn, ale maju veeela deti....🙂

abigael
4. máj 2017

@zuzulik21 dr.Podhorska nas zoberie

abigael
4. máj 2017

@zuzulik21 a maju aj crp lebo ta nasa lekarka stale pcha mojim detom len lieky moja dcerka v nosteku take ako hlieny ale ked fuka do servitky nic nejde von stale potahuje az do hrdla kolko krat pridem s dcerkou tak lekarka stale dajte jej sinupret a morsku vodu a to je vsetko odber krvi urobi raz uhorsky rok vyter tiez casto su moje deti chore len lieky predpisuje dobre viem ked je to vazne treba ale nepozna nic ine

zuzulik21
4. máj 2017

@abigael jasne vsetky doki maju crp....u Dr. Podhorska nexce velmi davat ATB....radsej preliecit prirodne....popripade ak sa to stale opakuje, treba ist na krcne....alebo alergo....vyter nieje problem....kedykolvek....za crp sa doplaca podla poistovne

bomajka
12. máj 2017

Ahojte viete mi niekto nieco napisat k mudr. Zuzana Klembarova ktora ordinuje na Rastislavovej ? citala som dost zle recenzie ohladom toho ze tam nikdy nie je, ale posledna bola spred roka, tak neviem ci sa to zlepsilo, alebo nie. dakujem za odpovede 🙂

anaj44
14. jún 2017

dobrý den viete poradit pediatričku nad jazerom?

mimka_mimi
13. aug 2017

@susisus dobry den, vidim ze to uz je starsi prispevok no cakam babo a rozhodujem sa pre pediatra a uvazujem nad MUDr. Terencovou. Mate dobre skusenosti?

susisus
13. aug 2017

@mimka_mimi dobry den, rozhodne ju odporucam, mala ma uz skoro 8 rokov a este stale sme u nej, mala je vlastne iba pre tuto doktorku v tej poliklinike 😉
Urcite nebudete lutovat, hocico sa ma mozte spytat ak chcete ale myslim ze najlepsia volba

susisus
13. aug 2017

@mimka_mimi A este nieco, ako rozhodujuca vec - moja dcerka za 8 rokov mala jeden krat antibiotika a okrem beznych 3 dnovych soplov je zdrava a pani doktorka ma skvely pristup 😉

mimka_mimi
13. aug 2017

@susisus dakujem pekne za radu 🙂este ma napadlo ze aka asi stara je pani doktorka? A crp pristroj ma neviete? Myslim tak aby nie za kazdu cenu antibiotika davala no 🙂 a treba ist babo prihlasit este pred narodenim neviete? A ma plno?

susisus
13. aug 2017

@mimka_mimi doktorka ma cez 40, neda sa jej odhadnut vek, nieje stara, crp maju na pockanie v ambulancii, antibiotika nerada predpisuje, aj ked uz treba tak vam da na vyber ci chcete vy dat, ja som dala ten jeden krat iba preto ze stredne usko sa chytalo a to som uz neriskla, v tom ma u mna velke plus oproti inym doktorkam 😉 a vie dat praveze super rady ako zvladnut teploty a choroby setrne, my sme prihlasili den po porode, manzel zabehol, chodte sa pre istotu opytat ako su s novymi pacientami ale myslim ze b nemal byt problem, k nam prisla domov ked sme prisli z nemocnice, ale neviem ci tak este funguju z casoveho hladiska 🙂

mimka_mimi
14. aug 2017

@susisus Super 🙂 dakujem pekne este raz. A este ma napadlo ako to je s poistovnou? Viem , ze klientom Pro care mozete byt len ked ste poisteny v Dovere, a prvy mesiac ci ako je babo v poistovni matky (co ja Doveru nemam). Nevadi to? Vy ste mali aku? Malu ste davali hned potom do dovery? Dakujem 🙂

susisus
14. aug 2017

@mimka_mimi fu toto neviem lebo ja som bola prave v dovere a aj malu som tam dala, tak neviem 🙂

hviezda21
14. aug 2017

@mimka_mimi ahoj. Dr.je jedna skvela zena matka rozhladena. Vo vsetkom da na vyber. Nezlakni sa je "prirodneho" zjavu. Ked si nieje ista urobi vsetky mozne aj nemozne vysetrenia aby sa vylucilo cokolvek. Sme tam od januara a ked budem mat viac € dam k nej aj chlapcov. predsa 3deti kazdy rok skoro 600€ je masaker pre rodinu s 1prijmom. Ja som vo vseobecnej ZP aj vsetky deti, mozete byt v akej chces. A dolezite pre nas bolo ze ockovat nenuti, skonzujtuje s tebou cokolvek, nenahlasi ta ked odlozis alebo posunies ockovanie. Ked porodis zavolas na procare linku a dohodnes sa. Pred odchodom z porodnice muz odnesie RL na recepciu podpise hned zmluvu uhradite poplatok a daju ti termin podla obsadenosti max do tyzdna. Ked bude volno mozes ist rovno z porodnice tam. Poradne su poobede aby v cakarni neboli chore deti s babatkami. Co je super je ze v poliklinike je vela odbornych ambul. a hned ide sprava -vysledok v kopii pediatricke. Tiez je tam ortopedia kam pojdes s klbikmi. Moja mala zahnisane ocka-ocne termin bol na pockanie, jedna neskutocna DR. Hold ked platis tak mas zdravotnictvo na uplne inej urovni, smutne ale je to fakt.

mimka_mimi
14. aug 2017

@hviezda21 super dakujem velmi pekne potesila si ma velmi 🙂 po tychto vasich skusenostiach uz urcite nezavaham

susisus
15. aug 2017

@hviezda21 take info by boli vhodnejsie do sukromnej spravy nemyslis? 😠

martinahudu
4. nov 2017

Neviete poradit nejaku dobru detsku doktorku?..chodime na sever k vojtkovej ale chceme zmenit

astrid55
12. feb 2018

@martinahudu ahoj, akurat rozmyslam o tejto pani doktorke pre babatko, kedze byvame na sever, ak sa mozem opytat, preco ste sa rozhodli menit? Mozes aj do spravy. Velmi pekne dakujem za spatnu vazbu.

bazinkab
26. mar 2018

prosim vas nemate nahodou niekto skusenosti s doktorkou kocikovou? mala by byt na terase. vdaka za info

zuzulik21
28. mar 2018

@bazinkab Mudr. Marinova je na terase je super....aje aj Dr. Kocikova je fajn

nuska
12. jún 2018

Ahojte 🙂 Nemáte mobil niekto na MUDr. Trebišovskú?

li_via
24. aug 2018

@bazinkab Ahoj vies mi povedat nieco viac o Dr. Marinovej? Aky ma pristup? Je skor stara skola alebo aj alternativa? Caka sa na vysetrenie dlho? My sme u dr. Tencerovej, ale sme velmi sklamani z pristupu a chceme zmenit...

zuzulik21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alienka73
31. jan 2019

@hviezda21 prosim ta ,ak sa mozem opytat ste u dr Tencerovej? Alebo ste nasli inu dr? dakujem

dagmarix
29. júl 2019

Ahoj kočky, ja hľadám pediatra alebo pediatricku v Starom meste KE. Zatiaľ čo pozerám, tak nič moc recenzie. Máte niektorá tip?