Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

bianica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
19. dec 2009

milan2007 • Dnes o 21:42
Zdravím šťastných rodičov. Chcel by som Vás poprosiť o radu a skúsenosti s pediatrami v Košiciach. V piatok sme prišli poobede z pôrodnice a ešte nemáme vybraného pediatra. V pondelok sa musíme už ísť prihlásiť. Ku komu sa prihlásiť v Košiciach ? Čo poradíte ? Najlepšie by nám vyhovovalo, centrum a okolie, prípadne Terasa a KVP. Nevyhovujú nám okolité sídliska ako Ťahanovce Furča, Nad Jazerom a Šaca. Hľadáme dobrého pediatra, kde sa dlho nečaká. Taktiež dnes je už dôležité, aby sa dalo parkovať neďaleko ordinácie.
Prípadne máte niekto dobre skúsenosti s lekárkami na Tatranskej ulici v Košiciach ?
Robia tam 3 lekárky :
Mudr. Žofia Kissová
Mudr. Alexandra Puzová
Mudr. Oľga Trebišovská
Vopred ďakujem za rady a Vaše názory.

twinflame • 1d • Dnes o 21:48
ahoj Milan, z vlastnej skúsenosti odporúčam Dr. Kováčikovú, Tatranská ulica, Košice.

milan2007 • Dnes o 21:53
Díki twinflame, Dr. Kováčikovú som na Tatranskej na prízemí nevidel. Kde má ordináciu ?

daducha • 2d • Dnes o 21:55
ahoj,
ja odporucam Dr. Nemcokovu na Roosweltovej.V ambulancii ma CRP-cko - ATB predpise len ked je to naozaj navyhnutne,da sa objednat prednostne za poplatok,ale ked si tam s miminkom tak nas sestricka vzdy vezme prednostne aj bez poplatku.Je to zaroven homeopatka a venuje sa aj detoxikacii.

twinflame • 1d • Dnes o 21:58
Bude to vedľajší vchod. Sú tam dva vchody, jeden vedie len k pediatričkám a o niečo ďalej je druhý vchod, vojdeš dnu, vyjdeš po schodoch hore, ideš na koniec chodby a vpravo je ambulancia Dr. Kováčikovej. My už teda pár rokov nežijeme v KE, ale boli sme s ňou pred 5 rokmi spokojní. Trochu svojská pani, ale mala som pri nej pocit, že moje dieťa je v dobrých rukách.

milan2007
19. dec 2009

Ďakujem za rady 🙂 Poradíte mi ešte nikoho ?

garonka
20. dec 2009

ahojte ako ste dopredu vybavovali pediatra? ste si vybrali a volali priamo k pediatričke či môžte k nej chodiť? ja planujem si vybrať lekarku na Tatranskej zatiaľ ešte neviem ktorú, nakoľko mam z domu len 10 min cesty
ako ste si pediatričku dohodli? ďakujem za každe info

milan2007
20. dec 2009

Zdravím, mňa by tiež zaujímalo či chodí pediater domov sa pozrieť na bábo, alebo ideme k lekárke v takom mraze. Dík za info 🙂

garonka
20. dec 2009

milan zaleží od lekarky, ale určite každá príde domov babenko pozrieť aspoň si myslím

norik1
20. dec 2009

ja som uz vssie pisala, ze Trebisovska je skvela doki. Tiez ma v ambulancii CRP a antibiotika nepredpisuje len tak. Ale musis sa zmierits faktom ze ak chces naozaj dobru doktorku, tak sa caka. Pacienti nechodia k zlym doktorkam, u takych sa necaka...

ale nechod k Trebisovskej, nechcem aby mala este viac pacientov ako ma 🙂 😀 😀 😀

beadz
20. dec 2009

ja vrelo odporucam dr. rusenovu, ordinaciu ma v tip-tope a necaka sa tam, pretoze babetka si objednava a hlavne poradne ma inokedy ako klasicku ordinaciu, takze sa vyhnete chorym detom.
antibiotika tiez nema rada, homeo velmi.

milan2007
21. dec 2009

Tak ja Vám neviem povedať aké sú iné pediatričky, ale viem na 100 % povedať že Mudr. Oľga Trebišovská je úžasná. Všetkým veľmi pekne ďakujem za rady a pomoc. Prajem každému veľa zdravia 🙂

misha666
autor
3. jan 2010

milan...aj my k nej chodime tiez som velmi spokojna...dobre ste si vybrali 😉

danu
14. jan 2010

xtonicka • Dnes o 21:40
Ahojte! Prave sme sa nastahovali do Kosic a kedze o 2 tyzdne rodim, potrebujem pre babo pediatra. Kedze byvame na Furci, chceli by sme lekarku tam. Ma niekto skusenosti s pani doktorkou Antonyovou? Nasla som na nu aj take, aj take ohlasy, preto by som poznala viacero nazorov. Dakujem.

adka.baby
15. jan 2010

Ahoj Danu, my chodime k dr. Antonyovej dokonca pracujem aj na poliklinike kde aj ona, takže viem o nej skoro všetko a môžem iba odporučiť. Je neskutočne ochotná a milá,má dve sestričky,vo všetkom ti vyhoveju, k babätku pride domov ak sa narodí, stačí ak za ňou zájdeš a povieš, že ju chceš a ona ťa dalej nasmeruje. Nebudeš ľutovať, ak ano, daj mi vedieť. Kde prosim ťa si našla na ňu negatívne hodnotenie? 😢

luci79
28. jan 2010

Danu, taktiez Ti ju vrelo odporucam...som s nou velmi spokojna....ziadne negativne hodnotenie 😵

marketka1
28. jan 2010

Ahoj my chodíme k dr.Kissovej ja som spokojná taktiež má CRPčko 😉 Ale s malým chodíme aj k neonatólogovi Mudr. Varady. na KVP. v kombinácií týchto dvoch lekárov viem že mám o deti veľmi dobré postarané. Oboch len odporúčam. 😉

adka.baby
28. jan 2010

ja ešte raz odporúčam dr. Antonyovu je neskutočne milá a ochotná a jej sestričky su taktiež milé, nemám žiadnu negatívnu skusenosť a aj keby som mala verte mi, že by som od nej odišla, ide predsa o naše detičky. Tiež má CRP čko čo je super pri davkovaní antibiotík. Vrelo odporúčam. 😀 😀 😀

marcela.m
1. feb 2010

Ahojte, viete mi poradiť pediatričku na Juhu-Rastislavova? NIE takú, čo dáva homeopatiká. Vďaka.

vavenka
21. feb 2010

Ahojte, aj ja by som potrebovala poradit ohladom pediatricky v okoli Kosice - juh - nemate niekto skusenost?
Na nete som nasla ze Mudr. Klara Fricova a Mudr. Terezia Dzunkova.... Alebo nemusi byt priamo na poliklinike, moze to byt aj niekde tu v okoli - zelezniky, juh, sirsie centrum... Dakujem

jjeanny
22. feb 2010

Vavenka - chodime k dr. Dzunkovej - velmi mila dr. , celkovo som spokojna

krempka
21. apr 2010

Ahojte 🙂
Buduci tyzden mam termin porodu a chcem sa opytat na nejaku dobru pediatricku na poliklinike sever. Hlavne mi ide o lekarku, ktora robi CRP a nepcha do malickych hned antibiotika. A este by ma zaujimalo, ci sa treba ist k doktorke nahlasit este pred porodom a kedy treba ist na prvu navstevu s babatkom.
Dakujem 🙂)

fecova
21. apr 2010

ahojte ja takisto odporucam lekarku Antonyovu, je super lekarka, poradi, pomoze, bola som so synom v nemocnici, zavolala mi na mobil ako sa mame, ci je vsetko v poriadku, aj druhe babatko dam k nej, aj ked byvame na tahanovciach ale stoji to za to.

luciaanna
21. apr 2010

Ahoj krempka. Na Severe ti môžem odporučiť Mudr. Danu Vojtkovú. Super doktorka, milá sestrička 🙂 . Určite sa nevyžíva v ATB, zaoberala sa aj homeopatiou. Skús za ňou zájsť osobne, pokecáte a uvidíš, ako sa rozhodneš. (Ak by si chcela, pošlem kontakt, alebo nájdeš na nete).
Pred pôrodom si potrebuješ nájsť pediatra, stačí telefonický kontakt, ale podľa mňa je lepšie ísť osobne a dohodnúť sa. Zároveň ti dá základné info....
Väčšina lekárov chodí na prvú návštevu domov, niektorý ešte v deň prepustenia, alebo na druhý deň, podľa toho, ako sa dohodnete. Ty po prepustení z nemocnice musíš kontaktovať telefonicky pediatra do 24 hodín.

krempka
21. apr 2010

Dakujem ti velmi pekne luciaanna 🙂 Presne taku doktorku hladam, ktora vyuziva aj homeopatika. Kontakt nepotrebujem lebo byvam blizko, tak sa tam prejdem. Mozno len ordinacne hodiny ak by si vedela, to by mi pomohlo 🙂 aby sa nestalo, ze sa tam vyberiem dopoludnia a ona bude ordinovat poobede...

luciaanna
22. apr 2010

Ahoj Krempka. Mám dosť starú vizitku, ale skús, možno sa nič nezmenilo.
Po 7.30 - 13.00
Ut 8.00 - 13.30
St 7.30 - 13.00 poradňa 13.30 - 15.00
Št 10.30 - 16.00
Pia 7.30 - 13.00
Keď sa tam rozhodneš ísť, daj mi prosím ťa vedieť, aký si mala dojem a či tam budeš s drobcom chodiť....ďakujem 🙂 .
A držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂 😉 .

krempka
22. apr 2010

Ahoj luciaanna 🙂 No bola som tam dnes, pocit mam vyborny, doktorka ma vitala s usmevom a tiez sestricka je zlata. Paci sa mi aj ordinacia, hracky, farby, fotky.... Tiez som mala pediatricku na severe, ale to sa neda porovnat, ako to tam vynovili 🙂) A paci sa mi aj to, ze to nie je stara doktorka, mam radsej mladsich lekarov, zda sa mi, ze su viac otvoreni novym poznatkom a metodam. Cize zaver je ten, ze uz mame doktorku 🙂 Jaaaj a po prepusteni z nemocnice pride malu vysetrit k nam domov, takze to je super 🙂))
Dakujem

luciaanna
22. apr 2010

Ahoj Krempka. Som rada 🙂 , že si spokojná a verím, že budeš aj potom, keď tam budeš chodiť s drobcom.
Prezradím, že sestrička je moja bývalá kolegyňa a aj pani doktorku poznám osobne 😉 . Nechcela som ťa vopred ovplyvniť vo výbere 😉 😉 .
Tak ešte raz, držím palce, hlavne nech ste zdravučkí 🙂 . Papa.

krempka
26. apr 2010

Zdravim Luciaanna 🙂 Takze ty si zdravotnik? Ja som fyzioterapeutka a aj pracujem na poliklinike sever. Inak potom som zistila, ze aj kolegynka chodi k MUDr.Vojtkovej a tiez si ju velmi pochvaluje. Smiem sa ta opytat ako si rodila? Lebo ja idem klasicky bez epiduralky a mam uz fakt strach. Okrem toho uz druhy den mam brucho ako kamen a mala sa strasne tlaci, len nechcem byt histericka, tak radsej sedim doma a cakam na vacsie bolesti... Zajtra mam poradnu, tak uvidim co mi povie doktor. Bojim sa, ze nerozoznam, ze uz rodim, lebo ja tej bolesti znesiem fakt vela a nebeham hned k lekarovi ....

luciaanna
28. apr 2010

Ahoj krempka. Áno, som detská sestra 😉 . Rodila som spontánne, ja osobne som proti epi, ale ani by mi ju nestihli dať, keďže som ledva stihla dobehnúť 🙂 . Šlo to veľmi rýchlo, nestihla som sa ani báť....
A ty ako? Ešte ste doma, alebo to už hádam máš za sebou? Podľa toho, čo píšeš, to už bude každú chvíľu, no možno je už aj po? 🙂
A ver tomu, že keď to teda už príde, určite zistíš, že rodíš, pretože to jednoducho vedieť budeš, nemusíš sa báť 😉 .
Držte sa obaja 🙂 . Bude to chlapček alebo dievčatko?

krempka
28. apr 2010

Luciaanna a je to tvoje prve dietatko? Preco si ledva dobehla? Ja cakam dievcatko. Vcera v poradni mi povedal doktor, ze uz je mala velmi nizko a mam tvrde brucho, tak, ze by bolo lepsie, aby som prisla v piatok na prijem, aby ma to doma nazaskocilo. Termin mam 1.5. tak neviem.... Ked neporodim v sobotu, bohvie ako budem dlho v nemocnici.. velmi sa mi tam nechce pravdupovediac. Ale budem pocuvat pokyny lekara, preistotu... Dakujem za povzbudenie, vies moja mala je straaaaasne aktivne babo a niekedy mam uz bolesti a tlaky, tak preto sa bojim, ze nerozoznam porodne bolesti...

luciaanna
29. apr 2010

Ahoj krempka. Andrejka je moje prvé bábo 🙂 , takmer 4 mesiace som preležala v nemocnici a až tesne pred pôrodom ma pustili na chvíľku domov (vydržala som ešte 10 dní). Už od 26. týždňa som bola otvorená na 1,5cm, skrátený krčok, takže som iba ležala a ležala ☹ . Keď ma púšťali domov, bola som na 3 cm, preto ten expresný pôrod.
Našťastie všetko dobre dopadlo a Andrejka sa narodila v 39. týždni 🙂 .
A kde sa chystáš rodiť? Máš nejakého lekára?
A neboj, pôrodné bolesti rozoznáš, sú úplne iné, ako poslíčkovia, sú pravidelné ako hodinky a majú oveľa, oveľa väčšiu silu a intenzitu. A mne sa to začalo tým, že mi začala odtekať voda, takže to bolo jasné a hneď na to prišli neskutočné bolesti....Lenže tým, že som už bola otvorená, všetko to u mňa prebiehalo rýchlejšie. Neboj, ty budeš mať dosť času, u prvorodičiek trvá pôrod aj niekoľko hodín.... ☹ (väčšinou)., ale to určite vieš... 😉
A ak aj pôjdeš na príjem a budeš nejaký čas ležať tam, je to možno lepšie v tom, že sa budeš cítiť istejšia a možno budeš vo väčšej pohode, lebo budeš vedieť, že keby niečo, vedia ti hneď pomôcť, poradiť....
Sú tam aj iné baby, s ktorými pokecáš, uvidíš, ako to prebieha u iných, atď... Takže to nie je až tak zlé...
Ak budeš chcieť, ozvi sa, ako to dopadlo, budem rada.
A je pravda, že keď konečne uvidíš malú, hneď na všetko zlé zabudneš 🙂 🙂 a budeš neskutočne šťastná 🙂. Bol to ten najkrajší pocit, aký som kedy zažila 🙂 a hádam ešte niekedy zažijem 😉.
Takže si to vychutnaj naplno, pretože je to iba raz za život, tie pocity sa už nikdy nevrátia... 🙂
Papa.

krempka
29. apr 2010

Ahoj luciaanna. Ja som tiez lezala v nemocnici, zasili mi krcok, ale bol to len tyzdnovy pobyt. Inak som bola na PN cele tehotenstvo a prve 4 mesiace som lezala doma s nohami nahor... Rodit idem do starej nemocnice a porodnika mam dohodnuteho prednostu, je celkom fajn a vyjadril sa, ze to bude dobry porod, asi tiez koli tomu krcku. Urcite ti dam vediet, ako sme dopadli, ak teda si najdem cas na internet... Este otazocka: ak neporodim v sobotu, myslis, ze mi daju vyvolavacku? A co si myslis o vyvolavani porodu, lebo mne to pride take neprirodzene, akoby vyhanali babo z bruska a ono este mozno nie je pripravene...
Dakujem ti pekne za vsetky odpovede, keca sa mi s tebou lepsie ako s pribuzenstvom, ti ma len strasia 😒