• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

3. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. dec 2009 o 10:57 • bianica
milan2007 • Dnes o 21:42
Zdravím šťastných rodičov. Chcel by som Vás poprosiť o radu a skúsenosti s pediatrami v Košiciach. V piatok sme prišli poobede z pôrodnice a ešte nemáme vybraného pediatra. V pondelok sa musíme už ísť prihlásiť. Ku komu sa prihlásiť v Košiciach ? Čo poradíte ? Najlepšie by nám vyhovovalo, centrum a okolie, prípadne Terasa a KVP. Nevyhovujú nám okolité sídliska ako Ťahanovce Furča, Nad Jazerom a Šaca. Hľadáme dobrého pediatra, kde sa dlho nečaká. Taktiež dnes je už dôležité, aby sa dalo parkovať neďaleko ordinácie.
Prípadne máte niekto dobre skúsenosti s lekárkami na Tatranskej ulici v Košiciach ?
Robia tam 3 lekárky :
Mudr. Žofia Kissová
Mudr. Alexandra Puzová
Mudr. Oľga Trebišovská
Vopred ďakujem za rady a Vaše názory.

twinflame • 1d • Dnes o 21:48
ahoj Milan, z vlastnej skúsenosti odporúčam Dr. Kováčikovú, Tatranská ulica, Košice.

milan2007 • Dnes o 21:53
Díki twinflame, Dr. Kováčikovú som na Tatranskej na prízemí nevidel. Kde má ordináciu ?

daducha • 2d • Dnes o 21:55
ahoj,
ja odporucam Dr. Nemcokovu na Roosweltovej.V ambulancii ma CRP-cko - ATB predpise len ked je to naozaj navyhnutne,da sa objednat prednostne za poplatok,ale ked si tam s miminkom tak nas sestricka vzdy vezme prednostne aj bez poplatku.Je to zaroven homeopatka a venuje sa aj detoxikacii.

twinflame • 1d • Dnes o 21:58
Bude to vedľajší vchod. Sú tam dva vchody, jeden vedie len k pediatričkám a o niečo ďalej je druhý vchod, vojdeš dnu, vyjdeš po schodoch hore, ideš na koniec chodby a vpravo je ambulancia Dr. Kováčikovej. My už teda pár rokov nežijeme v KE, ale boli sme s ňou pred 5 rokmi spokojní. Trochu svojská pani, ale mala som pri nej pocit, že moje dieťa je v dobrých rukách.
19. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za rady :slight_smile: Poradíte mi ešte nikoho ?
19. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ste dopredu vybavovali pediatra? ste si vybrali a volali priamo k pediatričke či môžte k nej chodiť? ja planujem si vybrať lekarku na Tatranskej zatiaľ ešte neviem ktorú, nakoľko mam z domu len 10 min cesty
ako ste si pediatričku dohodli? ďakujem za každe info
20. dec 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, mňa by tiež zaujímalo či chodí pediater domov sa pozrieť na bábo, alebo ideme k lekárke v takom mraze. Dík za info :slight_smile:
20. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milan zaleží od lekarky, ale určite každá príde domov babenko pozrieť aspoň si myslím
20. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz vssie pisala, ze Trebisovska je skvela doki. Tiez ma v ambulancii CRP a antibiotika nepredpisuje len tak. Ale musis sa zmierits faktom ze ak chces naozaj dobru doktorku, tak sa caka. Pacienti nechodia k zlym doktorkam, u takych sa necaka...

ale nechod k Trebisovskej, nechcem aby mala este viac pacientov ako ma :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vrelo odporucam dr. rusenovu, ordinaciu ma v tip-tope a necaka sa tam, pretoze babetka si objednava a hlavne poradne ma inokedy ako klasicku ordinaciu, takze sa vyhnete chorym detom.
antibiotika tiez nema rada, homeo velmi.
20. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja Vám neviem povedať aké sú iné pediatričky, ale viem na 100 % povedať že Mudr. Oľga Trebišovská je úžasná. Všetkým veľmi pekne ďakujem za rady a pomoc. Prajem každému veľa zdravia :slight_smile:
21. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
milan...aj my k nej chodime tiez som velmi spokojna...dobre ste si vybrali :wink:
3. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xtonicka • Dnes o 21:40
Ahojte! Prave sme sa nastahovali do Kosic a kedze o 2 tyzdne rodim, potrebujem pre babo pediatra. Kedze byvame na Furci, chceli by sme lekarku tam. Ma niekto skusenosti s pani doktorkou Antonyovou? Nasla som na nu aj take, aj take ohlasy, preto by som poznala viacero nazorov. Dakujem.
14. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danu, my chodime k dr. Antonyovej dokonca pracujem aj na poliklinike kde aj ona, takže viem o nej skoro všetko a môžem iba odporučiť. Je neskutočne ochotná a milá,má dve sestričky,vo všetkom ti vyhoveju, k babätku pride domov ak sa narodí, stačí ak za ňou zájdeš a povieš, že ju chceš a ona ťa dalej nasmeruje. Nebudeš ľutovať, ak ano, daj mi vedieť. Kde prosim ťa si našla na ňu negatívne hodnotenie? :cry:
15. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danu, taktiez Ti ju vrelo odporucam...som s nou velmi spokojna....ziadne negativne hodnotenie :dizzy_face:
28. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj my chodíme k dr.Kissovej ja som spokojná taktiež má CRPčko :wink: Ale s malým chodíme aj k neonatólogovi Mudr. Varady. na KVP. v kombinácií týchto dvoch lekárov viem že mám o deti veľmi dobré postarané. Oboch len odporúčam. :wink:
28. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte raz odporúčam dr. Antonyovu je neskutočne milá a ochotná a jej sestričky su taktiež milé, nemám žiadnu negatívnu skusenosť a aj keby som mala verte mi, že by som od nej odišla, ide predsa o naše detičky. Tiež má CRP čko čo je super pri davkovaní antibiotík. Vrelo odporúčam. :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradiť pediatričku na Juhu-Rastislavova? NIE takú, čo dáva homeopatiká. Vďaka.
1. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, aj ja by som potrebovala poradit ohladom pediatricky v okoli Kosice - juh - nemate niekto skusenost?
Na nete som nasla ze Mudr. Klara Fricova a Mudr. Terezia Dzunkova.... Alebo nemusi byt priamo na poliklinike, moze to byt aj niekde tu v okoli - zelezniky, juh, sirsie centrum... Dakujem
22. feb 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka - chodime k dr. Dzunkovej - velmi mila dr. , celkovo som spokojna
22. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Buduci tyzden mam termin porodu a chcem sa opytat na nejaku dobru pediatricku na poliklinike sever. Hlavne mi ide o lekarku, ktora robi CRP a nepcha do malickych hned antibiotika. A este by ma zaujimalo, ci sa treba ist k doktorke nahlasit este pred porodom a kedy treba ist na prvu navstevu s babatkom.
Dakujem :slight_smile:)
21. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja takisto odporucam lekarku Antonyovu, je super lekarka, poradi, pomoze, bola som so synom v nemocnici, zavolala mi na mobil ako sa mame, ci je vsetko v poriadku, aj druhe babatko dam k nej, aj ked byvame na tahanovciach ale stoji to za to.
21. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krempka. Na Severe ti môžem odporučiť Mudr. Danu Vojtkovú. Super doktorka, milá sestrička :slight_smile: . Určite sa nevyžíva v ATB, zaoberala sa aj homeopatiou. Skús za ňou zájsť osobne, pokecáte a uvidíš, ako sa rozhodneš. (Ak by si chcela, pošlem kontakt, alebo nájdeš na nete).
Pred pôrodom si potrebuješ nájsť pediatra, stačí telefonický kontakt, ale podľa mňa je lepšie ísť osobne a dohodnúť sa. Zároveň ti dá základné info....
Väčšina lekárov chodí na prvú návštevu domov, niektorý ešte v deň prepustenia, alebo na druhý deň, podľa toho, ako sa dohodnete. Ty po prepustení z nemocnice musíš kontaktovať telefonicky pediatra do 24 hodín.
21. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ti velmi pekne luciaanna :slight_smile: Presne taku doktorku hladam, ktora vyuziva aj homeopatika. Kontakt nepotrebujem lebo byvam blizko, tak sa tam prejdem. Mozno len ordinacne hodiny ak by si vedela, to by mi pomohlo :slight_smile: aby sa nestalo, ze sa tam vyberiem dopoludnia a ona bude ordinovat poobede...
21. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krempka. Mám dosť starú vizitku, ale skús, možno sa nič nezmenilo.
Po 7.30 - 13.00
Ut 8.00 - 13.30
St 7.30 - 13.00 poradňa 13.30 - 15.00
Št 10.30 - 16.00
Pia 7.30 - 13.00
Keď sa tam rozhodneš ísť, daj mi prosím ťa vedieť, aký si mala dojem a či tam budeš s drobcom chodiť....ďakujem :slight_smile: .
A držím palce, aby všetko dobre dopadlo :slight_smile: :wink: .
22. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luciaanna :slight_smile: No bola som tam dnes, pocit mam vyborny, doktorka ma vitala s usmevom a tiez sestricka je zlata. Paci sa mi aj ordinacia, hracky, farby, fotky.... Tiez som mala pediatricku na severe, ale to sa neda porovnat, ako to tam vynovili :slight_smile:) A paci sa mi aj to, ze to nie je stara doktorka, mam radsej mladsich lekarov, zda sa mi, ze su viac otvoreni novym poznatkom a metodam. Cize zaver je ten, ze uz mame doktorku :slight_smile: Jaaaj a po prepusteni z nemocnice pride malu vysetrit k nam domov, takze to je super :slight_smile:))
Dakujem
22. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krempka. Som rada :slight_smile: , že si spokojná a verím, že budeš aj potom, keď tam budeš chodiť s drobcom.
Prezradím, že sestrička je moja bývalá kolegyňa a aj pani doktorku poznám osobne :wink: . Nechcela som ťa vopred ovplyvniť vo výbere :wink: :wink: .
Tak ešte raz, držím palce, hlavne nech ste zdravučkí :slight_smile: . Papa.
22. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim Luciaanna :slight_smile: Takze ty si zdravotnik? Ja som fyzioterapeutka a aj pracujem na poliklinike sever. Inak potom som zistila, ze aj kolegynka chodi k MUDr.Vojtkovej a tiez si ju velmi pochvaluje. Smiem sa ta opytat ako si rodila? Lebo ja idem klasicky bez epiduralky a mam uz fakt strach. Okrem toho uz druhy den mam brucho ako kamen a mala sa strasne tlaci, len nechcem byt histericka, tak radsej sedim doma a cakam na vacsie bolesti... Zajtra mam poradnu, tak uvidim co mi povie doktor. Bojim sa, ze nerozoznam, ze uz rodim, lebo ja tej bolesti znesiem fakt vela a nebeham hned k lekarovi ....
26. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krempka. Áno, som detská sestra :wink: . Rodila som spontánne, ja osobne som proti epi, ale ani by mi ju nestihli dať, keďže som ledva stihla dobehnúť :slight_smile: . Šlo to veľmi rýchlo, nestihla som sa ani báť....
A ty ako? Ešte ste doma, alebo to už hádam máš za sebou? Podľa toho, čo píšeš, to už bude každú chvíľu, no možno je už aj po? :slight_smile:
A ver tomu, že keď to teda už príde, určite zistíš, že rodíš, pretože to jednoducho vedieť budeš, nemusíš sa báť :wink: .
Držte sa obaja :slight_smile: . Bude to chlapček alebo dievčatko?
28. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciaanna a je to tvoje prve dietatko? Preco si ledva dobehla? Ja cakam dievcatko. Vcera v poradni mi povedal doktor, ze uz je mala velmi nizko a mam tvrde brucho, tak, ze by bolo lepsie, aby som prisla v piatok na prijem, aby ma to doma nazaskocilo. Termin mam 1.5. tak neviem.... Ked neporodim v sobotu, bohvie ako budem dlho v nemocnici.. velmi sa mi tam nechce pravdupovediac. Ale budem pocuvat pokyny lekara, preistotu... Dakujem za povzbudenie, vies moja mala je straaaaasne aktivne babo a niekedy mam uz bolesti a tlaky, tak preto sa bojim, ze nerozoznam porodne bolesti...
28. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krempka. Andrejka je moje prvé bábo :slight_smile: , takmer 4 mesiace som preležala v nemocnici a až tesne pred pôrodom ma pustili na chvíľku domov (vydržala som ešte 10 dní). Už od 26. týždňa som bola otvorená na 1,5cm, skrátený krčok, takže som iba ležala a ležala :frowning2: . Keď ma púšťali domov, bola som na 3 cm, preto ten expresný pôrod.
Našťastie všetko dobre dopadlo a Andrejka sa narodila v 39. týždni :slight_smile: .
A kde sa chystáš rodiť? Máš nejakého lekára?
A neboj, pôrodné bolesti rozoznáš, sú úplne iné, ako poslíčkovia, sú pravidelné ako hodinky a majú oveľa, oveľa väčšiu silu a intenzitu. A mne sa to začalo tým, že mi začala odtekať voda, takže to bolo jasné a hneď na to prišli neskutočné bolesti....Lenže tým, že som už bola otvorená, všetko to u mňa prebiehalo rýchlejšie. Neboj, ty budeš mať dosť času, u prvorodičiek trvá pôrod aj niekoľko hodín.... :frowning2: (väčšinou)., ale to určite vieš... :wink:
A ak aj pôjdeš na príjem a budeš nejaký čas ležať tam, je to možno lepšie v tom, že sa budeš cítiť istejšia a možno budeš vo väčšej pohode, lebo budeš vedieť, že keby niečo, vedia ti hneď pomôcť, poradiť....
Sú tam aj iné baby, s ktorými pokecáš, uvidíš, ako to prebieha u iných, atď... Takže to nie je až tak zlé...
Ak budeš chcieť, ozvi sa, ako to dopadlo, budem rada.
A je pravda, že keď konečne uvidíš malú, hneď na všetko zlé zabudneš :slight_smile: :slight_smile: a budeš neskutočne šťastná :slight_smile:. Bol to ten najkrajší pocit, aký som kedy zažila :slight_smile: a hádam ešte niekedy zažijem :wink:.
Takže si to vychutnaj naplno, pretože je to iba raz za život, tie pocity sa už nikdy nevrátia... :slight_smile:
Papa.
29. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luciaanna. Ja som tiez lezala v nemocnici, zasili mi krcok, ale bol to len tyzdnovy pobyt. Inak som bola na PN cele tehotenstvo a prve 4 mesiace som lezala doma s nohami nahor... Rodit idem do starej nemocnice a porodnika mam dohodnuteho prednostu, je celkom fajn a vyjadril sa, ze to bude dobry porod, asi tiez koli tomu krcku. Urcite ti dam vediet, ako sme dopadli, ak teda si najdem cas na internet... Este otazocka: ak neporodim v sobotu, myslis, ze mi daju vyvolavacku? A co si myslis o vyvolavani porodu, lebo mne to pride take neprirodzene, akoby vyhanali babo z bruska a ono este mozno nie je pripravene...
Dakujem ti pekne za vsetky odpovede, keca sa mi s tebou lepsie ako s pribuzenstvom, ti ma len strasia :unamused:
29. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok