Pediatrička MUDr.Gibalová. Aká je?

hanam
6. aug 2009

Máte niektorá skúsenosti s Dr. Gibalovou, ktorá ordinuje v Petržalke?

hanam
autor
7. aug 2009

Nikto k nej nechodite?

magimary
7. aug 2009

naša lekárka o nej vravela, že je dobrá a veľmi precízna...
nepoznám osobne, len som toto počula... 😉

luciadan
7. aug 2009

ahoj, je to super lekarka, trochu prisna, ale fajn. ja sama som k nej chodila ako decko... nikdy nic nezanedbala. antibiotika predpisuje iba ak je to naozaj potrebne. za maly poplatok je zastihnutelna aj cez vikendy ci sviatky cez telefon a email...

efitulka
3. okt 2009

nemate nikto skusenosti s touto lekarkou? chcela by som vediet ako prebiehaju u nej preventivne prehliadky deti, co vsetko sa v ramci nej pyta, co robi, atd.
moja lekarka sa nic nepyta, sestricka len babatka a deti odmeria odvazi a Dr. uz len popocuva dychanie, srdce a nic viac, naozaj nic. ziadna kontrola psychomotoriky, al. vysetrenie brucha, chrbta, ci postavenie noziciek, al. ci su ploche. Som sklamana

sneznypes
5. jan 2011

tu je moj nazor. je vyborna co sa tyka stanovenia diagnoz, ale to cakanie u nej je ozaj neunosne. ma uz prilis vela pacientov. https://www.modrykonik.sk/forum/hladame-lekara/pediater-v-pertzalke-poradte/

danka_ba
28. júl 2011

my k nej chodime - som velmi spokojna. Len vzdy ked tam ideme davam si plateny termin, lebo inak tam stravime pol dna ☹

rainee
21. mar 2013

my sme k nej chodili. po odbornej stranke je ok, stanovi spravnu diagnozu, nepredpisuje zbytocne antibiotika, ma aj CRPcko, komunikuje cez mail a telefon aj mimo ord.hodin (za poplatok). ale to cakanie s chorym dietatom bolo neunosne, fakt aj pol dna. ked sme sa objednali za poplatok na presny cas tiez sme nesli hned na radu. babatkovske poradne detto. a ked ma dobry den vie byt aj mila a posranduje, inak si treba na jej styl komunikacie zvyknut 😉

csina
7. máj 2013

pripájam sa k @rainee štýl komunikácie má ozaj prazvláštny..a veru..už 2x sme mali smolu a hodne sa sekla v diagnóze, čo nás stálo teraz veľké problémy s najstaršou... momentálne ju už 2.týždeň dávajú dokopy v nemocnici ☹ škoda...zo začiatku som bola spokojná, avšak čím ďalej tým viac sa zameriava na poplatky za kadečo, než na dôsledné vyšetrenie... považujem ju za odborníčku a mala som k nej veľkú dôveru... veľmi ma sklamala a teraz hľadám inú lekárku... určite jej v tom množstve pacientov chýbať nebudeme..
uzavriem to asi tak..vybavenosť ambulancie fantastická, vie veľa vyšetriť aj sama..moč, CRP, uši a pod...
čakanie v ambulacii...čistá katastrofa!!! ak sa neobjednáte na termín, ktorý mimochodom nevybavuje mimo ordinačných hodín, ale počas, tak si posedíte aj 3 a viac hodín.. bábätká neuprednostňuje..berie to tak, že deti ako deti..čiže kašľajúce 8 ročné dievčatko je to isté ako bábätko s teplotou..čakáte proste....
komunikácia.. kapitola na dlho...naozaj asi ako sa pošťastí..ale je to také komplikovanejšie..hlavne sa nesnažte oponovať.. a má aj taký svojský humor...nie kedy ale nie je namieste
diagnostika.. ja osobne chodím s deťmi ak už doma naozaj vidíme, že to nezvládneme..čiže kašle a sople často neriešime s dr.. preto ma veľmi sklamalo, že keď už sa tam po dlhej dobe ukážeme a chceme riešiť veci, tak to nejako nestačí... sú veci, ktoré naozaj odhalila ona pri prventívke, ako napr potrebu ortopéda, ale sú veci..že neposúdila stav dostatočne a dcéra dostala sepsu.... alebo neprišla na mononukleózu ani po opakovanej návšteve...a možno stačilo len nejaké vyšetrenie, odber alebo niečo..čo by ju uistilo, či koná správne...ale ona si je svojim úsudkom až príliš istá..stále je však len človek.. 😒

rainee
7. máj 2013

@csina u nas sa v diagnoze sice nesekla, stale ju mam za vybornu odbornicku. ale mne ku koncu strasne vadilo to nekonecne cakanie a jednanie, ked mala zly den a vela ludi tak som mala normalne stres tam ist aby ma nesprdla za nejaku blbost. tiez si myslim ze so soplom sa k nej neoplati chodit, podla mna ma taky nazor ze ked fakt nehori netreba ju otravovat. na poradniach som nepoochopila preco si objednava 10 babatiek naraz na 1 hodinu takze tiez sme vzdy cakali a este sme boli vyzleceni v polovici debaty a do ambulancie uz brala inu mamicku, to mi vazne vadilo. a k tomu ortopedovi posiela tusim kazdeho....
teraz mame velmi milu lekarku, ochotnu, vypocuje, poradi, necakame tolko a zatial sme spokojni 🙂

csina
8. máj 2013

@rainee a kam chodíte?

fialka9
23. máj 2014

@rainee
kam prosim teraz chodite?

fialka9
23. máj 2014

Prosim, ake mate skusenosti s MUDr. Bartekovou na Strecnianskej ?

lenuscha
24. jún 2015

My sme s Dr. Gibalovou velmi spokojni, presli sme tromi pediatrickami a jedine tato lekarka zatial absolutne bez vyhrad.

monpetitchou
14. sep 2015

moje skusenosti s pani doktorkou gibalovou boli do 6. rokov vyborne. vzdy sa somnou pekne porozpravala, dala cukrik, omalovanku, jej pristup ku mne ako ku dietatu bol na vybornu. s rastucim vekom sa to zacalo menit. uvedomila som si to ako 8 rocna ked som s 42 stupnovou

monpetitchou
14. sep 2015

*teplotou musela sediet v cakarni do konca ordonacnych hodin a ked som konecne prisla na rad prisla pani s tlacivami na potvrdenie a pani doktorka ju velmi ochotne vzala predomna. ani sa jej necudujem ked som videla jej ceny za obycajne peciatky. pocula som, ze ak si donesiete vlastny papier na ospravedlnenku by od vas lekar nemal pytat peniaze ale vzdy ked od nej odidem som o 1,50€ lahsia. :D v poslednej dobe som mala dlhodobe zdravotne problemy a ked som za nou dosla mi predpisala liek na palenie zahy :D pritom mi prisli na tetanicky syndrom na antolskej kam ma poslala na hospitalizaciu ked uz nevedela co somnou dalej 🙂 moj nazor na pani doktorku: ku detom sa pred 10-15 rokmi spravala ako ukazkovy pediater neviem ako to je teraz, s cenami taktiez vystupila a v poslednej dobe som si vsimla ze sa sprava ako by ju uz jej praca prestala bavit :( taktiez som sklamana z jej asistentky, ktoru sme prosili aby sa iba spytala pani doktorky ci nas vezme aj po ordinacnych hodinach ked sme k nej prisli aby videla aku nevolnost prezivam pri vtedy este neznamom tetanickom zachvate. na treti raz co vysla z ambulancie bez odpovede sme si povedali ze ked nas mieni ignorovat nebudeme stracat cas.

monca77
14. sep 2015

@fialka9 my k nej chodíme, zatiaľ v pohode, nemôžem sa na ňu stažovať. Nikdy sme nečakali veľmi dlho a poradne sú v pohode tiež.

maco2101
Autor odpoveď zmazal
Zobraz