Poradíte detského zubára v okolí Pezinku?

sgmama
13. jan 2012

ahojte maminky, hladam zubara v okoli pezinka - t.j. pezinok, modra, senec, sv, jur, BA rača...pre dcerku - 5,5 roka, nejde mi len o kvalitu prace, ale najma o pristup k detom, asi ma chapete, taky, ktoreho sa deti neboja, trpezlivy, co to s detmi vie, samozrejme ich je na googli neurekom, ale zo stranky nevidno co je to za cloveka, takze by ma zaujimali tipy od niekho kto ma osobnu skusenost... dakujem! moze byt aj sukromny (aj ked by nemusel byt zrovna z tych najpredrazenejsich 😉 ), pokial ide o zdravie a pohodu deticiek peniaze idu bokom...

kamilka22
18. jan 2012

Ahoj, ja s dcerkou chodim k MUDr. Lengharcikovej - sidli v poliklinike - je to detsky stomatolog. Pristup k detickam ma super, ma deti iba do 6 rokov. Je to statna ambulancia, cize sa neplati nic, max nejaky maly doplatok. Ak by som mala prachy navyse, asi by som ju vzala k Jurajovi Svarcovi - skvely lekar, narozdiel od tej detskej tam to mozes dat dcerke umrtvit a tak to bude uplne o.k. On je sukromnik, za trvaly zub berie cca 25 €. Neviem kolko za mliecny. Mne robil teraz asi 7 zubov /po kojeni som to mala fakt hrozne/ a bezbolestne - velky pedant. Sidli v PK, tusim na mytnej ulici.

mimikyky
18. jan 2012

mne chodili decká ako malé k spomínanej Mudr.Lenharčíkovej na polikliniku, najmenší ešte chodí,je škôlkar
ona má fakt super prístupk deťom 😉
teraz chodíme k Mudr.Tarekovi a sme tiež spokojný, decká sú u neho hneď ako skončili u nej, keďže ona má len predškolákov

konikvrany
25. sep 2017

Ozivujem temu. Len aktualna info: Švarc v PK neberú deti. (Info z 09/2017)