Poradíte dobrého zubára pre 5 ročné dieťa v Senci a okolí?

ryka2
10. jan 2014

kto poradi dobreho zubara v senci a okoli pre 5 rocne dieta?

nadej72
10. jan 2014

Ahojky, my chodíme k Mudr.Jurišovej, na Kysuckú ul. v budove bývaleho úradu práce, z bočnej strany vchod.Veľmi milá, šikovná, super prístup k deťom.

anajka14
17. feb 2014

@ryka2
Dr. Jurišovú neodporúčam.... boli sme tam v pia 14.2. so synom, napriek tomu ze k nej aj rajonne aj ako skolkar syn patri, nas s ofrflaním vzala ... podotýkam, ze sme boli riadne objednaní na preventívnu prehliadku na ktorú som čakala po objednaní 2 mesiace.Menila som synovi lekárku, z dovodu pristahovania sa do Senca. syn ma 6 rokov a pravidelne som s ním chodila k zubárke do Petržalky 3-4x ročne a zdalo sa mi vhodnejsie chodit s ním k lekárke v mieste terajsieho bydliska. Z jej neochoty a pristupu som bola viac menej sokovana, hlavne na moju adresu co som za matku ked ma syn take zuby ako ma..., pritom videla v karte ktoru som jej doniesla ze od jeho 2 rokov sme pravidelne k zubarke chodili... /možno mala zlý den, aj to sa stáva, ale nemusi si to odniest dieta v zubárskom kresle. Vytrhla mu dva mliečne zuby co sa neobislo bez strachu a placu mojho syna, kricala po nom....a Záver? pri odchode nám podala kartu s tým, že k nej patriť nebudeme, ze ona uz dalsich pacientov neberie, že od septembra si ho mam prihlasiť ku školskej lekárke ...je februar...co do septembra ak ho pochytí bolesť? K Jurišovej svojho syna urcite uz nedostanem.....a ani po piatkovom zažitku nevezmem

ryka2
autor
17. feb 2014

@anajka14 dakujem,uz som bola v pokuseni sa u nej objednat

nadej72
17. feb 2014

kočky, tak to asi musela mat ozaj zlú naladu..lebo sa mi ani nechce verit, že sa takto správala...ja mám s nou len dobré skusenosti..tak fakt neviem....

anajka14
17. feb 2014

Tiez som sa k nej objednala na odporučanie znamej, ktorej rodina k nej chodi roky a su spokojní. Tak som si povedala, ze ved skusime a uvidime,. Moze byt naozaj dobra odbornicka, ale asi naozaj nemala dobry den, ked hned rano o 7,30 sa spravala tak ako sa spravala. Luto mi je len toho, ze moj syn sa ma so strachom v ociach spytal, ci este niekedy pojdeme k tej pani doktorke a bude opat tak kricat. Myslim, ze tato navsteva v nom zanecha dost dlho negativne spomienky a tazko ho presvedcim ze k zubarom chodit treba.
Nikoho od nej neodhovaram, toto je len moja skusenost s navstevou u nej v ordinacii, mozno sme jej neboli sympatickí my, ale ryka2 ak ti mozem poradit, skus pohladat daku inu zubarku, ktora tvoje dieta bude mat v starostlivosti viac rokov, lebo pokial viem, Dr, J.sa v priebehu roka max dvoch chysta do dochodku /to som sa dozvedela dnes/.
Takze aj my hladame dalej "dobru" alebo "dobreho" zubara v SC a blizkom okoli, ak najdem dam vediet 🙂

ryka2
autor
28. feb 2014

@anajka14 dakujem budem rada,my nemame problem ,len som chcela dat skontrolovat zuby ,nakolko jej po uraze............ ,ked mala dva roky zatlacila si jednotku --zub ocernel,ale po mesiaci sa vratil na povodne miesto............,vypadol zub,momentalne sa tlaci von uz saly zub a nic ju neboli,takze mame cas ak najdes dobreho stomatologa daj prosim vediet

veronika33
6. mar 2014

MUDr. Čerbaničová na Bratislavskej chodíme k nej cca 9 rokov celá rodina, aj malé detičky od 3 rokov, je super 🙂

ryka2
autor
4. máj 2015

@veronika33 ahoj ide cez poistovne alebo sa plati u nej plna platba,

veronika33
4. máj 2015

cez poisťovňu

ryka2
autor
6. máj 2015

@veronika33 dik a je dobra nevracaju sa kazy po jej oprave ?

veronika33
6. máj 2015

nám nie

andadd
16. aug 2016

Ahojte maminky. Tiez hladam dobreho zubara v Senci... neporadite?