Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
veronika33
16. mar 2019
Prosím, vie mi niekto poradiť, ako zložiť postieľku, tak aby mala spúšťací bok?
Stratili sme od nej skrutky, dokúpila som náhradné. Zostali nám ešte takéto 2 tyčky, len neviem, čo mám ešte dokúpiť k tomu, aby sa dala jedna strana spúšťať. Určite je to postieľka so spúšťacím bokom. Momentálne je zmontovaná napevno.
Zobraz celú správu
veronika33
16. okt 2014
Ako máte vyriešenú hygienu u vás v škole?
V škole, kam chodí dcéra mali donedávna tento systém:
Vedľa umývadla je dlhý vešiak s háčikmi a tam malo každé dieťa zavesený uteráčik, ktorý si prinieslo z domu a menilo si ho každé dieťa samé podľa potreby zvyčajne každý týždeň.
Teraz vraj ministerstvo vydalo nejaké nariadenie a tento systém vraj zakázalo ako nehygienicky. Deti si musia doniesť vrecúško a doňho si vložia uterák a tak to zavesia na vešiak.
V pondelok som brala dcéru domov v čase, keď sa hrali vonku. Prišli sme do triedy pre tašku a keďže mala špinavé ruky, tak si ich tam umývala, s mokrými rukami si vybrala uteráčik z vrecúška. Takže vrecúško hneď bolo mokré, z neho vybrala mokrý uterák v tvare "hrče" (keďže si v ten deň viackrát umývala a utierala ruky) doňho si utrela ruky a strčila v "hrči" naspäť. Samozrejme hneď som to zrušila, pretože toto teda hygienické nie je vôbec, uteráčiky vo vrecúškach nemajú šancu vyschnúť, len tam kvasia. Momentálne ma dcéra v lavici krabicu vyťahovacích papierových utierok.

Prosím ako je toto vyriešené u vás v škole? Naozaj vyšlo teraz takéto nariadenie z ministerstva? Netvrdím, že ten predošlý systém bol super hygienicky, ale toto, čo majú praktizovať teraz sa mi zdá oveľa horšie.
Rodičia deťom do školy ešte zabezpečujú toaletný papier, tekuté mydlo, hygienické vreckovky a sirup.
Čo zabezpečujete deťom do školy vy?
Vopred ďakujem za odpovede.
Zobraz celú správu