Poraďte detského urológa v Bratislave

petronelka77
12. nov 2012

Dobry den, vedeli by ste mi poradit dobreho detskeho urologa v Bratislave? Okrem Kramarov, tam sa caka minimalne 10 mesiacov. Dakujem.

natal12
12. nov 2012

ahoj, na krámaroch sa nečaka ziadnch 10 mesiacov ja ked som bola mensia som tam chodila doktorke vávrovej 🙂

mmaatt
12. nov 2012

aj my sme chodili k doktorke Vávrovej tak cca pred 4-6 rokmi a bola milá, náš problém vyriešila a odvtedy máme pokoj. Je pravda, že v čakárni sa vždy čakalo dlho, ale oni riešia aj hospitalizácie, tak sme vydržali. Prišli sme tam, vzali si časenku a čakali, potom nás myslím vždy objednali na nejaký deň.

mimikas
12. nov 2012

Ja som s malym cakala na kramaroch 6 mesiacov, a uz dufam ze tam nikdy nemusim ist, ale ak potrebujete nejaky vazny zakrok tak jedine ti ho urobia tam. Skus este Euromed (jednodnovu chirurgiu na Kramaroch). My sme boli na uroclinic na palisadoch a mozem len odporucat, skvely pristup lekara.

pajerchinova
12. nov 2012

Ja chodim do MT k doc. Luptakovi, riesi dospelych ale aj deti, chodia k nemu z celho Slovenska. Je v nemocnici, ale ordinaciu ma na Kolarovej ul. oproti nemocnici, objednava sa tel. cez sestricku (poplatok je 5e). Ordinuje ut a stvrt. od 15-18. Cakacia lehota cca 2 mesiace ale ked je nieco urgentne treba sa dohodnut. Slovensko je male, ked su Kramare preplnene, treba hladat moznosti. Autom je to cca 2,5hodky.

pajerchinova
12. nov 2012

Ked chces nieco blizsie, este v Pezinku je velmi dobry urolog, tiez aj deti, Mudr. Kopecny. Ordinuje aj v Ba ale v Proceri co je sukromne centrum. V Pezinku ma normalnu ambulanciu, kukni si na nete ordinacne hodiny. Da sa aj objednat, ale v Pezinku to nie je nutne, nebyva tam naval. Zoberie hned.

tortelinka
12. nov 2012

@petronelka77 my sme aktualne po operacii na kramaroch, takze neviem o tom ze by cakalo tak dlho..

petronelka77
autor
12. nov 2012

@natal12 bola som tam minuly tyzden, najblizsi volny termin bol AZ V SEPTEMBRI 2013 - MUDr. Vavrova, takze tak sa veci teraz maju...

petronelka77
autor
12. nov 2012

@pajerchinova ja potrebujem len vysetrenie, takze ist 2,5 hodiny do Martina, to urcite nie, neprakticke, ked su aj blizsie moznosti, ale dakujem za tip 😉

petronelka77
autor
12. nov 2012

@tortelinka .....bola som tam minuly tyzden, najblizsi volny termin na vysetrenie bol AZ V SEPTEMBRI 2013 - MUDr. Vavrova, takze tak sa veci teraz maju...Funguje to tam na poradovnik, obrovsky naval pacientov z celeho Slovenska, tak to riesili tymto sposobom.

tortelinka
12. nov 2012

@petronelka77 cudne, tolko sme urcite necakali ,ani na vysetrenie ani na operaciu

pajerchinova
12. nov 2012

@petronelka77 tak potom ten Pezinok, pan doktor je ustretovy aj skuseny. Ak by bolo treba vysetrenie s nemocnicnym vybavenim, vybavi v Trnave, mne tiez pomohol. Tam maju teraz cistucke priestory a velmi dobre vybavenie v novom pavilone.

euphoria
12. nov 2012

@petronelka77 ano mas pravdu, caka sa skoro rok..nechapem ako o tom niekto moze pochybovat.. nam sice dali termin o mesiac,ale bola to nahoda, termin na operaciu mame v decembri.. ale odbocila som,skus euromed , ja tam idem s synom v stredu a chcem aby ho operovali tam.. radsej jednovka a priplatit ako tie otrasne kramare, tym nemyslim odbornost lekarov

natal12
12. nov 2012

@petronelka77 no mna tiež tak objednávala musís si zvyknut 😉 ale je velmi dobrá

petronelka77
autor
12. nov 2012

maly bol na operacii, pred 1,5 rokom, len sme sa prestahovali a potrebuje len kontrolne vysetrenie, ci je vsetko ok, mala by som to stihnut do konca roka, tak musim pohladat niekoho ineho.....

petronelka77
autor
12. nov 2012

@euphoria maly tiez bol na jednodnovke, za 2 hodiny sme boli doma, ale nie v Blave. Max spokojnost. A tam beru aj na vysetrenia? Ci len operacie?

petronelka77
autor
12. nov 2012

@euphoria mas pravdu, stava sa, ze ak tu niekto napise fakt, co je potvrdene, tak sa o tom pochybuje, bez overenia......je to dlha cakacka, tiez som bola z toho prekvapena...

euphoria
12. nov 2012

@petronelka77 a kde ste boli operovani? Myslim ze euromed je chirurgia len, ale skusnsi tam zavolat

petronelka77
autor
12. nov 2012

@euphoria v Kosiciach, maly mal vtedy rok, aj 3 mesiace, tak to bola skuska pre kazdeho, ale v pohode

euphoria
12. nov 2012

@petronelka77 a co mu operovali? Moj ma 20mesiacov, cakamna operacia migrujuceho semennika

natal12
12. nov 2012

@petronelka77 mna tiez viac krát na kramaroch operovali tam kde robi doktorka vávrová a som spokojná lebo v sprostej trnave nič nevedia a posielaju do ba . rada bi som sa tam vrátila ale nemožem už 😢 a hentak som dlho nečakala nam vzdy davali termin bud o dva mesiace alebo tri a tak to bolo aj na nefrologii

lenkaoravcova
15. jan 2013

@euphoria Ahoj mozem sa opytat, ci si bola s malym v euromede na zakorku, my sme dnes dostali termin na kramare na koniec aprila ale tiez si radsej zaplatim ako lezat v tej hnsunej nemocnici a stresovat ho

euphoria
15. jan 2013

@lenkaoravcova ahoj neboli sme, v euromede nam povedali,ze nech este neoperujeme, ze je sanca,ze sa to upravi.tak som posunula termin na april na kramare, avsak vo februari pojdeme na kontrolu do euromedu,tak dufam, ze to bude dobre.aku mate diagnozu vy?

lenkaoravcova
15. jan 2013

lave vajicko mu vybieha a ide stiahntu ale tazsie, ale rozmyslam ze sa objednam este na vysetrenie do toho euromedu a uvidim co mi tam povedia, mam panicky strach z nemocnice a maleho tam nechcem brat kym nemusim, takze ak bude treba radsej zaplatim, ved to tam musi byt stresujuce aj pre nich.

snoopy1
14. máj 2013

takže ja som dnes volala na Kramáre, chcela som sa objednať na kontrolu po roku /minulý rok som čakala 2-mesiace/ a najbližší voľný termín je až o 9-mesiacov a ešte mi aj znadali, že prečo volám až teraz. 😒

jasminet
12. jún 2013

tak ja neviem, ja som teraz volala a dostala som termin do detskej urologickej ambulancie na buduci utorok... 😕 😕 😕 😅

babulina
26. nov 2013

ja som objednavala syna na konci januara, a dostali sme termin 12.12 kedze sme chceli len fimozu riesit, 🙄 otrasny pristup, vyriesili sme si tto sukromne v priebehu tyzdna

janahri
15. jún 2015

Hľadám dobrého odborníka a milého k detom, okrem kramarov. Dik za tip na dr. Kopecny... Má niekto ešte nejakého overeneho? Vidim, že príspevky sú dosť stare... vdaka

bielavila
15. jún 2015

my chodime do medissima v petrzalke k takemu mlademu, neviem ako sa vola, ale na recepcii ti povedia, je tam jediny detsky urolog, robi kazdu stredu od 15:30, je mily podla mna

lillika
15. jún 2015

@janahri urcite Mudr.Dubravicky Jozef.Chodila som k nemu so synom pred par rokmi,takze neviem,kde teraz ordinuje,ale je to PAN DOKTOR s neskutocne ludskym pristupom 🙂