Poraďte dobrého logopéda v Nitre

simonka1304
26. dec 2012

Ahojte. Neviete mi poradit ktory logoped v Nitre je dobry? Chcem zacat chodit s mojim 4 rocnym synom.A kedze ich je tam viac,neviem ktoreho vybrat.Dakujem!

katka84
13. nov 2014

Ahojte. Ak by mal niekto záujem tak tu je zoznam logopédov v Nire spolupracujúcich s VšZP. Keďže veľa ľudí má s tým dosť problém v Nitre niekoho nájsť. (toto je zoznam z VšZP november 2014)

PHDR. JANA ŽITNÁ - klinická logopédia 42204429 PHDR. JANA ŽITNÁ, Fatranská 12, NITRA 94901

Mgr. Petríčková Janka 34041061 MGR. PETRÍČKOVÁ JANKA, Fatranská 12/873, NITRA 94901

Mgr. Dudášová Anna 34040773 MGR. DUDÁŠOVÁ ANNA,Bernolákova 24/2042, ZLATÉ MORAVCE 95301

KLINICKÁ LOGOPÉDIA EMANUELOVÁ S.R.O. - klinická logopédia 47539658 KLINICKÁ LOGOPÉDIA EMANUELOVÁ S.R.O.Hviezdoslavova trieda1, NITRA 94901

LOGOP..AMB. DRCPNS-KONTROL.VYŠETRENIA 17336007 FAKULTNÁ NEMOCNICA NITRA NITRA 95001

klinická logopédia 17336007 FAKULTNÁ NEMOCNICA NITRA NITRA 95001

vandika
1. júl 2015

poradte prosim dobru lokopedku na klokočine dakujem

laurinkam
22. máj 2017

Neviete prosim, ako sa volala ta logopedka, ktora mala sidlo pri rieke za Fakultou ekonomiky a manazmentu? Dakujem

love232
17. sep 2017

@monita27 aky ste mali prosim problem ze ste navstevovali logopediu? Pytam lebo mam doma 6r syna ktory nevie rozpravat.. samozrejme logo navstevujeme od 2r ale nemam pocit ze mu neak ponaha :/

love232
17. sep 2017

@laurinkam
Barathova ale uz nieje tam ...uz je v Stapringu na prizemi

laurinkam
17. sep 2017

@love232 dakujem 🙂, nahodou cisli ma nu nemate?

laurinkam
23. sep 2017

@love232 dakujem 🙂

monikah23
4. mar 2018

Absolútne neodporúčam logopédku Mgr. Janu Petríčkovú. Je otrasná, má otrasný prístup k dieťaťu. Také dačo som už dávno nezažila. Je prehnane kritická, negativistická, nevie vôbec s dieťaťom komunikovať, stále len zdôrazňovala, čo všetko nevie a aké je to s ním zlé a že to by už mala vedieť. Dávala najavo, aké je neschopné. Bolo to prvé stretnutie, jediné, čo dokázala, že sa dieťa rozplakalo a zaseklo, nechcelo viac spolupracovať. Odvtedy je dcérka uplakaná a precitlivená, pretože ju aj strašila, že deti sú zlé, že sa jej budú v škole smiať, lebo nevie kresliť a dobre skákať na jednej nohe.
Keď robila nejaké cviky s jazykom dcéra po prvýkrát a nešli jej, vôbec ju pani logopédka nepovzbudila, nepochválila, len kritizovala, že to vôbec nevie.
Neviem si predstaviť, že by som ju nechala samotnú v ambulancii pracovať s mojím dieťaťom a zatiaľ čakať vonku a dovoliť, aby úplne zdeptala a straumatizovala moje dieťa. Pani logopédka mi totiž povedala, že rodičia čakajú vonku a ona s dieťaťom pracuje sama.
Takýto negativistický prístup je absolútne nevhodný. Mala by byť milá a trpezlivá a snažiť sa pochváliť aj za maličkosti a nie stále kritizovať.

attena
8. apr 2018

@elizabeth453 mozem vediet ktore to boli aby som sa im vyhla

buchta666
15. máj 2018

@mart1na26 ahoj, pomohol vam na tento problem logoped? Nas tiez zacal tiez koktat, nie stale, niektore dni bez, potom tyzden kokce. Cakam ci to prejde same, alebo ci ho objednat k logopedovi. Rozpraval kraaasne a zrazu toto.

jaja2019
27. máj 2019

@monikah23 tiez by ste sa mali zamysliet nad sebou , kym niekomu vedome a bez dovodu uskodite , to , co tu opisujete je pekny vymysel uz len preto , ze logoped nehodnoti deti podla toho , ako kreslia a skacu na jednej nohe , zrejme ste si pomylili ambulanciu.

rhulka
20. jún 2020

@jaja2019 môjho takisto hodnotila podľa skákania že nevie a už dávno vedieť mal, plne súhlasím s pani čo to písala, preto som aj skončila ku nej chodiť a nikomu neodporúčam