Poraďte prosím dobrého endokrynológa v BA

babsicok
7. feb 2019

Ahojte neviete mi odporucit v Bratislave lekara/lekarku- endokrynologa na hormonalne vysetrenie stitnej zlazy? S ludskym pristupom. Budem rada za kazde odporucanie. Dakujem!

katulka0000
7. feb 2019

@babsicok myslím že v Ba je to skôr O tom ktorý endokrinolog ťa zoberie lebo majú plné stavy. Ja chodím k doktorke Malackej a som veľmi spokojná vysvetlí zaujíma sa aj o celkovy zdravotný stav ale viem že ona berie novych pacientov už len z ba 4 Karlovej Vsi lebo ma veľa pacientov

babsicok
autor
7. feb 2019

Ved toto je tiez problem :( Uz som zufala 4 mesiace sa mi nedari dostat k lekarovi... ked mi aj odporucili tak uz mal plny stav. Katastrofa :(

katulka0000
7. feb 2019

@babsicok a keby si skúsila z tvojho obvodu. Myslím že ten má povinnosť ťa zobrať

marty197
7. feb 2019

@babsicok ahoj, ja som chodila na Vajnorsku, potom pani doktorka odišla a teraz je tam nová. Dá sa objednať aj online a termíny sú fajn, skús pozrieť 😊

modrava
8. feb 2019

ja chodim mudr. kalafutovej v petrzalke. je to asi najmilsi lekar, akeho som kde zazila. zobrala ma bez problemov, ale ma strasne dlhe cakacie doby

evicka5555
11. apr 2019

S týmto je ti povinná pomôcť zdrav. poisťovňa, skus im zavolat

dancura
11. apr 2019

Ja chodim ku Mudr Bednarovej v ProCare na Zeleznicnu polikliniku a je uzasna. Len teraz nema sestricku a neberie pacientov. Mozno by sa s nou dalo dohodnut...skuste zavolat

evicka5555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
11. apr 2019

@babsicok Eva Loyschova v Ruzinovskej poliklinike. Tak zlatu a milu doktorku som este nemala 🙂 len je otazne ci berie novych pacientov. Tazko sa je tam ale dovolat, takze vela krat idem radsej osobne.

evicka5555
11. apr 2019

@evaachesa ta je skvelá naozaj, pred rokom mi hovorila ze nových neberie, ale spravila mi jedno vyšetrenie kvôli neuro

evaachesa
11. apr 2019

@evicka5555 joj tak to je skoda :-/