Poznáte detskéhho zubára v Bratislave II?

anetan
26. jan 2011

Poraďte mi, prosím, dobrého zubára pre deti v lokalite BA2. Malá má 20 mes. a ja by som chcela absolvovať prvú návštevu. Buďem vďačná za každú referenciu 🙂

majloo
26. jan 2011

@anetan Ja chodin k zubarovi za tu pyramidu Slov.rozhlas v meste, nie je to sice Ruzinov, ale s nim ordinuje jedna pani dotorka, ku ktorej chodia deticky (aj dospeli) a veru teraz v tehu tam chodin ako na klavir a ked tam tie deticky vidim, ako vysmiate vychadzaju von aj s mamićkami, tak som sama uvazovala, ze ked budem mat dieta, tak ho k nej zoberiem. Vraj je zlatunka k detom. www.sestak.sk - tu su infosky. 🙂 ale vravim, nie je to zial ruzinov.

anetan
autor
27. jan 2011

@majloo dakujem krasne, vyskusame, aj ked je mimo Ruzinova, ved tam hadam nebudeme chodit velmi casto 🙂

ivush
15. máj 2011

Nájde sa tu aj niekto ďalší s pozitívnymi referenciami na stomatológa v BA, ktorý vyšetruje aj deti ?

babulina
15. máj 2011

@ivush ja chodim s dcerou do 3Sdentu, je to v budove zeleznicnej nemocnice, som spokojna, sice zatial nebol ziaden problem ale su mili aj ked mala minule odmietla otvorit pusu, aj napriek tomu ju ukecavali spolu so mnou asi polhodinku sice sa nedala zlomit ale motivacne dostala hracku a teraz kazdemu hovori ze to ma od pani zubarky, tak snad nabuduce uz bude lepsie

ivush
16. máj 2011

@babulina jasné, veď práve o to mi ide - vziať drobca tam, kde sú na decké vymýšľanie zvyknutí a neznervózni ich to hneď po minútke...🙂 prosím Ťa a nevieš koľko sa tam cca platí za preventívku ?

babulina
16. máj 2011

@ivush neplatila som nic, ide vsetko normalne zo zdravotneho poistenia, ani za zakladanie karty nic som neplatila, aj ked v cenniku som cosi take nasla

ivush
16. máj 2011

@babulina Aha. No fajn a dá sa vybrať Dr. ? pretože podľa webstránky ich tam pracuje celkom dosť, tak by som bola rada ak by si mi do IP napísala meno s kým máš Ty so svojou dcérkou pozit. skúsenosť 🙂

babulina
16. máj 2011

detska lekarka je len jedna, povodne bola dr. oravcova a teraz si nepamatam kto ju zastupuje pocas MD, ale aj ta nova bola velmi prijemna a vlastne to ona sa snazila ninku prehovorit aby otvorila usta 🙂

zuzana8
17. máj 2011

ak môžem odporučiť, tak pani doktorku Kučerákovú na Šancovej 43...je síce súkromná, ale jej neskutočne láskavý prístup k deťom stojí za to...moja dcéra mala kaz a musela jej aj vŕtať ten zúbok,ale všetko prebehlo bez plaču a rýchlo... Dorča sedela na mne, teda skôr sme ležali v tom kresle🙂 a rozprávala čo bude robiť, a že vyskúša bzuča..atď... a dostali sme aj hračku🙂 treba skúsiť