Poznáte dobrého pediatra v Trenčíne?

anitab
5. nov 2010

ahojte, viete mi, prosim, poradit nejakeho dobreho detskeho lekara/lekarku - pediatricku v Trenčíne? dakujem.

cokoladka99
21. jún 2013

Ma stranku www.menhertova.sk, tam by mala mat aj telefonne cislo, ja som ho tam minule tiez pozerala. 😉

armimi
21. jún 2013

Mudr.Berthotyova je super

asprovalta
6. júl 2013

Už dlhšiu dobu navštevujem aj so synčekom Marekom-detsku amb.dr.Menhertovej a môžem len doporučit!!Je to mlada,vyborna lekarka s praxou vo FNTN.Deti,ktore navštevuju jej ambulanciu,dôkladne pozna,poradi,ochotne zodpovie na Vaše otazky-jednoducho,spokojnost na mojej strane!!!

matax
23. sep 2013

@peliroja ahoj, zistila si, ci robi dr. Gavenda CRP?
ktoreho lekára si vybrala? my sa budeme tiez stahovat a patrit budeme podla ulice k nemu, co ma podla reakcii mamiciek tesi🙂 U nasej terajsej dr. som si zvykla na CRP vys., moji maju casto virozy.. dakujem

matax
23. sep 2013

@kinderko222 ak k dr.gavendovi chodite, prosim, robi aj CRP?dakujem

peliroja
23. sep 2013

@matax neviem ti povedat, nechodime k nemu, aj ked som to zvazovala a ciastocne stale zvazujem. Momentalne chodime k Dr. Petrasovej, zo zaciatku som nou bola nadsena, potom mi par veci nevyhovovalo, tak som zvazovala co dalej, ale posledne tri tyzdne mam malu choru a teda super pristup, bola som velmi milo prekvapena. Takze stale som na vazkach, ale nechcem zakazdym menit pediatra, urcite ma kazdy svoje pre a proti, takze momenalne davam tomu cas 🙂

matax
23. sep 2013

@peliroja dakujem a vela zdravia

asprovalta
13. dec 2013

Ano mudr.Zavzel Martin ,pracuje vo FNTN Trencin

jaruska6
7. jan 2014

@asprovalta Ahoj chcem sa opýtať ako ste spokojní s MUDr.Meňhertovou na Legionárskej?Práve sa sťahujeme do TN a má ambulanciu kúsok od mojeje práce.Robí aj CRP?Nevieš aký má názor na neočkovanie detičiek, dokáže to v pohodke akceptovať?Ďakujem za info.

jaruska6
7. jan 2014

@cokoladka99 , anitab Ahoj chcem sa opýtať ako ste spokojní s MUDr.Meňhertovou na Legionárskej?Práve sa sťahujeme do TN a má ambulanciu kúsok od mojeje práce.Robí aj CRP?Nevieš aký má názor na neočkovanie detičiek, dokáže to v pohodke akceptovať?Ďakujem za info.

maribell
7. jan 2014

ahojte ja som chodila ku gavendovi a keby byvam v tn urcite by som k nemu nahlasila aj mojho syna 🙂

asprovalta
7. jan 2014

Menhertova akceptuje rozhodnutie rodicov vo vsetkych smeroch..Spokojna som s nou da sa povedat tak na 90%,ale iny typ ani nemam a to robim vo FNTN,takze viem o com hovorim?!Gavenda nie je zly,ale Menh...ma naviac!Je mlada,vie uz co to z praxe z nemocnice,myslim,ze riesenie prihlasit sa ku nej je zvolene za vyborne!?Aj ked je najlepsie nechat rozhodnutie na Vas,vela stastia L : :

eluska6
11. feb 2014

užasná doktorka je Mudr.Petrašová v Tren.Turnej....

iwik1982
2. mar 2014

Ahojte baby nema niektora skusenisti s Mudr. Chudym? Dakujem za hocijaku odpoved.

pivonecka
3. mar 2014

@iwik1982 ako si mohla citat prispevky vyssie, Dr. Chudy neberie novych pacientov, iba ak by si bola z jeho spadovej oblasti, ale inak je to vraj velmi dobry odbornik

nelinka79
29. apr 2014

ahoj .. budem sa stahovat do trencina a chcela by som radu ohladom lekarov .. ako vseobecnu zvazujem Menhertovu ale potrebovala by som poradit imunologa/alergologa , nefrologa a gastro .. dakujem

matax
29. apr 2014

@nelinka79 http://www.e-vuc.sk/tsk/zdravotnictvo/kto-je-mo... skus si tu kuknut, ku komu patrite, my sme po stahovani mali stastie a deti patria k dr. gavendovi
detsku gastroenterologicku odporucujem dr. bielikovu

nelinka79
29. apr 2014

@matax ako ja budem byvat v turnej ale tam k lekarke nechcem ist s malou .. preto hladam aj ine moznosti

matax
29. apr 2014

@nelinka79 tak to chápem 🙂 a alergologicka detska ze je lepsia ta v FN

nelinka79
29. apr 2014

@matax dik .. mala ma viacej diagnoz tak preto riesim vsetkych doktorov ale inak jej nic neni 😀 super zive dieta .. hlavne aby nas zobrali aj mimo obvodu .. nevies ci tam staci zavolat alebo ist osobne ?

matax
29. apr 2014

@nelinka79 neviem, moji tam chodili aj ked sme byvali mimo TN, vtedy sme sa objednavali telefonicky 😉

nelinka79
29. apr 2014

@matax ...ja rozmyslam na menhertovou a ten gavenda kde ma sidlo?

matax
29. apr 2014

@nelinka79 v poliklinike, ulica k dolnej stanici

nelinka79
29. apr 2014

@matax a ako si s nim spokojna?

janaj78
29. apr 2014

@iwik1982 Skvelý lekár! Práve som ho chcela odporučiť

matax
29. apr 2014

@nelinka79 na jednotku z hviezdickou 🙂 dlho sa necaka..maju vyhradeny cas pre ockovanie a preventivky, cize sa v cakarni deti nenakazia.. ma dve sestricky, velmi mile.. ak chcem napr. len napr. potvrenie, kartu, recept, pockam, kym otvoria, poviem a o chvilu ho mam.. dr je velmi dokladný, no nemam pre nich ziadne minus

janaj78
29. apr 2014

Aj Mudr.Gavenda je výborná voľba!

nelinka79
29. apr 2014

@janaj78 ahoj vy mate akeho lekara?

nelinka79
29. apr 2014

@matax tak budem rozmyslat

janaj78
29. apr 2014

Ja mám Chudého,ale boli sme aj u Gavendu,keď ho zastupoval. A bol mojou druhou voľbou,ak by nás nebol Chudý zobral