Poznáte dobrú pediatričku na Šustekovej v Bratislave?

Ahojte,
dozvedela som sa ze pediatra si musim dohodnut este pred porodom, nakolko v porodnici musim uz nahlasit kontakt na konkretneho. Kedze v mojom okoli ziadneho nepozonam, velmi by ste mi pomohli ak by ste mi doporucili alebo nedoporucili toho svojho. Najblizsie to mam asi na polikliniku Sustekova v Petrzalke, aj ked tam obvodom nepatrim, ale chcela by som sa najprv skusit dohodnut tam. Chodite niekto k Dr. Vakulova, Cerna, Cakanyova, Jelenciakova,
eliaautor
21. jan 2008
alebo Beklemdzievova, Miskejeova? Diky
katy1979
21. jan 2008
ahoj my chodíme k Miskejeovej. Ja som k nej chodila od malička a teraz tam chodí aj môj syn. Milá pani doktorka. Zatial nemáme s nou žiadne negatívne skúsenosti.
katy1979
21. jan 2008
a ja som ju nemala dohodnutú dopredu. Nejako sme to nestihli, kedže malý sa poponáhlal na svet. V porodnici som síce nahlásila jej meno a mamina tam počas môjho pobytu v nemocnici skočila. Ked sme prišli domov hned na druhý den prišla k nám sestrička a na ďalší den aj pani doktorka.
janette
21. jan 2008
Ahoj, ja budem chodit k MUDr. Cernej, nepoznam ju, ale viacere zname mi ju odporucili......
katy1979
21. jan 2008
janette vidím že možno další sebastian. Sakra a ja som si myslela že dávam svojmu synovi meno ktoré nie je popularne. Teraz každý týžden nájdem v novinách nejakeho sebastiana. ]-(
eliaautor
22. jan 2008
Diky baby, pomohli ste mi, je lepsie ist k niekomu s kym su ludia spokojni, ako len tak podla mena 🙂
lusil2005
23. jan 2008
elia ja chodim k MUDr. Beklemdzievovej. ona je strasne fajn. tiez ma mala od malicka a teraz ma aj moju krpatu. inac MUDr. Cerna je aj homeopaticka a pred veeeela rokmi zachranila mojmu vtedy polrocnemu bratovi zivot 🙂
majka212
13. jan 2010
Ahojte,

prosim, mohli by ste semniekto napisat aktualnejsie info o lekaroch na Sustekovej? Cakam babo a rozmyslam, s ktorou lekarkou sa dohodnut.... DAKUJEM! 🙂
beruska151
16. jan 2010
Caute baby kde je ta sustekova na kramaroch?
katrin79
17. jan 2010
ahojte, no ja chodim s malou k MUDr. Cernej a je to fakt odbornicka, ked sa jej nieco nezda, tak hned radsej posle babo na odborne vysetrenie, su to sice behacky, ale aspon mate istotu, ze je vsetko v poriadku, ja ju mozem len odporucat a ma dve mile sestricky v ambulancii
katrin79
17. jan 2010
beruska: sustekova je v Petrzalke
sammy
17. jan 2010
Lenze Mudr. Cerna ma plny stav a novych pacientov neberie.
Nebola som spokojna s Mudr. Vakulovou, neodporucam.
majka212
17. jan 2010
dievcata dakujem za info... zajtra tam skusim ist a som zvedava, kto ma vezme... skusim aj Mudr. Cernu... mozno motyka vystreli 🙂
majka212
18. jan 2010
takze som dohodla dr. Miskejeovu... sice ma najprv zobrat nechcela, ale kedze mam termin az v marci, tak sa dala presvedcit... u dr. Cernej su uz vraj zahlasene aj deti, ktore sa maju narodit v maji....
stanib
9. sep 2010
Pocula som pozitivne ohlasy na mudr miskejeovu, kamoska hovorila, ze bez problemov jej moze kedykolvek zavolat a je ochotna konzultovat aj cez telefon.. Nemate niekto skusenosti s mudr jelenciakovou ? dakujeem
nikam
30. jan 2011
Ahojte, mozte mi dat referencie na Dr. Beklemdžievovu? Dakujem.
nada_111
11. júl 2012
Ahojte, aky mate pocit z mudr. Miskejeovej? Ste spokojni s pristupom k dietatku?
fialka9
17. máj 2014
ahojte, pozeram, ze vase prispevky o dobrej pediatricke na Sustekovej poliklinike su z davnejsich rokov 2008--2010.
Viete mi prosim teraz aktualne odporucit naozaj skusenu a zodpovednu pediatricku na Sustekovej poliklinike ?
Dakujem 🙂
16kristina02
2. jún 2014
@fialka9 y chodime k pani doktorke Miškejovej od aprila 2010 a je to velmi mila pani doktorka.
fialka9
3. jún 2014
dakujem Kristinka za odporucenie 🙂
dr_janka
4. júl 2014
Ahojte dievcata. Viete mi aktualne nieco napisat o dr. Vakulovej. Prihlasila som ku nej svoju dceru, ktora sa ma teraz narodit. Ja som moc dr. Cernu nechcela, nakolko komercnu homeopatiu nemusim. Dakujem
mimuska7128
9. nov 2014
Prosím vás máte niekdo.skúsenosti.S dr vakulovou? Ja mám zle,😞 A chcela by som ju zmeniť ďakujem., preto.sa pytam či len ja mam zle alebo majú viaceré ďakujem
mimuska7128
9. nov 2014
@sammy prečo.ste nebola spokojná ak.šťastie.spýtať? Aj ste zmenila.?
sammy
9. nov 2014
@mimuska7128 Dcera mala hnacku asi 2 dni, sla som ku nej, lebo sme boli cerstvo prestahovani a k starej dr. sme mali daleko. Zobrala vyter a potom len lamentovala, ze ako malo mala pije a ze musi byt dehydrovana a hned nam dala listok, ze mame ist na prijem do nemocnice. Mala pritom bola uplne hrava, ziva a nic jej nechybalo, nebol dovod ist do nemocnice. Vysledok vyteru som sa slavnostne dozvedela o 2 tyzdne, ked sa dr. vratila z dovolenky. Nastastie jej to medzitym preslo. A celkovo sa mi nepacilo ani ako sa spravala k dcere, boli sme u nej 2x a radsej som utekala inam.
Znama k nej chodi s detmi a uz viackrat im zanedbala liecbu, ze skoncili v nemocnici. Tiez chce odist.
mimuska7128
9. nov 2014
Fuhaa tak racej odídem nám sa stalo že som došla k nej na kontrolu A povedala som že je.níaka.nestoja kontrolovala ju pomáhala uška A povedala že má silné obe zápalene uška že práve viac tak hneď nás poslala na pohotovost čo mám hodinu A pol cestu,došli sme tam ja som plakala lebo vravela že môže sa nato.aj.ohluchnuť A všetko negatívne uška úplne čisté A.štvrtok tak namna nakricala jak na 15 ročnú A povedala mi.že klamem A viac krát dala zlú diagnózu
mimuska7128
9. nov 2014
@sammy o A povedala ste niečo nato jej? Som vám.nižšie napísala
mimuska7128
9. nov 2014
@sammy o A povedala ste niečo nato jej? Som vám.nižšie napísala
@sammy
A to jej povedala že chcete kartu? Že idete inde

Začni písať odpoveď...

Odošli