Súkromná nemocnica na operáciu žlčníka

vanda323
6. mar 2022

Dievčatá, ak Boh dá chcela by som si naplánovať operáciu žlčníka na August.... existuje na Slovensku našom súkromná nemocnica kde niečo také robia?

luccija
6. mar 2022

@vanda323 to sa robí na jednodňových chirurgiach nie?normálne daj do google v mojom okolí také su určite aj v tvojom kraji

gumkac19
6. mar 2022

@vanda323 napr Košice Šaca

vanda323
autor
6. mar 2022

@luccija Vraj nie, že tam musím ostať dlhšie ako jeden den

vanda323
autor
6. mar 2022

@gumkac19 To je súkromná? Som myslela že.normalna idem pozrieť dakujem

luccija
6. mar 2022

@vanda323 teraz som pár pozerala jeden deň op a druhý deň podľa stavu poobede prepustenie.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
6. mar 2022

@luccija Tak tam píšu? Lebo ja som sa pýtala mojej MUDr. A vraj je jedno že či súkromná alebo aká, ale že nikto si to nevezme na zodpovednosť po jednom dni..tak neviem

vanda323
autor
6. mar 2022

@viestta Áno áno , ale ja som sa asi zle vyjadrila, hľadám niečo také ako je napríklad Koch pre tehotné...len neviem či niečo také existuje, moja predstava 😄Súkromná klinika niekde v horách, krásne izby žiaden stres 😄Ale to na Slovensku asi nemáme však 😄

evkamotka
7. mar 2022

@vanda323 a odkial si? Tete a svagrinej vyberali u Milosrdnych bratov v ba a pochvalovala si. Aj to tam celkom dobre vyzera a personal je velmi mily. Nie je to taka obrovska nemocka, tak personal nie je pretazeny....
A pro care pozri tiez

makova333
7. mar 2022

@evkamotka tiez som bola u milosrdnych na op zlcnika a velka spokojnost. Plus este ja som rano o 6.00 prisla na lacno, o 10.00 ma zoperovali a na druhy den okolo obeda som isla domov. Vsetci mili, usmievavi... No nie je to v horach 😀

makova333
7. mar 2022

@vanda323 hladaj dobreho operatera nie vyhlad na hory.

lienka.7
7. mar 2022

@luccija jednodňová rozhodne nie! Spýtaj sa nejakého lekára co ti na to povie.
@vanda323 urcite odporucam klasickú nemocnicu, s 2-3 dnovym pobytom. Známi bol takto v proccare, ze pruh jednodnovo operovať ráno ze prídeš a potom aj odides. Všeobecná lekárka na neho kukla ci mu šibe! Cize asi tak.

makova333
7. mar 2022

@lienka.7 preco nie jednodnova?

aknamorka22
7. mar 2022

Ja som si dala vybrať žlčník na jednodňovej chirurgii v Sliači (pri Zvolene). Prišla som tam na obed na lačno, pripravila sa, povyplnala papiere, pokecala s anestéziológom a išli na to. Po operácii som tam strávila noc a na druhý deň doobedu som išla domov a ležala som doma. Platila som za to 100€. Ale bolo to 5 rokov dozadu, neviem koľko sa dnes platí.