V ktorej nemocnici vykonáva interrupciu žena?

12. apr 2024

Kde prosím vás interupciu vykonáva žena? Ďakujem. K chlapovi nejdem aj keby ma zabijú...

zuzap33
12. apr 2024

Velmi by ma zaujimal dovod? I

sissy27
12. apr 2024

Obavam sa, ze vsade je to podla rozpisu sluzieb, nie podla preferencii pacientky. Mozno v nejakej sukromnej si vies zaplatit aj konkretnu dr., ak maju k dispozicii.

laurita285
12. apr 2024

@zuzap33 napríklad potrebuje ísť na potrat kvôli znásilneniu a nemá záujem vidieť mužov?

melanta
12. apr 2024

Podľa mňa v Kochu by sa to dalo dohodnúť. Tak ako je možné dohodnúť si konkrétneho lekára k pôrodu, tak myslím si, že by sa u nich dalo aj k interupcii. Len teda poplatok za lekára k pôrodu je 600 eur. Ale skús si tam zavolať a opýtať sa. https://www.sanatoriumkoch.sk/

melanta
12. apr 2024

@zuzap33 úplne nepodstatný je pre nás ostatných dôvod, určite tak autorka nerobí z rozmaru

kiki68
12. apr 2024

Myslim, ze nebudes vediet, ze kto je operater. Normalne o tom nerozhodujes. Nakolko si v plnej narkoze. Ja som mala iba kyretaz ( ale v principe je to podobne), tiez som si nevyberala, ze kto to robil. Ale bola to myslim zena a este primar tam bol. Ale to viem iba z papierov.

melanta
12. apr 2024

@kiki68 napríklad je normálne, že ak gynekológ okrem ambulancie chodí robiť aj do niektorej nemocnice, urobí svoju pacientku on. To je bežný štandard. Interupcia je citlivá téma, takže nechápem komentárom ako je tvoj. Ona sa jasne pýta na to, že chce operatérku ženu. Navyše nemáš pravdu, lebo dá sa o tom rozhodnúť, aj keď nie všade.

sirka9
12. apr 2024

Interklinik, tam robi doktorka. Stačí sa dohodnut

gabriela2952
12. apr 2024

Podľa mňa v ktorejkoľvek nemocnici sa dá dohodnúť, len to bude možno niečo stat, tak ako keď si chce žena zazmluvnit porodnika

vyrovnanaosoba
12. apr 2024

Nie v každej nemocnici vykonávajú potraty, treba si zistiť. Záleží aj asi v ktorom meste.