Zajednanie pediatra pred pôrodom

29. jan 2023

Dobry vecer. Chcem sa opytat ako je to so zajednanim pediatra este pred porodom. Da aj nejake tlacivo, ktore bude na nieco sluzit? Ci tam staci zavolat, dohodnut a oni si nas poznacia? 🙂

petamich
29. jan 2023

moja ziadne tlacivo nedava, cca. mesiac pred porodom som jej volala, uistila sa, ze k nej patrime, potvrdila, ze nas vezme a kazala mi zavolat, ked porodim, aby nas objednala na prvu poradnu

cyberk
29. jan 2023

ja mam rada napisane vsetko cierne na bielom :D tak som pisala mail, a ona mi potvrdila, ze nas prijime a ze ked sa dcerka narodi mam sa ozvat 🙂 (ale ja som chcela pedi, ku ktorej nasa ulica nepatri) .. ale tak isto by som to robila aj ku inej pedi, ak by neodpisala do tyzdna, tak by som zavolala 🙂 tlacivo mi nedala ziadne, ked som to s nou dohadovala

jesenzima
29. jan 2023

Napísala som e mail či nás vezmú, nechala tel. číslo, dr mi zavolala, vybavené ...

autor
29. jan 2023

A toto zazmluvnenie treba kedy priblizne zacat riesit? 🙂 staci okolo 30tt?

anavixy
29. jan 2023

Kludne dva dni pred porodom… tam ide len o to, ze v porodnici budes musiet nahlasit k akemu pediatrovi pojdete (odosielaju sa mu vysledky skriningu na vrodene metabolicke ochorenia). Hocikedy budes mat cas zavolaj, ci ta vezmu a hotovo.

petamich
29. jan 2023

zalezi od toho, ci chces pediatra, ktory je tvoj spadovy alebo iny - ak spadovy staci mesiac pred porodom, ak iny riesila by som to skor, lebo ta nemusi chciet zobrat (teda dieta)

riesi sa to skor hlavne pre to, ze nikdy nevies, kedy pojdes rodit a v porodnici uz nahlasujes meno pediatra, tak aby si to nemusela riesit pocas kontrakcii 🙂

226lenka
29. jan 2023

Ja som si mesiac pred termínom zajednavala pediatra. Ja som si vybrala pediatricku ku ktorej patríme podľa bydliska, ale aj tak som sa opýtala či nás vezme. Poznačila si moje meno, priezvisko, adresu trvalého pobytu a termín pôrodu. A vravela že po pôrode sa mám ozvať. To sme všetko riešili telefonicky.
V deň odchodu z nemocnice som nahlasovala jej meno

taktotedanie
10. feb 2023

Volala som z porodnice
Dopredu som nic nezajednavala

simonettasimonova
10. feb 2023

Záležitosť 10 minút máš čas

mariska1989
10. feb 2023

No ak sa nič nezmenilo v tehu knižke máš kus voľného kde máš že si bola na preventívnu u zubára , detský dr a aj pľúcne tam bolo . Takže smer k dr či vás zoberú dáš si potvrdiť v knižke a pri pôrode sa to pýtajú . Ja som to mala myslím už 25 týždni vyriešené

1mina
11. feb 2023

U dvoch dr som zajednavala lebo sme sa stahovali medzitim, u oboch stacilo sa ustne spytat ci zoberu a povedali len nech nadiktujem ich pri porode, zoadne oficialne tlacivo nikto nechcel