Zmena neurologičky

anna2808
13. jan 2022

Dobrý deň prajem všetkým.
Budem vďačna ak mi budete veď poradiť.
Chodím už pár rokov k neurológičke, ale vždy to končí tak že predpíše lieky a odporučí pilates.( Mala som v minulosti operáciu mám skrutky)
Teraz na posledy keď som išla s bolestami ma poslala na rehabilitáciu, prvých 10 som bola na krčnú, ešte by som mala driekovu časť,to je ďalších desať.Ide o to že medzi tým som už mala stavy také že som myslela že koniec.
Tlak na hrudi, pichanie pri "srdci",pri nádychu.
Bola som u svojej obvodnej tá mi povedala aby som išla na kontrolu k neurológičke aj počas toho ako chodím na rehabilitáciu nech sa na mňa pozrie.Ale neviem sa tam dovolať a myslím si že len liekmi sa to nevyrieši, chcela by som podrobnejšie informácie ohľadom stavu chrbta že čo to spôsobuje.Tak uvažujem že zmením neurológa, ale neviem či sa to dá.
Že či potrebujem nejaký papier či stačí kartoteka.
Či teda môže sama od seba zmeniť doktora.Ide mi o to aby som mala vlastne prehľad o Tom že čo mi je vlastne.
Lebo tá moja aktuálna mi odporuči len pilates, lieky a bodka.
Nejaké to CT vyšetrenie,rontgen alebo podobne by pravdepodobne ukázali v čom je problém.

luccija
13. jan 2022

@anna2808 určite zmeň lekárku.Pojdes k novej podpise dohodu a ona si poštou vypýta kartoteku.Len zohnať neurológa a nečakať dlho je dosť ťažké.Urcite by si mala mať sprvene nové vyšetrenia MRI a pod ..ináč tuším v Sládkovičove je nejaká neurologická čo veľa ľudí chváli
Ja chodím do Vajnor Neuroill nečaká sa dlho je tam poplatok 60 eur rok, ale starostlivosť dobrá aj lekári z Kramárov,ktorí si spravili svoju ambulanciu

loginexistuje
13. jan 2022

@anna2808 pls komu chodis na rwhabky ? ja som tiez z okresu GA

anna2808
autor
14. jan 2022

@loginexistuje pri Bille čo je žltá budova 😊

anna2808
autor
14. jan 2022

@luccija Ďakujem