Zväčšenie pŕs - poraďte lekára

knihomolka2
27. nov 2022

Po 5 rokoch kojenia a momentalne 10kg schudnutia moje prsia vyzeraju hrozne. Vcera som si chcela kupit nejaku peknu supravu v intimissmi a aj najmensie cislo mi bolo velke. Aj nocna kosielka mi na nich odstavala. To bola posledna kvapka. V sexe mi tiez chyba, ze sa pred muzom stale za prsia hanbim.
Zacinam vazne uvazovat nad silikonmi chcela by som take mensie dvojky, kedze cvicim a som dost chuda. Vedeli by ste mi niekoho odporucit? Je zotavovanie naozaj take hrozne? Ako dlho sa na zakrok caka? Chcela by som to pred vianocami, ked mame celozavodnu dovolenku ale neviem, ci tak skoro mi daju...dakujem

nikaleo17
27. nov 2022

@knihomolka2 Tak na to sme rovnako a zaujíma to aj mňa. Tiež uvažujem o plastike pŕs že vraj to po Tom veľmi bolí a že 2 týždne je doba hojenia aspoň na košickej klinike píšu takto ženy. No cisársky tiež nie je malina ja som mala 2x.

ladybug138
27. nov 2022

@knihomolka2 no pred Vianocami urcite termin nedostanes uz
Nedavno som zacala sledovat profil breast implant illness, odporucam sa pred takymto zavaznym rozhodnutim pozriet aj na tuto stranku plastiky prs

banalu
27. nov 2022

@knihomolka2 je tu skupina myslim silikonove prsia- rady bla bla alebo tak nejako, skus pohladat. Odporucaju tam dookola tie iste mena, ale len na konzultaciu sa caka mesiace podla komentarov.

knihomolka2
autor
27. nov 2022

@nikaleo17 ja som tiez mala cisarsky, tak si vravim, ze ta bolest hadam nie je horsia

nikaleo17
27. nov 2022

@knihomolka2 všetko je risk pri cisárskom sme tiež mohli vykrvácať ja som pri prvom mala zapálenú celú ranu a hojili sa mi to dva mesiace hnila som zažíva niečo sa tam spackalo. A som tu a plastiky tiež nesú svoje riziko ale tak horšie neviem či to uz bude vyzerať cítim sa ako vydojrna krava a moje prsia nikdy neboli veľké ale sú rozpraskane a vyzerajú ako by som mala po 70 tke veľmi sa hanbím pred mužom po tehotenstve som schudla už 30 kíl ale ešte chcem. Treba si ísť za svojím snom 🙂 Keď sme spokojné my je aj celá rodina vravia muži :D

mamamasama
27. nov 2022

@knihomolka2 je tu skupina "silikónové prsia" Viac deti uz neplanujes? Ja som si dala urobit prsia pred tehotenstvami a teraz ma čaka reopka. Zotavovanie bolo v mojom pripade absolutne bezproblemove. Po tyzdni som uz bola v praci a to nosim dost tazke kovové kontajnery. Na konzultaciu som sa objednala minuly tyzden. Termin KONZULTÁCIE mam na januar. Prva operacia bola v BA. Teraz chcem skusit inu kliniku. Na operaciu cakas naozaj niekedy aj pol roka. V mojom pripade som mala šťastie, lebo sa im odhlasila klientka, tak mi zavolali a bola som za 3 mesiace. Kazdopadne. Mne to zmenilo život.

angi07
27. nov 2022

Cisarsky je horsia bolest zas ale ina.... po zobudeni citis velmi silny tlak na hrudi rychlo sa treba naucit dychat do brucha a pomaha to.ja som ani novalgin nedala co mi dali domov . Po tyzdni som uz fungovala samozrejme ruky nedvihat, ani tazke takze pozor na dieta. Ale az vtedy som si uvedomila pri com vsetkom zapajam prsne svaly 😅 bolelo to hej ale vobec to nebolo take hrozne. Sice ja znasam bolest dobre 😏

jolien88
27. nov 2022

Ak chces fakt kvalitu tak tento v BA

nikaleo17
27. nov 2022

@mamamasama koľko niečo také stoji?

mamamasama
27. nov 2022

@nikaleo17 za starých čias 3000€. Viem, že teraz dvihli ceny. Okolo 3700€, ale potvrdené nemám.

knihomolka2
autor
27. nov 2022

@jolien88 dakujem, akurat pred par dnami mi ho odporucala 1 doktorka aj ohladom operacie padnutych ocnych viecok. Napisem mu teda

jolien88
27. nov 2022

@knihomolka2 Ano je super, ma aj Fb s fotkami prace.

sovicka94
27. nov 2022

@knihomolka2 mozem ti odporucit kliniku frais dr. dziuban podla mna on ti najlepsie poradi vysvetli termin neviem ci budu mat a zotavovanie zalezi ci bude iba argumentacia alebo aj uprava ale podla mna nic co sa neda vydrzat vsak su rozne lieky na bolest 🙂