Problém s prsiami

8. júl 2023

Pekný deň, dosť sa za to hanbím ale moje prsia vyzeraju ako keby mám ,,Poland syndrome,,
Kojim síce dva roky ale strašné to vidno cez oblečenie, ľudia na mňa ukazujú prstom a podobne. Dosť mi to vadí rozdiel medzi prsiami sú až 2 čísla 😞 je vôbec šanca že po kojeni sa to dá dokopy? Zažila ste to niektorá? Či už mi pomôže len plastika? Som celkom mladá žena a neskutočne ma to trápi

hendikep
8. júl 2023

a pred kojenim si to mala tiez?

autor
8. júl 2023

@hendikep nie, až pri kojeni som chytila zápal jedného prsa a totálne sa zmenšil z druhého kojim a

hendikep
8. júl 2023

fuu a lekar to videl?

denkabemommy
8. júl 2023

Určite si ľudia neukazujú na teba prstom, raz a navždy by si mali všetci zapamätať, že druhým je úplne jedno, kto ako vyzerá 🙂 (ak náhodou nie je, tak má problém dotyčná osoba, nie tá, na ktorej sa pohoršuje).
A tiež som mala taký rozdiel, nebolo to vidno pod tričkom, samozrejme nenosila som výstrihy. Takže to vidíš len ty a tvoj muž, nik iný, zvyšok je v tvojej hlave. Keď som dokojila, tak mali prsia rovnakú veľkosť.

dskjhfdlkdjhl
8. júl 2023

Ja som dlhodobo kojila z jedneho prsnika, bolo vidiet rozdiel, ale po odstaveni sa to zrovnalo. Je to pomerne caste, mnoho deti preferuje jeden prsnik. Ja som to zazila s obidvomi detmi a aj po druhom dietati sa to dalo do poriadku. Vela sa da zachranit vhodnou podprsenkou, ak Ti to teraz tak velmi vadi. Ale ludia si asi neukazuju na Teba, to si len prilis na toto upriamena, ostatnym je to uplne ukradnute😉

pribinak
8. júl 2023

Tak už prestaň dojčiť. Dieťa má 2 roky. Uvidis ako sa ti prsia zrovnaju

januska12323
8. júl 2023

Nikto na teba prstom neukazuje, maximálne sa začudujú a idú ďalej. Zožeň si vhodné oblečenie a nebudeš vidieť rozdiel ani ty.

marca12
8. júl 2023

Ludia ukazuju prstom??? To medzi akymi degesmi sa pohybujes?

guliver19
8. júl 2023

Mne sa to stalo tiez. Pod pravou pazuchou mam pridavnu mliecnu zlazu. A tak nejak sa nenaplnalo poriadne to prave prso a preferovali obe deti lavy prsnik. Ten pravy je mensi aj o cislo a pol asi. Vidno to uz aj v podprsenke, vo vystrihoch a bez podprsdnky malokedy najdem odvahu chodit...
Maleho este kojim ma rok aj pol ale potom zvazujem upravu. Prve dieta bola dcerka, pri nej sa mi to stalo a tu ked som prestala kojit tak sa to mozno kierne vyrovnalo. Potom sa narodil o 4 roky maly a je to ako pisem vyssie? zas zle. Tak uvidime