icon

Skúsenosti s NEWMAN Personnel Agency. Ako ste boli spokojní?

15. mar 2026

Dobrý deň, hľadali ste si niekto prácu cez tuto agentúru ? Boli ste spokojní ?

avatar
maja551
24. jún 2026

@anonym_autor ahoj. Ano. Som spokojná. Som tam už rok.