Tehuľky a maminy z Hlohovca

stanulik33
17. aug 2012

Ahoj. Nájdu sa tu nejaké tehulky alebo maminy s malými deťmi z Hlohovca na pokec a kočíkovanie? Prisťahovali sme sa z TT s manželom a nikoho tu nepoznám. Manžel je v práci a ja som na rizikovom a strašne sa nudím. Budem rada ak sa niekto ozve.

babatko88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanya1
18. aug 2012

no ahojte ja som zatial v stadiu snazilkovania ale dufam ze uz nie na dlho.som sice z hlohovca ale zijem na cypre takze pokecat mozme ale cez net 😉 ale je super ze ste zalozili takuto temu 😀

michaelamilan
6. sep 2012

@stanulik33 Ajojček, aj my sme sa presťahovali s priateľom a tiež tu okrem jednej kamošky(ktorú som mimochodom našla na tejto stránke) nikoho nepoznám. Tiež som na rizikovom a nemám celé dni čo robiť.......mohli by sme sa niekedy stretnúť! 🙂

ivka289
11. sep 2012

ahoj, aj ja sa idem stahovat do hlohovca, som z BA a momentalne byvam u rodicov v hornom trhovisti pri hlohovci 🙂
ale v najblizsej dobe sa uz budem hadam stahovat do noveho bytu v HC,...

slnieckoma
23. sep 2012

@ivka289 ahoj aj ja som z HC hladame prave nieco vacsie na byvanie 🙂 kde ste kupili bytik?

ada1604
27. sep 2012

Ahojte,ja som sa tiez prisťahovala do HC a takisto chodím maximálne do práce a domov 🙂 🙂 🙂.

ivka289
22. okt 2012

@slnieckoma este stale hladame byt...ale chcela by som asi vzadu za poliklinikou v tej novostavbe, no uvidim este, zatial som u rodicov v hornom trhovisti

slnieckoma
22. okt 2012

@ivka289 my byvame v tej novostavbe 🙂 ale hladame nieco vacsie alebo domcek lebo cakame druhe mimco 🙂

slnieckoma
22. okt 2012

@ivka289 tak ho uz predavame sa mozes prist kuk 🙂

ivka289
22. okt 2012

@slnieckoma gratulujem k druhemu babatku 😉 a aky mate? 2 izbak, a za kolko?

slnieckoma
23. okt 2012

@ivka289 napisem do IP

elje
1. dec 2012

Ahojte babule, tema zapada prachom? v HC sa nic nedeje?
@ada1604 ty si mamina ci znazilka? 🙂

ada1604
1. dec 2012

@elje ahoj,nie som ani maminka,ani snažilka 🙂

elje
1. dec 2012

@ada1604 takze cakatelka 😉 Sme v rovnakom veku, mne biologicke hodiny zacali bit len nedavno 🙂

ada1604
1. dec 2012

@elje mne ešte biť nezačalo nič....a ani moc to neriešim zatiaľ,hypo,priatelova nová práca a tak...🙂

martinkahc
24. feb 2013

Ahojte... Ako inak aj ja som sa pristahovala do HC a momentalne som "snazilka". Tiez by som sa rada s niekym zoznamila s kym mozem na kavu alebo pokecat. 🙂

maggie59
2. mar 2013

@martinkahc Aj ja som z HC, a mam uz takmer 4r drobca

martinkahc
3. mar 2013

@maggie59 super, tak mozeme niekedy zajst aj na preliezacky 🙂 ja s tym problem nemam, ak mi to cas dovoli 🙂

vmartinah
13. apr 2013

@stanulik33
@ivka289 Ahojte aj ja som sa pristahovala ak budete chciet rada sa pridám na kočikovanie 🙂

margareta76
6. sep 2013

Ahojte. Hladame logopedku z Hlohovca alebo blizkeho okolia na intenzivnejsie logopedicke "sedenia" pre nasho syna. Mohla by byt na materskej dovolenke, na dochodku... Dakujeme za pomoc 🙂

bubuhlohovec
19. okt 2013

Nejaká mamička z hc s cca 10 mesačným drobcom by sa nenašla ?-🙂)

black_cat
17. nov 2013

Je tu este niekto? ja som sa tiez prestahovala z BB, ale nie priamo do HC ale tiez tu nemam ziadne kamosky 😒

michaelamilan
17. nov 2013

@bubuhlohovec ahojček,my máme v utorok 9 mesiacov 🙂

uzuzana
17. nov 2013

@black_cat určite tu niekto je 🙂 a aj ja som prisťahovaná z BA,ten Hlohovec je asi v kurze,alebo čo 😀 tak kľudne sa môžme niekedy stretnúť.. 😉

michaelamilan
17. nov 2013

@uzuzana ešte nespíš?????? 😀

uzuzana
17. nov 2013

@michaelamilan 😀 srdénko 😀 no už sa chystám,ráno vstávam do školy a objednať tú tortu 😀 volám ti zajtra pusa.. 😉 😉 a tak som nadabila na toto náhoda,že??samé stratené maminy z iných miest.. 🙂

michaelamilan
17. nov 2013

@uzuzana noooo Hlohovčani zdrhajú preč a nás sem dofúkal vietor 😀 Hííííííí Prídi ráno na kafé, oki????? Idem aj ja už spať. brúúúúúú

black_cat
18. nov 2013

@uzuzana no kebyze som v meste tak skacem od radosti 🙂 ja som na seba usila budu a sme medzi dzedinami, kde je len zastavka seniori a hned vedla svokrovci a mlady este aj plot zrusil medzi nami.. 😠

roxy289
19. feb 2014

ahojte tiez si tu hladam kamosku ozvite sa