icon

Activity board BusyKids: Oplatí sa pre deti do akého veku?

avatar
enka81
Dnes o 15:09

Ahojte, máte niekto nieco podobne doma? Oplatí sa to? Chcela by som pre syna, ma 1 rok. Otázka znie, do akého veku sa deti vedeli s tym zabaviť? Oplatí sa väčší model alebo nieco menšie? Budem rada za reálne skúsenosti.

anonym_cebdef
Dnes o 17:02

Za mňa nie. Ja som to vyrábala (veľkú samostatne stojacu dosku), pohrala sa s tým tak pár mesiacov, posunuli sme ďalej. Bolo to zaujímavé, len kým to nebolo "obkukané". Druhé dieťa také už nemalo vôbec a myslím, že je rovnako zručné ako prvé. Dnes sú také veci kade tade, stačí navštíviť nejaký kútik a uvidíš, ako a či sa s tým hrá. Podľa toho sa môžeš orientovať.