Aká je podľa vás najlepšia hračka pre ročné dieťa?

damiana1992
22. nov 2021

Chcela by som. Kúpiť hračku, niečo čo ho zabaví na nejaký čas, no niečo skôr edukačne, čo by ste mi odporučili, okrem activity board?

nwnw
22. nov 2021

@damiana1992 Lego duplo a odrazadlo.

sapetka
22. nov 2021
patricka
22. nov 2021

Navliekacie krúžky, hovoriaci macko, odrazadlo, u nás kuchynka TOP

zuzudrnda
22. nov 2021

Vyhladavacie knihy - Potulky jarou, letom....v lese, v skolke. Syn ma ku kniham vztah, dokazal do nich pozerat aj hodinu. Potulky jarou som darovala aj sesternici. Najblizsie Vianoce dokupili pre velky uspech dalsie diely.

martina1201
22. nov 2021

@damiana1992 každé dieťa je iné. Každé baví niečo iné, ťažko dať univerzálnu radu. Ale knihy, lego, vkladacky, vláčiky a odrážadlo sú vďačné hračky.....

lija22
22. nov 2021

fiha to ozaj rocne deti vedia chodit na odrazadle?

andreatytler
23. nov 2021

@lija22 Ja tiez pozeram ze odrazadlo... ale mozno to myslia tak, ze ho teraz dostane ale vyuzije mozno tak o 6-12 mesiacov.
Tiez lego by som nekupovala rocnemu ale urcite ho vyuzije neskor.

vanda323
23. nov 2021

@andreatytler Presne, ja mám skoro 2 ročnú dcérku a neviem si predstaviť kúpiť jej lego. Šak sa snim zaduska, ona všetko pcha do úst. Odrážadlo má, no čo jej kúpiť
A načo kúpim vec s ktorou sa môže hrať až o pol roka....

andreatytler
23. nov 2021

@vanda323 Ano... ja by som sa tiez bala lebo v tom veku je najvacsia zabava si davat vsetko do ust... aj ked to Duplo by malo byt ovela vacsie ako klasicke lego.

sapetka
23. nov 2021

Ide o lego duplo🙈tym sa urcite nezadusi ziadne dieta

martina1201
23. nov 2021

@lija22 áno moja ročná bežné jazdila na motorovom odrážadlo a nielen ona ale aj ostatné moje deti od roka sadli na odrážadlo a odrážalo sa nožičkami. Syn a ostatné dve staršie deti mali odrážadlo autíčko neskôr motorku s 3 kolesami. Posledné dcéry majú odrážadlo trojkolesovu motorku a od roka to zvládali. Jasné že začiatky kým prídu na to ako sa na Tom pohybovať sú ťažšie ale zvládli to veľmi rychlo 🙂

martina1201
23. nov 2021

@andreatytler lego Duplo je veľké lego ktoré síce nevie dieťa ešte skladať ale na to má rodičov, najväčšiu radosť mala moja malá keď sme jej z lego Duplo poskladali zvieratko a ona ho mohla rozobrať. A veru bolo to krátko po 1 roku. Aj keď sa píše že lego Duplo je od 1 a 1/2 roka naše. Neskôr sa pokúšala už aj spájať kúsky do seba.

evkamotka
27. nov 2021

@vanda323 lego duplo = to su velke diely pre krpcov

evkamotka
27. nov 2021

Drevena kacka na tycke. Syn dostal k roku mravca na tycke, bavi sa s nim aj starsi 4 rocny, haha
Kuchynka
Kosacka, aku skrutkovacka, kotucova bruska, stabilo 3v1 farbicky, play doh, magneticka tabulka na pisanie, kavovar, mixer, zvukova kniha

sasanka605
27. nov 2021

Duplom alebo mega bloks sa nedokáže zadusiť a to moja ročná dáva do úst vsetko. Baví ju to a poskladá dve tri kocky na seba. Inak zvukové knižky su fajn