Aký je tento kozmetický stolík pre dievčatká?

schellys
24. aug 2013

Ahojte,
Dcerke by som chcela kupit tento kozmeticky stolik ( link dolu) k 4.narodeninam..kedze som ho ale videla len na obrazku na nete, tak neviem, ci to nebude prilis male pre 4 rocnu slecnu, prip. ci to nebude nieco labilne, rozhegane, s cim sa nezahra..Preto by ma zaujimal nazor mamiciek, ktore nieco podobne maju, ci sa ich dievcatka v cca 4 rokoch so stolikom vyhrali..
Dakujem

http://www.bombahracky.sk/smoby-hracky/457-smob...

hyta
24. aug 2013

Niečo podobné som kupovala pre neter. Tá stolička bola veľmi nízka i ten stolík, dlho sa s tým nehrala, i keď mala 3 roky.

kamilka1986
24. aug 2013

ano,presne tak ako pise hyta,vsetko je to dost nizke a deti sa s tym aj tak dlho nezahraju..ja som kupila malej z bazara za 5eur a ked nam to prislo,ani sa na to nepozrela,ja som jej do toho poukladala gumicky,sponky a podobne no vobec ju to nezaujima

cerez
24. aug 2013

Je to chutné, ale ako dlho sa s tým vyhrá je to otázne. Skôr čo jej dlhšie môže poslúžiť tak nejaká skrinka so zrkadlom - hracia šperkovnica. Možno to nie je veľký darček na výšku, ale rozhodne dlhšie poslúži.

lenka110611
24. aug 2013

určite nekupuj. nestabilné a po dvoch dňoch aj nezaujímavé. a pridrahé na tú "kvalitu"

jasminet
24. aug 2013

pre 4 rocne uz urcite nie. to uz radsej normalny stolik kozmeticky

erickam
24. aug 2013

za tú cenu možno nejaký šikovný stolár niečo zbúcha so zrkadielkom a nálepky sa dajú zohnať kdekoľvek

stepanka274
24. aug 2013

Moja dcérka dostala podobný stolík keď mala 3 alebo 4 roky a miluje ho dodnes (ide už teraz do školy), bol síce o polovicu lacnejší, ale bol fajn stabilný, tiež k nemu bola taká stolička, malá si naň a doň ukladala aj šperkovničku v ktorej mala gumičky, polepila si ho nálepkami princezien. A je to vec aká je tvoja dcérka. moja dcéra je rodená parádnica a ked mne chýba špirála alebo lesk, v jej skrášlovacom stolíku ho vždy nájdem. zase ale viem, že niekedy sa nám mamám páčia niektoré veci viac ako deťom..... 😉

simonavanova
29. sep 2013

máme niečo podobné a malá ho využila od 2.rokov doteraz 🙂 a tá stolička je síce menšia, ale využíva ju ešte viac, stále s ňou behá a tam kde nedočiahne tak si s ňou poradí 😉 😉

grofa77
12. okt 2014

je to male!!!