Aký vláčik na baterky?

28. nov 2022

Oplatí sa kúpiť duplo vláčik? A ak áno, tak ten za 100e alebo ten za 52e? Alebo viete poradiť niečo úplne iné, s čím sa deti radi hrajú?
Naši majú veľmi radi duplo. (3r)
Vďaka vopred za rady.

deedol
28. nov 2022

oplati sa, moj ma 4,5r a stale sa s nim hra. neviem, ktore myslis, daj link alebo cislo dupla 🙂

hilda08
28. nov 2022

Ak maju radi duplo tak ten vláčik sa urcite oplatí

sundew
28. nov 2022

Tak treba si rozmyslieť co chcem.napriklad chcem sadu ku ktorej mozem dokupovať dalsie casti? Chcem plastove alebo drevené. Ak dreven isla by som do drahej základnej verzie,Brio,ale naprikald od lidla sedia koľajnice takze je tam vela moznosti.maju aj vláčiky na baterky aj bez, rozne mosty,stanice atd. Z plastových je duplo ktory ma vlacik na baterky ale do budúcna uz by som skor volila lego vláčik (kedze 3r uz je taka hranica) nas ma 3r a ma rad duplo vláčik ale uz aj lego,tak keby kupujem teraz uz idem skor do lega lebo to vydrzi dlhsie a ked su vacsi tak ich to bavi viac,lebo si mozu vselico k tomu postavit,s duplom tam uz nieje tolko ineho príslušenstva

autor
28. nov 2022
autor
28. nov 2022
autor
28. nov 2022

Zabudla som priložiť foto. Aký je medzi nimi rozdiel?

sundew
28. nov 2022

Tento ma snad dvakrat tolko casti ako ten prvy,my ho mame,je tam toho ozaj vela aj dost koľajníc,ale aj tak som prikupovala dalsie 🤣 vlacik aj píska, vie zastavit atd

deedol
28. nov 2022

presne ako pise @sundew, pozri pocet dielikov. my sme tiez dokupovali kolajnice aj mosty.

autor
28. nov 2022

Pomohli ste mi. Ďakujem. Kúpim duplo tú väčšiu.