Bábika Chou Chou verzus Baby Anabel

ewra29
23. okt 2014

Dobry den mam 2 rocne dievcatko a chcem radu od mamiciek ktore maju dievcatka teraz je v draciku babika chou chou aj baby anabel a neviem sa rozhodnut ktoru mam malej kupit viete mi poradit ktora je lepsia

anndrea
23. okt 2014

@ewra29 Dobrý deň, mám dve dievčatká takže bohaté skúsenosti s bábikami 😉 Sofi staršia mala baby anabel a neboli sme s ňou veľmi spokojní, dosť je ťažká, nemotorná, potom sme kúpili chou chou a je super, aj teraz chce Miuška od Ježiška chou chou...Pri výbere si dajte pozor hlavne na veľkosť, niektoré sú mäkšie, ľahšie a niektoré sú väčšie a tým pádom aj ťažšie, tak to bolo aj v prípade baby anabel, bola malej proste ťažká. Od chou chou máme doma tri bábiky a teraz idem to tej ružovej čo má mäkké telíčko, dá sa s ňou aj spinkať...ale hlavne nech z nej má malinká radosť 🙂

ewra29
autor
23. okt 2014

takze radsej to chouchou a neviete mi povedat ci je lepsia ta chou chou cheeky alebo ta spinkaj pozeram to z letaku dracika len je tam strasne kratky popis

ewra29
autor
23. okt 2014

ked to tak pozeram aj na nete skoro vsetky maju tak 43 -46 cm a to sam i zda dost velka na nasu malu

ewra29
autor
23. okt 2014

teraz som nasla este baby anabell pod sa hrat a ta ma len 36 cm tak myslite ze ta by bola lepsia

matapo
27. nov 2014

...asi trocha neskoro..., ale ja som dva dni dozadu dvojrocnej dcere kupila chou chou ako babetko, ono sa pise ze 46 cm, na vysku tolko ozaj ma, ale je taka drobulinka, nie je tazka, sedi na nu oblecenie c. 50 pre novorodenca - mali sme doma vela noveho co moje deti nevyuzili lebo sa do toho nevmestili ked sa narodili - takze mame do coho prezliekat. Babiku som uz odskusala, uplne super je, aj zvuky velmi realisticke, myslim ze mala bude nadsena, celkovo su robene tie babiky tak pre deti od dvoch rockov, takze urcite bude vhodna, je makka, vseliako sa da pritulit a velmi krasna, ta tvaricka taka milucka, ja sama som z nej nadsena a neviem sa dockat vianoc 🙂

peliroja
28. nov 2014

@matapo ahojko, nehodila by si prosim link ktoru presne ste kupili? dakujem 🙂

matapo
28. nov 2014

@peliroja takuto 🙂 maju ju v mnohych obchodoch, ceny sa roznia, ale ozaj super aspon podla mna a mojho manzela 🙂
http://www.ok-hracky.cz/chou-chou-jako-zive-mim...

matapo
28. nov 2014

@peliroja a babika sa pekne smeje, sem tam do smiechu nieco zablaboce - taky roztomily babatkovsky hlasok, ked ju polozis, zacne akoze tak zaspavat - odfukovat (tento zvuk je malinko prehnany asi) potom sa z toho akoze unavi a zavrie ocka a spi (pocas spanku akoze dycha - to dychanie je asi tiez trosku neprirodzeny zvuk) ked ju potom vezmes na ruky zacne plakat lebo si ju zobudila - to je velmi realny plac 🙂, potom ju staci ponosit, pobuchat po chrbatiku a zacne sa smiat a blabotat 🙂 a samozrejma ked jej das cumlik alebo flasu zacne z nej sat takze tym sa tiez utisi 🙂 Tam v ustach ma taky prepinac, aj tym buchanim po chrbte sa prepne a aj vo vodorovnej polohe. Ozaj toho vela dokaze - takze pre deticky hotovy zazrak 🙂