Baby Born verzus Anabell

26. okt 2023

Ahoj 🙂 tieto Vianoce bude mať dcérka 3,5 roka , pribudne jej súrodenec a tak by sme jej chceli kúpiť poriadku bábiku aj s funkciami.
Prečítala som si rôzne diskusie, väčšinou teda boli staršie..tam žienky písali, že baby anabell je lepšia, baby born vyhodené peniaze - že hneď ako sa do nej naleje voda tak ide von a aj keď sa kúpe tak potom voda tečie zo všadial, plesnivie a vlastne nemá také funkcie.
Ale za tie roky (cca 4) sa zmenila aj Anabell .. už neciká, oči má klipkacie (nie na motorček), prdka, grga, smeje sa..a najnovšia vie aj plakať
Baby born cika, plače, môže sa kúpať..podľa krabice treba stlačiť bruško aby cikala a kakala ale to ma zaujíma.. či pustí tú vodu aj bez stlačenia alebo je to ako klasické lacné plastové bábiky, ktorým sa stlačí brucho a tlakom vyjde voda(ale aj samovoľne) alebo to funguje na inom princípe, že tam je nejaké tlačítko a iba po stlačení pustí..a tiež ma zaujíma, že keď sa kúpe táto nová baby born, či je už nejako lepšie spravená (tento ročník 2023 :D) a nebude jej voda tiecť z každého otvoru pri kúpaní?

Takže prosím tie mamičky, ktoré máte tieto nové modely (najlepšie tento rok kupované) baby born/anabell aké sú vaše postrehy? Ktorú by ste teraz odporučili?
Ďakujem 🙂

autor
26. okt 2023

Ešte teda dodám, že o bábiku Llorens a Antonio Juan nemáme záujem 🙂

adelkaa9
26. okt 2023

Mame baby born tieto Vianoce ideme baby anabell. Moc ju nekupeme, lebo potom tecie ešte dva dni, ked sa jej stlačí hrudník alebo brucho tak to vyteká z oči a ust, ale neni tam na to žiadne tlačítko len v tej oblasti ma mäkšie akoby telo aby sa voda “vypudila” von…ale čo ja viem, vôbec tie funkcie nevyužívame, ked ju náhodou mala okupala a chcela ju musela som jej dať klasickú plienku😂 inak je to v podstate babika bez funkcii 😁 ale to som vedela, brali sme to ako prvú bábiku a Baby Anabell som si odkladala kým bude rozumnejšia a tešiť sa na to🙂

autor
26. okt 2023

@adelkaa9 ďakujem, presne niečo také som potrebovala vedieť 😀

autor
26. okt 2023

@adelkaa9 a ešte sa spýtam, v ktorom roku ste kúpili tú baby born? Či tá sa za tie roky asi ani veľmi nezmenila? Lebo baby Anabell fakt čo rok tak zmena :D

autor
26. okt 2023

Inak ma zaujíma recenzia na tú Baby Born Magic Girl, čo má kúzelný cumlík (aj keď ona zavrie oči aj keď ju dáme na chrbát :D ) a píše sa, že má 10 funkcií 🤷

sasitimi17
26. okt 2023

my máme aj s tým čarovným cumlom ale čo ja viem... baby anabell je lepšia, aj dcéra vždy len s anabelou sa hrá a born vôbec

adelkaa9
26. okt 2023

Rok a pól dozadu… myslím, že je to stále tá istá 😁