Bezpečnostné prvky pre deti

mimanr
24. aug 2015

Maminky, ktore bezpecnostne prvky pre deti sa vam overili, aka znacka? Ja som mala pri prvom guclicky na rohy a spoje na sufliky od Canpol babies, ale trhalo sa to a este horsie, bralo to so sebou aj povrch nabytku!! Mate overene nejake znacky na rohy a zasuvky? Ja mam teraz novy nabytok, rada by som ochranila babo aj interier 😉 DAKUJEM

maminkasisa
24. aug 2015

@mimanr kupila som si chranice na rohu v Ikei, osvedcili sa mi pri 2 detoch....ja som bola spokojna... aj dole to islo krasne a neostali na stoloch a rohoch stopy....

tjaden
25. aug 2015

http://www.prenasedeti.sk/obchod/cid/42/categor...
tu som kupovala poistky na skrinky, oplatí sa, sama ich ťažko otvorím ale som rada, ak to ide ťažko mne dieťa nemá šancu. Sestre som ich ponúkala a vysmiala ma, že ona si dieťa (4r.) naučila, že do skriniek sa chodiť nemá. Ako schválne asi 2mes potom, s malým umývali okna, neskôr sa asi rozhodol, že to chce robiť znova, vybral však savo a neviem čo ho to napadlo ale nastriekal si ho do úst.

mimanr
autor
25. aug 2015

@tjaden bozemoj ☹

tjaden
25. aug 2015

@mimanr to som povedala aj ja 😉 potom som sa jej spýtala či nechce poistky a ona zase, že nie ....nepochopím...nič sa mu nestalo len mu popálilo jazyk a zvracal

mimanr
autor
25. aug 2015

@tjaden to teda nechapem ani ja...po takej skusenosti... uff 😖

maslenka47
25. aug 2015

@tjaden pardon, ale stvorrocny, pokial nie je uplne blby a chce, otvori aj skrinku s poistkou. Moj vsetky zabezpecovacie mechanizmy "vyhackoval" okolo roku a pol. Aj tie, co isli tazko. Ono to je fakt vhodne len pri velmi malych detoch. Tym starsim treba vysvetlit, ze savo sa nepije. Nie donekonecna veci pred deckami schovavat a tvarit sa, ze neexistuju.

@mimanr Vacsinu chranicov sme mali tiez z IKEA.

prasiatko30
25. aug 2015

Normalne ikea a potom osveta s dietatom -samozrejme pokial nema nejaky deficit. Ja mam dve deti a cistiace prostriedky mam v linke da sa povedat na dostupnom mieste ale nestalo sa ze by si isli odpijat z toho, vsak to aj smrdi to by z toho fakt nepili ani za otca

btus
25. aug 2015

my nemame doma nič - ani len zabranu na postel. Ku vsetkemu sa dostane - okrem WC sava - to je schovane. Ale inak vsade. Vie, ako otvorit a naplnit pracku - tu vyberame so zasuvky, aby ju nespustila, ale to je tak vsetko. 🙂 A nabytok - tak to ma ani nanapadlo. 🙂 Ma 3.roky

prasiatko30
25. aug 2015

Btw drviva vacsina cistiacich produktov ma ten bezpecnostny stopel co sa neda otvorit pokial sa nestlaci v prostriedku a potom sa zacne tocit a treba to urobit naraz - co vacsina deti nema taku kapacitu aby to urobila az do vyssieho veku - a niektori chlapi tuto zrucnost neziskaju ani do dochodku 🙂

moni244
25. aug 2015

Ja doma nemam nic a ani som nemala, kupelna otvorena, vysvetlovat a vysvetlovat

mimanr
autor
27. aug 2015

Jasne, starsim detom vysvetlis ohladom zasuviek a pod., ale malemu dietatu, co sa uci chodit, darmo poviem: "Toto je roh a nan sa nepada." 😀