Bicykel Bmx Dino

meinkonka
10. okt 2013

Ahojky, vyberam bicykel pre mojho takmer 4 rocneho syna, mam urcite kriteria a vyhovuje im prave tento bicykel. Ak ho mate niekto doma, je dobry? A este sa neviem rozhodnut, ci kupit 14 alebo 16-ku. Maly ma 104 cm, 14 je od 95-127cm, a 16 od 107-138cm. Rozmyslam, ze ak chcem, aby jazdil bez pomocnych koliesok, asi potrebujeme 14-ku, ak s pomocnymi tak 16-ku inak by mol bol asi velky a tazky. Este sme nemali ziaden normalny bicykel, len bicykel-odrazadlo bez pedalov. Takze uz si vie drzat rovnovahu, asi by bol krok spat davat mu pomocne koliesky, tak ktory teda??? Znacka BMX je na trhu uz x rokov, tak teoreticky by mal byt ten bicykel dobry, ci?

katy1979
10. okt 2013

Ak sa bude vozit az na jar tak 16". Robia sa aj nizsie ramy aj vyssie takze treba hladat. Vahovo je tam minimalny rozdiel. Pre mna osobne tento nie. Vadia mi na tom riaditka a aj sedanka. Riaditka tvrde uzke s okrajom ktory urazu nezabrani. Sedlovka zle uchytena a vyzera ze aj plastova.

katy1979
10. okt 2013

A hlavne nepozerat bicykel v hrackarskych obchodoch. Treba ist do cyklistickych aj ti poradia aj vysvetlia rozdiely.

meinkonka
autor
10. okt 2013

@katy1979 oooo si mi zrusila mojho favorita, hned prva 😀 😀 😀 😀 no a teraz babo rad 😀 ako myslis riaditka tvrde a uzke?? nejako som este bicykle neobzerala, len takto na nete 😒

mata128
10. okt 2013

@meinkonka my sme pri dcerke mali takyto,len cely cerveny a bol uplne super,nemam mu co vytknut...
http://www.bikeride.sk/harry-detske-16/harry-16...

katy1979
10. okt 2013

@meinkonka tato mrcina a favorit? A to uz preco? Kebyze tie riaditka vidis v skutocnosti tak pochopis.
Ja ak tak napr.specialized, ghost ci hoci aj ceske leader fox ci uz spominany harry. Ak mas nejaky cenovy strop treba sa odvijat od toho

meinkonka
autor
10. okt 2013

@katy1979 ano praveze mam, som chcela tak do 100€ a som pisala v uvode, ze podla mojich kriterii, toto som vybrala. ale hovorim, riaditka ci sedadlo som zatial este neriesila. preto sa pytam na nazory 🙂

katy1979
10. okt 2013

@meinkonka tak potom je to ok 🙂 ak je to takto tak za tu cenu v pohode