Bruder katalóg

kacenka205
8. apr 2023

Môj syn (3r.) ma záľubu v poľnohospodárstve a strojoch. Nekupoval náhodou niekto hračky z firmy Bruder ? Majú k nákupu katalóg zdarma. A nás by potešil práve ten katalóg ... Nech ma čo pozerat... Samozrejme poštovné zaplatím 🙂

dagmarovita
8. apr 2023

.aj playmobil ma dobre stroje, aj lepsie niektore ako bruder, aj siku, skus v draciku ci nemaju alebo v predajni kde mas v okoli ze maju bruder

kacenka205
autor
8. apr 2023

@beata_k ďakujem, napísala som im správu 🙂

kacenka205
autor
8. apr 2023

@dagmarovita ďakujem za tipy. Idem pozrieť 🙂

dagmarovita
8. apr 2023

@kacenka205 mame bruder asi 10 aut, ale na playmobile su lepsie kolesa a da sa lepsie skladat, ma viac funkcii aj sa mi zda ze material je lepsi, prijemnejsi, aj si hocico kupis od nich v krabici je aj katalog, mal by byt, urcite si myslim ze vlecku budete chciet, tam sa da pripnut na vsetky bruder stroje, auta co maju hacik vzadu, bycikel sa nam od bruder zlomil, aj manitou zial, ak sa daju menit nastavce..to je dobra pridana hodnota otvaranie dveri a ked sa nieco da pripnut, otvorit motor, predna kapota, zadna, alebo zmenit ze aj radlica napriklad sa da pripnut, naberák, ci ako sa to vola, ze mozes mat rozne dve stroje, na pripnutie vozika, sejacky..ako najdes. na klucik sme mali Kovap, to hned rozobral, Siku sme mali co sa mi pacilo otvaranie dveri a pevny material..zelezo. ked som objavila playmobil, zistila som ze su porovnatelen hracky s bruderom a mozno aj lepsie. prepac ze tak obsirne.

dagmarovita
8. apr 2023

nezrozumitelne pisem prepac..ze ked si kupis napriklad tu vlecku Bruder, alebo hocico nakladac, vysokozdvizny, tak tam by mal byt katalog v krabici

zzkmetova
8. apr 2023

@kacenka205 pozrite bruderhracky, alebo hrackybruder. Maju aj postavicky.

vela02
8. apr 2023

@kacenka205 inak, pre mňa bola novinka, že Bruder mali už aj v Dráčiku. Skús zbehnut v utorok a ako tu písala jedna kočka, ak je katalóg v každej ich hráčke, určite nájdeš niečo za rozumnú sumu 🙂

kacenka205
autor
8. apr 2023

@vela02
@dagmarovita ďakujem. Pozriem v draciku. To mi nenapadlo