Čo kúpiť deťom na Vianoce 2015?

lusi24
16. aug 2015

Ahojte baby aj vy už rozmýšlate čo kupite vasim ratolestiam na tohtoročné Vianocce?Rýchlo to uteká este3 a pol mesiaca a su tuVianoce

anetkablahova
29. dec 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@sonicka278 Tak to áno, učí sa na samé jednotky, dokonca aj doma pomáha, tak som si povedala, že keď už po nich túži tak dlho, že mu ich doprajem 🙂 Link ti presne nepošlem, o to sa staral manžel, viem len že to bolo zo stránky kytary alebo tak nejak. Inak gitara je tiež pekný koníček, ak ju to baví, určite odporúčam skúsiť 🙂

heleng
29. dec 2015

@anetkablahova a nebali ste sa objednavat bicie z eshopu? Ak by som kupovala nieco take, asi by som si to chcela najskor vyskusat a vidiet to 🙂 🙂

anetkablahova
30. dec 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@heleng Nie nebáli, už sme odtiaľ objednávali a všetko v poriadku a tiež aj cena bola diametrálne odlišná ako v tých malých hudobninách, čo sú u nás 🙂

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz