Čo kúpiť skoro ročnému dievčatku?

23. jan 2023

Ahojte po dlhsej dobe sa uvidim s dobrou kamoskou ktora ma 10 mesacne dievcatko, co sa hodi kupit ako darcek? Ja deti nemam, takze neviem co by sa naozaj zislo alebo akej hracke sa take dievcatko potesi 🙂 dakujem za vsetky tipy

simonettasimonova
23. jan 2023

Asi najskôr bábiky aspoň moju to potešilo a aj mňa pokiaľ pamätám 🙂 na domček s bábikami je ešte malá myslím. Baby born a podobne majú aj lacnejšie a také isté

lenka2710
23. jan 2023

Môj dostal vtedy zvukovú knižku, alebo rôzne vkladacky sú super, keď nie teraz, tak neskor isto využije, drevené kocky, alebo hračky co vydávajú zvuky boli u nás top 👍

anavianavi
23. jan 2023

Napriklad knizka zo zvukom a nejake dobroty (chrumky, vyzivy).

zorana999
23. jan 2023

S bábikami sa určite ešte nezahra. Len to bude strkať do úst a nato sú iné hračky. Pozri montessori hračky, rôzne vkladačky, kocky, je toho mnoho v prijateľnej sume. Ak máš väčší rozpočet super je taky stolček s rôznymi aktivitami, piesňami. Alebo knižku "Kubko sa učí rozprávať". Veľmi obľúbená a kopa deti sa vďaka nej naucilo hovoriť.

cimage
23. jan 2023

Mam 10mes dceru a teraz ma rada rozne kocky, auticka, lopticky co vie aj chytit do malych ruk. Ja by som kupila farebne drevene kocky, s tym sa vyhra dlho. Aj 4rocna si sklada z nich mestecka. Lepsie ako zvukove hracky, ktore dieta omrzia max za tyzden.

marianarem
23. jan 2023

Ja sa priznam, ze som a vzdy som bola radsej, ked navsteva priniesla dietatu nieco, co sa spotrebuje (jedlo, drogeria) alebo oblecenie. Mojho vzdy bavilo len par hraciek a neviem, ci by nahodou nevydrzal aj bez nich 🙂 Cize vacsinou vsetko zaberalo len miesto. Alebo este knizky su fajn.

andreatytler
24. jan 2023

Nevadi ak kupis hracku ktoru vyuzije aj o polroka. Ja by som sa opytala jej mamy aby si nahodou nekupila nieco co uz ma. Ak mas vyzsi rozpocet, hupaci konik je hit skoro u kazdeho dietata, alebo taky nafukovaci oslik, na ktorom jazdia. Alebo maly vozik. Ikea ma skvely vozik.

essenceee
29. jan 2023

kludne nejake odražadlo, plastovu motorku

lavinis
29. jan 2023

Minipedie knižky od Svojtky